Sephora, Kulki do kąpieli

Sephora, Kulki do kąpieli

Pojemność 1 szt

Małe kulki w wielu kolorach i o różnych zapachach.

Zastępują olejek do i po kąpieli.

Jedna kulka wystarcza na całą wannę i dokładnie nawilża skórę całego ciała, nie pozostawiając na niej nadmiaru olejku. Po kąpieli skóra jest nawilżona, gładka i pięknie pachnie. Nie ma potrzeby balsamowania ciała po kapieli (coś dla leniwych!;]).

Polecam zapachy: jaśmin i truskawka.

Reszta mi nie odpowiada, ale to przecież kwestia gustu.

W Sephorze kulki poukładane są kolorami i zapachami, wybiera się dowolną ich ilość i kombinację i wkłada do specjalnego przezroczystego plastikowego pudełeczka, z którym idzie się do kasy. Można też wziąć gotowy zestaw (nie polecam- zwykle nie są to ciekawe zapachy).

Cena: 2 zł / 1 szt.

Fajna zabawka

Naprawdę fajna zabawka umilająca kąpiel, pięknie wygląda w łazience w szklanej bombonierze, pięknie pachnie zanim się go użyje bo w wannie zapach w ogóle już nie jest wyczuwalny (za to minus). Skórka kulki też się rozpuszcza a zanim to się stanie pływa jak płatki róży :) rzeczywiście sprawia, że po kąpieli skóra nie jest wysuszona ale nie jest to jakieś super nawilżenie, to nie to samo co da chociażby balsam. Ogólnie są za drogie, 10 serduszek w zestawie = 20zł(kolejny minus), sama bym sobie tego nie kupiła, dostałam w prezencie, miło się używało ale zostaje przy bombach i muffinach do kąpieli z BombCosmetics :)

Używam tego produktu od: Raz na jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: 20 pojedynczych kapsułek

słodkie i pachnące

Taki miły dodatek do relaksującej kąpieli. Gumowa \'skórka\', a w środku pachnąca oliwka. Woda pachnie miło. jednak ten zapach nie zostaje na skórze.
Jedna kuleczka wystarczy, że nawilżyć całe ciało, jednak jak to oliwka, brudzi trochę wannę.
Zdarza się też, że ta skórka się nie rozpuści.
Trochę drogie:)

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: duuużo

Przyjemny dodatek

Chyba nie ma osoby która nie znałaby tych kulek... Jako dziecko nawet je kolekcjonowałam ale miały w zwyczaju czasem pękać od ciepła.
Mały drobiazg,przyjemny dodatek do kąpieli.
Właściwości czuć jeżeli daje się jedną np do kąpieli stóp,a nie a całą wannę. Ja jestem posiadaczką dość wielkiej i głębokiej wanny więc żeby coś poczuć musiałabym wrzucić między 5 a 10 takich kulek co byłoby dość nieopłacalne. Tak czy inaczej trochę z sentymentem do nich podchodzę ;)

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

depilacja czego nie wolno

Słodkie i antydepresyjne! :D

Akurat wpadły mi w ręce w Douglasie.
Olejki zamknięte w serduszkach,żabkach,delfinkach są po prostu genialne!
Cały czas po wyjściu z kąpieli skóra pachnie i utrzymuje się nawet na drugi dzień rano.
Cena w Douglasie to 1,80 jakoś tak, powinny być po 1 pln to byłoby o wiele taniej i schodziłoby im tego więcej.
Uczucie jedwabnej,pachnącej,miękkiej skóry :)
POLECAM :)

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: trzy

Mała rzecz, a cieszy:)

Wrzucając jedną sztuke do kąpieli nic nie poczujemy, a wrzucając kilka to wyjdzie za drogo. Już lepiej uzyc do kapieli zwykłego oleju np. z pestek winogron. Jednak to kąpieli stóp nadaje się świetnie i ładnie wygląda.

Na plus:
:) wygląd
:) zapach
:) nawilżenie (zostawia olejowy film)

Na minus:
:( cena troche zawyżona

Używam tego produktu od: Używałam jakiś czas temu.
Ilość zużytych opakowań: Nie policze:)

Miły akcent w kąpieli

Lubię takie gadżety do kąpieli, więc do kulek Sephory podeszłam z entuzjazmem. Wcześniej miałam też kuleczki z Douglasa.

Po pierwszej kąpieli postanowiłam wyciskać olejek z kuleczek i wyrzucać osłonki do kosza - fragmenty zostawały na ściankach wanny i w odpływie, trudno było je zmyć. Sam olejek bardzo fajny - natłuszczał i zmiękczał skórę, pozostawiał ładny zapach (miałam waniliowe i cytrynowe) i pozostawiał efekt "dopieszczenia" się. Cena 2 zł/szt jest jakby za wysoka, gdybym miała używać ich regularnie, bardziej opłacałoby się kupić w drogerii olejek w butelce.

Zalety:
- wygładza, nawilża i zmiększają skórę
- fajnie pachną
- dają frajdę w kąpieli

Minusy:
- lepiej je wyciskać do wody, zamiast wrzucać w całości
- cena

Fajne

Niby drobiazg kompletnie niepotrzebny, ale kupowanie cieszy :)
będać młodszą zawsze je ściskałąm teraz po prostu wrzucam kilka do wrzątku i dolewam do wanny z wodą, pięknie pachną i sąciekawym dodatkiem przez wzgląd na ich wygląd i kształty

Używam tego produktu od: 3-4 lat
Ilość zużytych opakowań: duużo

OK

Kupuje te kuleczki jako dodatek do kąpieli.
Kuleczki są nieźłe.

Zalety:
-dostępność
-cena
-duży wybór
-ładne zapachy
-nawilżają
-wanna mniej jest brudna

Wady:
-brak

Używam tego produktu od: dawno
Ilość zużytych opakowań: kilka

Mała rzecz, a cieszy

Uwielbiam je ze względu na bogatą gamę zapachową dostępną do wyboru. I to jak ładnie prezentują się w łazience. Cena jest dla mnie ok. Jedna kuleczka na kąpiel mi wystarcza.
Minusy? Mogłyby być trochę tańsze.

Ilość zużytych opakowań: około 15

uwielbiam!!

Kocham takie rzeczy. Te kulki są boskie

+ skóra po nich jest niesamowicie nawilżona i gładziuteńka
+ piękne zapachy
+ cudowne kształty
+poprawiają samopoczucie

- cena :P

Używam tego produktu od: długo
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo :P

Godne uwagi.

Fajne kształty, zapachy i ogółem produkt \'\'miły\'\' dla oka. Skóra po kąpieli jest gładka i miła w dotyku. Jedna kulka wystarczy na wannę pełną wody. Nie brudzi wanny. Lecz według mnie 2zł za taką małą kulkę to trochę wygórowana cena - dlatego odjęłam jedną gwiazdkę.

Używam tego produktu od: kilku ładnych lat.
Ilość zużytych opakowań: Trudno powiedzieć, zawsze gdy wychodzę z Sephory to mam ich co najmniej 5 :)

Super

Nie wyobrażam sobie,żeby wyjśc z sephory bez tych kuleczek:) Są wszystkie kolory i róznę kształty.Pachną niesamowicie.Kosztują obecnie po 2 zł.- dlatego odjęłam gwiazdkę,bo cena dla mnie trochę zbyt duża.Nie zostawiają śladu na wannie.Naprawdę godne polecenia.

Używam tego produktu od: od 3 lat
Ilość zużytych opakowań: nie zliczę