Joanna, Ultra Color System (Szampon do włosów blond, rozjaśnianych i siwych)

Joanna, Ultra Color System (Szampon do włosów blond, rozjaśnianych i siwych)

Cena już od 5,94 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Szampon do systematycznego stosowania. Nadaje platynowy odcień, eliminuje żółtawy odcień włosów. Zawiera składniki działające ochronnie i wzmacniająco na włosy. Formułę wzbogacono o specjalny system koloryzacji, dzięki czemu już po dwukrotnym zastosowaniu włosy zyskują blask i wymarzony odcień. Włosy dobrze się rozczesują, są miłe w dotyku.

w butelce
100 – 250ml
Odcienie
jasne, siwe

Wykorzystała: kilka próbek

fioletowa breja

To taki klasyk dla blondynek :) Kupowałam go kiedyś, kiedy chciałam żeby moje włosy miały jaśniejszy odcień. Ma przerażający kolor, bardzo brudzi wannę/brodzik, słabo się pieni. Niby spełnia swoje zadanie (włosy nie są w kolorze żółtka jajka), ale pozostawiał mi też fioletowe pasemka! Na szczęście wystarczy go użyć kilka razy, a niechciany kolor schodzi.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1441306].usefull || 0 }}% pomocna.

Średnia pułka

Mam włosy wysokoporowate, suche, falowane, kiedyś farbowane. Włosy są koloru ciemnego blondu ale czasami wchodzi rudawy odcień.

Plusy:
- cena,
- dostępność,
- ochładza kolor.

Minusy:
- w moim przypadku włosy były jeszcze bardziej suche niż były,
- mało wydajny,
- nie zawiera silikonów, więc włosy wyglądają bez użycia odżwyki jak siano.

No ale, to co producent obiecał, czyli ochłodzenie żółtych refleksów jest uzyskiwane przez ten szampon. Natomiast przy używaniu tego szamponu trzeba zadbac i ich pielęgnację. Nie można na szybko umyć włosów bo nie mamy czasu, tylko trzeba zaaplikować odżywki, olejki itp.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1433911].usefull || 0 }}% pomocna.

Faktycznie działa

Moje włosy zostały już kilkakrotnie rozjaśniane przez fryzjerkę (od ponad roku), ale ostatnio (w grudniu) postanowiłam całkiem przejść do jasnego blondu (jestem naturalną szatynką). Szampon trzeba pozostawić na włosach parę minut, bo inaczej efekt żaden. Hamuje żółknięcie blondu, choć wiadomo, że to nieuniknione. Stosuje szampon raz w tygodniu, ponieważ wysusza (nie zawiera sylikonów). Do tego zestawu polecam szampon John Frieda Sheer Blond Hi Impact (w Polsce niestety cena z kosmosu).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1431601].usefull || 0 }}% pomocna.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Od czasu do czasu

Mam rozjaśniane włosy, dlatego czasem myję je tego typu szamponem. Jak dla mnie w zupełności spełnia swoją funkcję. Minusem jest to, że lekko przesusza włosy i elektryzują się ni nim, ale jest to minimalna wada. A i irytujące jest to, że trzeba trzymać go przez 5 min( niektóre produkty tego typu zaleca się trzmać przez 1 min)
Poza tym, niweluje rudawy czy żółtawy odcień na włosach. Stosuję go również w momencie kiedy mam spore odrosty ( stają się dzięki niemu mniej wyraźne).
Moja koleżanka miała mocniej rozjaśnione wlosy i zdarzyło się, że szampon zostawił na jej włosach fioletetowy odcień ( ale może przesadziła z długoscią trzymania go na głowie)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1409316].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry fioletowy szampon

Jest ok

+ochładza wyraźnie odcień blond już po pierwszym użyciu (kiedyś go nawet przetrzymałam za długo i złapało mi autentycznie na fioletowo)
+wystarczy reaplikacja co tydzień-dwa
+gęsty i wydajny (trzeba uważać żeby nie pobrudzić łazienki ani ciuchów bo zostawia plamy!)
+każde kolejne mycie pogłębia efekt ochłodzenia koloru
+nie wysusza jakoś drastycznie włosów i nie rujnuje pielęgnacji
+tani i łatwo go kupić niemal wszędzie
+przyjemnie pachnie
+dobrze się pieni

polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1407021].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny szampon

Używam go sporadycznie, raz- dwa razy w tygodniu. Jeżeli przytrzymam szampon na włosach zgodnie z instrukcją na opakowaniu lub dłużej od razu po wysuszeniu włosów widzę efekt. Jestem zadowolona z tego szamponu i polecam go wszystkim.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1380986].usefull || 0 }}% pomocna.

nie widze efektów

Kupiłam go, bo moje rozjaśniane włosy często z czasem zaczynają wpadać w żółte tony. I chociaż szampon jest przyjemny w użyciu, ładnie myje i pachnie, to niestety w żaden sposób nie wpłynął na mój kolor.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1380161].usefull || 0 }}% pomocna.

W miarę

Nie zauważyłam na swoich naturalnych blond włosach jakiś zmian. Może lepszy jest dla farbowanych. Co do mycia nie mam żadnych zastrzeżeń, ładnie pachnie, ciekawy kolor szamponu. Ale ma to jeden minus - mianowicie, gdy źle się spłucze, skóra głowy może mieć odcień niebieski. Tak samo skórki przy paznokciach. Łatwo o upaćkanie butelki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1369301].usefull || 0 }}% pomocna.

Ok.

Bardzo dobry szampon w przystępnej cenie.

Cechy:
- ma gęstą, kremową konsystencję, w kolorze atramentu
- zapach dosyć specyficzny, słodko- gorzki
- dobrze się pieni
- już po kilkukrotnym użyciu widać zmianę różnicy w odcieniu włosów
- nadaje włosom popielatego odcienia
- zdejmuje żółty, pomaranczowy odcień
- nadaje się nie tylko do blondów ale do każdego rodzaju włosów osób marzących o chłodnej poświecie
- niestety, przetłuszcza i obciąża włosy a po długotrwałym używaniu także można zauważyć przesuszenie
- trochę kłopotliwy w użytku, brudzi wszystko dookoła.
- cena niska.
- dostępność wysoka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1336146].usefull || 0 }}% pomocna.

Niedrogi niebieski szampon, który zapobiegnie pojawianiu się żółtego odcienia na rozjaśnianych czy siwych włosach. Na pewno nie powinno się go stosować codziennie (chyba, że zmieszany z innym szamponem), bo wysuszy włosy, ale jest OK w przypadku stosowania np. raz na tydzień.

Plusy:
+cena (nie zauważyłam dużej różnicy w działaniu między nim a L'oreal Professional, a różnica w cenie jest duża)
+dostępność
+zapach

Minusy:
-jak każdy "niebieski" szampon lekko wysusza włosy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1241381].usefull || 0 }}% pomocna.