Ultra Color System (Szampon do włosów blond, rozjaśnianych i siwych)

Ultra Color System

Cena już od 6,11 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Szampon do systematycznego stosowania. Nadaje platynowy odcień, eliminuje żółtawy odcień włosów. Zawiera składniki działające ochronnie i wzmacniająco na włosy. Formułę wzbogacono o specjalny system koloryzacji, dzięki czemu już po dwukrotnym zastosowaniu włosy zyskują blask i wymarzony odcień. Włosy dobrze się rozczesują, są miłe w dotyku.

w butelce

• 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol,
  • 3- diol,
  • methyldibromoglutaronitrile,
  • dipropylene slycol],
  • acid violet 43 (23.04.2008)

Napisanych recenzji: 67

Działa zgodnie ze swoim przeznaczeniem. Nie działa cudów.

Próbowałam różnych "srebrnych" szamponów, także kilku z wyższej półki, i mogę stwierdzić, że u mnie Joanna działa najlepiej.

Natomiast trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że szampon służy wyeliminowaniu żółtawego poblasku na włosach:
- w naturalnym kolorze ciemnego blondu, które latem, od słońca, nabierają żółtawej poświaty widocznej w pełnym słońcu (ja mam ten problem)
- rozjaśnianych , którym kolor lekko utlenia się w miesiąc - dwa od farbowania
- siwych, które nie mają tego srebrnego, szlachetnego połysku

Szampon na pewno nie zlikwiduje np. odcienia żółtka na źle zafarbowanych włosach, do tego potrzeba mocniejszego, fryzjerskiego tonera. Srebrne szampony po prostu nie służą do zmiany koloru włosów.

Po drugie, szampon można stosować tylko na zdrowych, niezniszczonych włosach. W każdym innym przypadku mocno wysuszy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1224986].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 9

Szampon, jak szampon

Słyszałam wiele dobrego o tym produkcie, jednak stosowanie nie przyniosło oczekiwanych efektów. Nie schodził żółty odcień. Owszem, ładny, zapach, dobrze się pieni, konsystencja ok, ale kupiłam go w celu zniwelowania żółci i tego nie zrobił.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1222126].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 54

Działa

Wybawienie dla zżółkniętych włosów. Aktualnie daję im trochę spokoju od ostatniej przygody ze spaleniem pasm podczas robienia odrostu. Nie ruszam farb/rozjaśniaczy od 3 miesięcy, odrost jakoś szczególnie mi nie przeszkadza, ale kolor na długości robił się z dnia na dzień coraz bardziej żółto-seledynowy i brzydki.
Cudem nie chwyciłam za farbę, tylko za ten szampon. Efekt po pierwszym trzymaniu piany przez 15 minut - piorunujący.
Trochę przesusza włosy, ale po nałożeniu jakiejś odżywki daje radę. Używam od jakiegoś miesiąca, czasem codziennie, czasem co drugie mycie. Nadaje fajny, zimny kolor. W zależności od długości trzymania podkręca się intensywność efektu, ale przy samym tylko myciu nim widać też rezultaty.

Warto wspomnieć, że kiedyś już go próbowałam i nie byłam zadowolona. Sięgnęłam po niego po wpadce przy robieniu odrostu, który wyszedł trochę zbyt żółty. Na długości poszarzył, odrostu nie ruszył. Wydaje mi się więc, że nie jest do "cięższych przypadków" albo do świeżo rozjaśnianych włosów.

Wydajność średnia, ale też jest bardzo tani i robi świetną robotę.

Na załączonym zdjęciu efekt po pierwszym zastosowaniu!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1190693].usefull || 0 }}% pomocna.

Studio fryzur kucyk Beyonce

Dodanych produktów: 5

Napisanych recenzji: 20

efekt jest

przy regularnym stosowaniu faktycznie widać efekt,
niestety średnio myje włosy, są po nim przyklapnięte, nie puszyste, góra szybko się przetłuszcza a dół przesusza :(
są lepsze, z tej samej półki cenowej.
Plus za zapach który uwielbiam, a niestety nie znalazłam w żadnym innym kosmetyku :(

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1189648].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

najlepszy do włosów blond

Jestem zadowolona z tego produktu. Włosy nabierają piękny odcień blond, szapon ten eliminuje żółtawy odcień włosów. Włosy łanie pachną po jego użyciu, może troszkę się puszą. Konsystencja idealna, produkt ten jest bardzo wydajny ja stosuje dwa razy w tygodniu, na przemian z innym szmpone.

ZALETY
odświeża kolor
dobrze oczyszcza
tani - cena ok 7zł
dobrze się pieni

WADY
Zabarwia ubrania, ale przy takich szampnach tak już jest.

Osobiście polecam!!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1158186].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 17

Jedyny taki

Używam okazyjnie, kiedy chcę aby mój kolor włosów był jaśniejszy i po użyciu tego szamponu tak właśnie się staje ;) Niestety bardzo wysusza włosy i ciężko je potem rozczesać

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1139946].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 7

Napisanych recenzji: 179

Dla cierpliwych

Szampon niweluje żółty odcień włosów ale musimy go potrzymać z dobre 10 minut na głowie. Zaznaczę że obecnie używając go mam blond od połowy włosów w dół i radzi sobie z żółtym odcieniem w miarę przyzwoicie.
Zapach jest przyjemny, konsystencja lejąca, kolor fioletowy, nie brudzi ciała ani łazienki, łatwo się spłukuje.
Włosy (cienkie, farbowane) po umyciu rozczesują się dobrze z pomocą odżywki w sprayu.
Cena niska, wydajność średnia.
może nowa wersja będzie działać szybciej.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1096696].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 12

Ku przestrodze.

Na wstępie wspomnę, że mam rozjaśniane włosy i farbowane na perłowy blond. Wcześniej też farbowałam na blond, ale bez rozjaśniania, lecz zdecydowałam się jednak na pierwszą opcję.
Rezultat- wymarzony blond, lecz przy odrostach bardziej słomkowo-żółte.

Więc zdecydowałam się na ten szampon, bo płukanki zawsze nierównomiernie mi wychodziły.

ZALETY:
-cena
-konsystencja
-zapach

WADY:
-pokrył mi tylko i wyłącznie włosy, które wcześniej farbowałam, w ogóle nie złapał tych odrostów, na których tak bardzo mi zależało :(
-włosy jakby oklapnięte, ciężkie, szorstkie w dotyku

Czas się z nim pożegnać...

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: półtora opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1033938].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 11

Średniak

Szampon nie robi nic niezwykłego z włosami.

- Ani ich nie rozjaśnia (w porownaniu do sprayu z joanny)
- nie sprawia ze sa mile w dotyku czy sie latwiej rozczesuja
- 2 uzycia do wymarzonego odcienia?? Nie ma szans

Ogółem nie robi tego, co producent obiecuje, a komfort z jego uzytkowania jest taki sobie.
Raczej nie kupie ponownie.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 1 pelne opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1032987].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Użyłam w celu schłodzenia koloru ombre, miałam mocno rozjaśnione włosy, które miały żółtawy odcień. Po umyciu mają platynowy odcień.
Najbardziej obawiałam się ubrudzania wszystkiego wokól na fioletowo. Wcale nie zabrudziłam całej wanny i łazienki, po spłukaniu woda była fioletowa, ale nie było sajgonu, jak to niektóre dziewczyny opisywały. Użyłam gumowych rękawiczek i trzymałam szampon na włosach jakieś 8 min. Niczego nie pobrudziłam.
Włosy rozczesywały się odrobinę gorzej, niż zwykle, ale użyłam odżywki w spray\'u i nie było problemu.

Używam tego produktu od: 15.09.15
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1031649].usefull || 0 }}% pomocna.