Naturalna regeneracja, Żel do demakijażu oczu

Naturalna regeneracja, Żel do demakijażu oczu

Łagodny preparat do każdego typu skóry opracowany specjalnie pod kątem wrażliwej skóry wokół oczu. Delikatnie i dokładnie usuwa makijażu oczu i wszelkie zanieczyszczenia. Dzięki wyciągowi ze świetlika łąkowego daje uczucie relaksu zmęczonym oczom. Żel zawiera bardzo delikatny naturalny czynnik myjący z orzecha kokosowego.

Skład: aqua, coco glucoside, propylene glycol, eyebright extract, peg-40 hydrogenated castor oil, propylene glycol, triethanolamine, acrylates and 10-30 alkyl acrylate crosspolymer, dmdm ? gydantoin, methylparaben, citric acid, ci 42090

drazniacy!

dość dawno go uzywałam ale do dziś moje wspmnienia co do tego żelu sa nie miłe :(. Nie wiem jakim cudem poleca się go wrazliwcom, jeżeli po przypadkowym dostaniu się do oka piecze i łzawi. Oprócz tego powodował u mnie wysuszenie skóry pod oczami, tak, że pomarszczyła się jak rodzynka...:( O domyciu rzęs z tuszu mozna zapomniec, chyba ze będziemy z uporem maniaka trzec i trzec i trzeć... Zupełnie nie udany produkt. Nie polecam nikomu, nawet ze skóra nosorożca wokół oczu.

drażniący

Dobrze zmywa makijaż. Jest wydajny. Ponieważ jest śliski, nie maciagam skóry wokół oczu podczas demakijażu. Jest niedrogi.Ma za to jedną zasadniczą wadę: jeśli dostanie się do oka, koszmarnie drażni, piecze, oko łzawi i jest oczywiście całe czerone. To przekreśla wszystkie zalety.

BEZ-na-dziej-ny!

Może i domywać domywał skutecznie, ale tak jak piszą poprzedniczki PODRAŻNIA oczka!!! Jednym słowem nie polecam nikomu! Z resztą zbyt wydajny też nie jest. Nie wiem skąd ta cena?! Taki sam efekt można uzyskać wodą i mydłem...

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

bardzo podrażniał

Za każdym razem po jego użyciu oczy były bardzo podrażnione, zaczerwienione i byłam zapłakana jak po krojeniu cebuli:) Podobna reakcja wystąpiła u mojej siostry. Absolutnie więc nie sprawdził się jako delikatny płyn do wrażliwych okolic oczu. Ponieważ nie stosuję makijażu regularnie, a jeśli już to bardzo delikatny, dlatego obecnie do demakijażu wystarcza mi delikatny żel myjący, po którym nie mam żadnych problemów z podrażnieniem oczu, a makijaż jest dokładnie usuwany.Nie polecam!!

nie! nie! nie!

Co z tego, że nawet skutecznie zmywał oko (za to 1 gwiazdka) skoro ta niepryjemna lepka konsystencja doprowadzała moje oczy to skrajnego podrażnienia.p.s. w czasie stosowania kosmetyku zaczęły mi rzęsy wypadać, jedno nie musi z drugiego wynikać, ale postanowiłam o tym wspomnieć.

delikatny??!

Dla moich ocząt to katorga. Nie jestem alergiczką, ale po użyciu tego żelu płakałam rzewnymi łzami. Naprawdę okropne uczucie, gdy dostanie się do spojówki. Dlatego dziwię się, że producent zapewnia, że jest to produkt dla wrażliwców.