Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Joanna, Ultra Color System, Szampon do włosów blond, rozjaśnianych i siwych

Joanna, Ultra Color System, Szampon do włosów blond, rozjaśnianych i siwych

Cena już od 5,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Szampon do systematycznego stosowania. Nadaje platynowy odcień, eliminuje żółtawy odcień włosów. Zawiera składniki działające ochronnie i wzmacniająco na włosy. Formułę wzbogacono o specjalny system koloryzacji, dzięki czemu już po dwukrotnym zastosowaniu włosy zyskują blask i wymarzony odcień. Włosy dobrze się rozczesują, są miłe w dotyku.

w butelce
100 – 250ml
Odcienie
jasne

Fajny, delikatny szampon

Fajny, delikatny szampon który rzeczywiście niweluje żółty odcień włosów. Po jednym umyciu nie będziemy miały platyny na włosach, ale pomaga , żółte włosy stają się chłodniejsze ,jest wydajny i łatwo po nim rozczesać włosy .Cenowo jak najbardziej spoko. Polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1568751].usefull || 0 }}% pomocna.

Miało być coś lepszego.

Szampon został kupiony, aby uratować włosy po nieudanym farbowaniu. Jedyny plus to faktycznie zbił żółty odcień włosów i trochę go ochłodził. Reszta jego cech to same wady. Brudzi, ma przeciętną konsystencję oraz słabe opakowanie. Zważywszy na cenę i upragnione działanie, wady te nie są aż tak przytłaczające. Jednak nie przepuszczę niczemu, co niszczy włosy. Ten szampon to zło w butelce. Totalnie zmatowił, zmierzwił i odjął objętości moim włosom. Były w naprawdę złej kondycji. Ponadto jest to produkt, który powinien zapewniać odpowiednią pielęgnację, a jeśli nie, to chociaż nie szkodzić. Szczególnie, że z reguły aplikujemy go po farbowaniu.
Produkt mogę polecić na żółtko na głowie, aczkolwiek trzeba liczyć się z konsekwencjami tej 'terapii'.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1566556].usefull || 0 }}% pomocna.

Kurczakowe pa pa

Szampon bardzo ładnie się pieni zmywając od razu żółte tony z włosów, nie trzymam go kilku minut tylko pienie porządnie i wmasowuje we włosy i spłukuje,a efekt jest powalający. Troche wysusza niestety włosy,więc trzeba użyć po nim mocnej maski,ale stosuje się go raz na jakiś czas więc nie jest to jakiś wielki minus. Piękny zapach owoców leśnych.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1551396].usefull || 0 }}% pomocna.

Amika

Anty kurczaczek

Gdy nosiłam jeszcze swój " kalifornijski" blond czesto szukałam ratunku na swoje kurczaczkowe włosy. Swietnie zbijał żółć i ratował mnie z opresji. Jedynie minus za delikatne usztywniane i przesuszenie wlosow.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1490296].usefull || 0 }}% pomocna.

Wykorzystała: kilka próbek

fioletowa breja

To taki klasyk dla blondynek :) Kupowałam go kiedyś, kiedy chciałam żeby moje włosy miały jaśniejszy odcień. Ma przerażający kolor, bardzo brudzi wannę/brodzik, słabo się pieni. Niby spełnia swoje zadanie (włosy nie są w kolorze żółtka jajka), ale pozostawiał mi też fioletowe pasemka! Na szczęście wystarczy go użyć kilka razy, a niechciany kolor schodzi.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1441306].usefull || 0 }}% pomocna.

Średnia pułka

Mam włosy wysokoporowate, suche, falowane, kiedyś farbowane. Włosy są koloru ciemnego blondu ale czasami wchodzi rudawy odcień.

Plusy:
- cena,
- dostępność,
- ochładza kolor.

Minusy:
- w moim przypadku włosy były jeszcze bardziej suche niż były,
- mało wydajny,
- nie zawiera silikonów, więc włosy wyglądają bez użycia odżwyki jak siano.

No ale, to co producent obiecał, czyli ochłodzenie żółtych refleksów jest uzyskiwane przez ten szampon. Natomiast przy używaniu tego szamponu trzeba zadbac i ich pielęgnację. Nie można na szybko umyć włosów bo nie mamy czasu, tylko trzeba zaaplikować odżywki, olejki itp.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1433911].usefull || 0 }}% pomocna.

Faktycznie działa

Moje włosy zostały już kilkakrotnie rozjaśniane przez fryzjerkę (od ponad roku), ale ostatnio (w grudniu) postanowiłam całkiem przejść do jasnego blondu (jestem naturalną szatynką). Szampon trzeba pozostawić na włosach parę minut, bo inaczej efekt żaden. Hamuje żółknięcie blondu, choć wiadomo, że to nieuniknione. Stosuje szampon raz w tygodniu, ponieważ wysusza (nie zawiera sylikonów). Do tego zestawu polecam szampon John Frieda Sheer Blond Hi Impact (w Polsce niestety cena z kosmosu).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1431601].usefull || 0 }}% pomocna.

Od czasu do czasu

Mam rozjaśniane włosy, dlatego czasem myję je tego typu szamponem. Jak dla mnie w zupełności spełnia swoją funkcję. Minusem jest to, że lekko przesusza włosy i elektryzują się ni nim, ale jest to minimalna wada. A i irytujące jest to, że trzeba trzymać go przez 5 min( niektóre produkty tego typu zaleca się trzmać przez 1 min)
Poza tym, niweluje rudawy czy żółtawy odcień na włosach. Stosuję go również w momencie kiedy mam spore odrosty ( stają się dzięki niemu mniej wyraźne).
Moja koleżanka miała mocniej rozjaśnione wlosy i zdarzyło się, że szampon zostawił na jej włosach fioletetowy odcień ( ale może przesadziła z długoscią trzymania go na głowie)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1409316].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry fioletowy szampon

Jest ok

+ochładza wyraźnie odcień blond już po pierwszym użyciu (kiedyś go nawet przetrzymałam za długo i złapało mi autentycznie na fioletowo)
+wystarczy reaplikacja co tydzień-dwa
+gęsty i wydajny (trzeba uważać żeby nie pobrudzić łazienki ani ciuchów bo zostawia plamy!)
+każde kolejne mycie pogłębia efekt ochłodzenia koloru
+nie wysusza jakoś drastycznie włosów i nie rujnuje pielęgnacji
+tani i łatwo go kupić niemal wszędzie
+przyjemnie pachnie
+dobrze się pieni

polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1407021].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny szampon

Używam go sporadycznie, raz- dwa razy w tygodniu. Jeżeli przytrzymam szampon na włosach zgodnie z instrukcją na opakowaniu lub dłużej od razu po wysuszeniu włosów widzę efekt. Jestem zadowolona z tego szamponu i polecam go wszystkim.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1380986].usefull || 0 }}% pomocna.