Forever Living, Aloe Vera Gelly (Galaretka aloesowa)

Forever Living, Aloe Vera Gelly (Galaretka aloesowa)

Cena już od 99,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Produkt przeznaczony pielęgnacji skóry twarzy oraz całego ciała. Dzięki naturalnym właściwościom miąższu aloesowego skutecznie łagodzi świąd, pieczenie, przyspiesza proces gojenia i regeneracji skóry. Skraca czas trwania podrażnień i stanu zapalnego skóry, koi objawy uczuleń. Naturalnie nawilża naskórek. Ma działanie ściągające, bakteriostatyczne, przeciwgrzybicze.
Może być stosowany jako samodzielny produkt pielęgnacyjny lub jako podkład pod inne kosmetyki, ponieważ poprawia ich wchłanianie przez skórę.

uniwersalne
w tubce
krem
> 100ml

Idealna na wszystkie problemy!

Galaretki używa praktycznie cała moja rodzina od czasów mojego dzieciństwa, czyli ponad ładnych 10 lat ;) Pomagała w wielu przeróżnych problemach i zawsze sprawdzała się znakomicie.
Używana na poparzenia słoneczne przynosi ulgę, ochłodzenie i chroni przed schodzeniem czy łuszczeniem się skóry. Doskonale nawilża,kiedy inne preparaty nie pomagają. Pomaga po ukąszeniu przez owady (przeróżne, komary, osy, itp), otarciach (na przykład na stopach), ranach, a nawet problemach z dziąsłami. Błyskawicznie poprawia kondycję skóry, co widać bardzo dobrze kiedy zastosuje się ją na jakieś wypryski - goją się szybciej i nie zostawiają śladów, chociaż tu akurat nie mam doświadczenia z dużymi problemami. Była też stosowana na poważniejsze rany albo na różne strupy, z którymi jako dzieci przychodziliśmy do domu. I również w tym wypadku widać było bardzo dużą poprawę, rany nie zostawiały blizn ani innych śladów. Na pewno super wpływa na włosy i skórę głowy, ale trochę szkoda było mi szaleć w tym zakresie ;)

Oprócz wszystkich swoich niewątpliwych zalet jest też baaardzo wydajna. Minusem jest cena i średnia (jak przypuszczam) dostępność. Mimo wszystko oceniam na 5 gwiazdek, bo galaretka zawsze znajduje się w moim domu :)

Używam tego produktu od: 10 lat albo dłużej
Ilość zużytych opakowań: minimum 4, ale ciężko zliczyć

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[946887].usefull || 0 }}% pomocna.

raz działa raz nie działa

Kupiłam ją ze względu na to że mój syn miał na skórze zmiany od AZS, ale mimo regularnego stosowania nie podziałało. Wiec szukałam innych zastosowań. Bardzo szybko uśmierza ból, dosłownie w 1 sekundzie po posmarowaniu, jakoś nie zauważyłam żeby sińce czy inne rany szybciej się goiły. Rąk za bardzo mi nie nawilża, wolę zwykły krem ale smaruje nim twarz i jest wygładzona, niestety zaczerwienienia i krost się nie pozbyłam. Galaretka jest bardzo wydajna ale denerwuje mnie to że się tak jakby klei po nałożeniu ( jak klej szkolny w sztyfcie) i ma podobny zapach do kleju. Cena wygórowana. Kupiłabym ponownie tylko ze względu na to że szybko uśmierza ból.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[908012].usefull || 0 }}% pomocna.

must have !!!

Galaretkę tę mam w rodzinie od lat, tak więc można powiedzieć, że się z nią "wychowywałam"- i z jej czerwoną, rozgrzewającą siostrą oraz żółtym miąższem W dzieciństwie stosowała go na mnie mama, teraz mam własne opakowanie

Świetnie goi wszelkie ranki, ukąszenia, ugryzienia, minimalizuje swędzenie, ból, jest bardzo wydajna (jedno opakowanie starcza na kilka lat, używałam także po terminie ważności i działała wciąż tak samo), szybko się wchłania, można używać także w jamie ustnej (jest bezpieczna).

Czytałam też, że pomaga na trądzik - wystarczy posmarować problemowe miejsca na noc. Wypróbuję, i mam przeczucie, że się nie zawiodę

Pół gwiazdki odejmuję za cenę, mimo iż to inwestycja na lata.

Używam tego produktu od: kilkunastu lat
Ilość zużytych opakowań: ciężko zliczyć :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[796754].usefull || 0 }}% pomocna.

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

Gdybym mogła, dałabym mu 10 gwiazdek!

Poleciła mi go kuzynka kosmetyczka, która była zdruzgotana stanem mojej twarzy. Jedynym minusem jest cena, ale tak naprawdę tubka jest spora i wystarczy cieniutka warstwa na pokrycie ran.

+ za wielozadaniowość (ja stosuję go głównie na pryszcze każdego rodzaju, blizny potrądzikowe, zadrapania ze strupem, siniaki, a moja mama na bliznę pooperacyjną; nawet raz smarowałam nim przypalone prostownicą ucho, które się strasznie babrało - leczenie zajęło 3 dni, smarowałam tylko wieczorem)
+ za niesamowitą szybkość działania
+ za wydajność (wieczorem smaruję cieniutką warstwę punktowo na przyszcza - rano jest o wiele mniejszy i mniej czerwony, lub nie ma go wcale).
+ za przyjemny zapach

Polecam szczególnie tym osobom, które próbowały już wszystkiego na pryszcze. Ja najpierw myję buzię, bardzo dokładnie oczyszczam tonikiem z resztek makijażu, nakładam punktowo na pryszcze i blizny i idę spać. Taki wieczorny rytuał pozwala mi się budzić codziennie z czystą buzią.

Używam tego produktu od: października

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[726183].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna na podrażnienia

Miałam wielki problem z podrażnioną skórą na ramionach (rany aż do krwi) i ta galaretka je zagoiła w ciągu tygodnia, teraz pozostało mi tylko zlikwidować blizny.

PLUSY:
+jest w stanie zagoić wszelkie podrażnienia skóry (oparzenie, rozdrapanie, ukąszenia komarów itd. itd.)
+fajnie chłodzi
+łagodzi swędzenie skóry

MINUSY:
-przez chwilę piecze, gdy nałoży się ją na świeżą ranę
-nałożona w większej ilości klei się, ale nie tak żeby jakoś specjalnie mi to przeszkadzało
-cena nie zachwyca, galaretkę można kupić w internecie, ale radzę szukać "konsultantów" w swojej okolicy (mają taniej, a działa to podobnie jak Oriflame czy AVON)

Generalnie - używa tego cała moja rodzina na wszystko od ok. pół roku (dlatego aż tyle opakowań zużytych; podejrzewam, zę gdybym używała galaretki sama, na pół roku wystarczyłoby jedno-półtora opakowania), gdy tylko mam jakieś podrażnienie/ukąszenie itd. od razu sięgam po galaretkę i po paru godzinach mogę zapomnieć, że coś mnie bolało/swędziało.

Ilość zużytych opakowań: 4-5 ale używa cała rodzina

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[695519].usefull || 0 }}% pomocna.

Aloesowy kompres

Produkt do zadań specjalnych. Gdzie aloesowa emulsja sobie nie radzi tam aloesową galaretkę pośle:)
Galaretka nawilża, regeneruje, łagodzi podrażnienia i stany zapalne więc jest zastosowanie jest naprawdę wszechstronne.Oprócz aloesu zawiera mocznik, alantoinę, vit E i C. Aplikacja jest bardzo wygodna, a galaretka daje przyjemny efekt chłodzenia w momencie nakładania co mi odpowiada i daje uczucie komfortu.
Ja zazwyczaj stosuję ją pod oczy w celu złagodzenia podrażnień po demakijażu, lub gdy skóra jest sucha i napięta.Dodatkowo stosuję:
+ jako maska nawilżająca na twarz
+ leczenie drobnych zmian trądzikowych
+ oparzenia słoneczne
+ podrażnienia po depilacji
Ogólnie galaretka ma same plusy, jednak gdy zbyt dużo jej nałożymy zaczyna się rolować więc pod makijaż się nie nadaje...
Tak więc produkt specyficzny do stosowania w ekstremalnych sytuacjach:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[685370].usefull || 0 }}% pomocna.

Magiczna:)

O galaretce dowiedziałam się od koleżanki, wspomniała o tym że wspaniale koi skórę i łagodzi podrażnienia. W końcu skusiłam się i jestem zachwycona:)
Wspaniale nawilża, jest lekka i przyjemna. Znakomicie koi i goi, stosowałam po usunięciu ząbka i opuchlizna zeszła bardzo szybko. Stosuję ją zawsze pod kremy, pod oczy, nawet do pielęgnacji miejsc intymnych. Po ostatnim opalaniu również zdała egzamin.

Jest bardzo wydajna, zapach niemal niewyczuwalny (typowy zapach aloesu).

Cena może lekko wygórowana, ale za te efekty wszystko jej wybaczam:)

Naprawdę polecam:):):)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[659516].usefull || 0 }}% pomocna.

chyba nie ma minusów

Oprócz ceny, niestety.
Początkowo nieprzychylnie podchodziłam do firmy Forever, ta sprzedaż przez konsultantów, zero sklepów, zachwyty, trochę mi zalatywało Amwayem. Ale w końcu uległam, nie pamiętam już czy ta galaretka była moim pierwszym zakupem, ale została w mojej łazience do dziś. Jest świetna na wszelkiego rodzaju podrażnienia, oparzenia, niesamowicie szybko łagodzi piekącą skórę. Ja na przykład używam jej po depilacji, kiedy moje nogi są spuchnięte i obolałe po torturach wyrywania włosków. Smaruję na noc, a rano podrażnienia i czerwone kropki są już niewidoczne :) Żaden specyfik stosowany wcześniej nie radził sobie z podrażnieniami tak dobrze. Naprawdę wart wypróbowania.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[597377].usefull || 0 }}% pomocna.

Takie cudo miało być:(

Szukałam z uporem maniaka preparatu na poprawe cery..suche skórki,ranki po obcowaniu z pryszczami(zimowa zmora:(Szczypie diabelstwo jak jasna...w tych miejscach ranek,..Nie wiem,nie czułam ani ukojenia,ani tego nawilżenia..U mnie się nie sprawdziła:(Wiem,że dobroczynne właściwości Aloe Vera są wykorzystywane przez wiele nacji na świecie od wieków . Miąższ tej niezwykłej rośliny zawiera ponad 75 substancji odżywczych, 200 składników aktywnych, 20 minerałów, 18 aminokwasów oraz 12 witamin...ale co z tego jak galaretka nie jest tania,a w sumie niewiele pomaga(jesli mówimy o twarzy)Przyjemności stosowania-zero!!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[592711].usefull || 0 }}% pomocna.

świetna na podrażnioną skórę

produkt jest idelany po zabiegach kosmetycznych typu oczyszczanie kwasy zeby ukoic skore. odjelam gwiazdke poniewaz srednio mi lezy forma kosmetyku jako galaretki wszystko się klei itd. ale na wszelkie zaczerwieniea super. stosowałam ja tylko na twarz, nigdy nie uzyłam w innym miejscu. moja mama dzięki temu skutecznie załagodziła tradzik różowaty.

Ilość zużytych opakowań: 2 zużyte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[582737].usefull || 0 }}% pomocna.