Kuracja Parafinowa (Maska do przesuszonej, szorstkiej skóry dłoni i twardej skóry stóp)

Profesjonalny preparat do intensywnej nocnej pielęgnacji wysuszonej skóry dłoni i stóp.
Innowacyjna formuła odmładzająca, gwarantuje głębokie, silne zregenerowanie i nawilżenie przesuszonych partii rąk, stóp i pięt. Intensywnie wygładza i ujędrnia naskórek, natłuszcza i delikatnie rozgrzewa, poprawia kondycję paznokci.
Zawiera:
- parafinę
- witaminy młodości
- wosk pszczeli.

Bez rewelacji

łatwo się wyciska i rozsmarowuje. Przyjemny zapach, delikatny. Produkt zostawia tłustą warstwę, ale niestety efekt jest krótkotrwały – natłuszcza skórę jedynie z wierzchu, nie nawilża jej. Długotrwałe stosowanie nie polepsza kondycji suchej skóry. Zapewne dobrze się sprawdzi jako warstwa ochronna przed wyjściem na mróz.

Parafina

Jestem zachwycona produktem! Niedawno kupiłam pierwsze opakowanie, ze względu na promocję i się nie rozczarowałam. Maski używam prawie codziennie wieczorem na stopy (i zakładam bawełniane skarpetki dostępne w drogeriach) oraz na łokcie. Maska jest niesamowicie wydajna i daje niesamowite uczucie odprężenia. Polecam gorąco

Tak!

Produkt zaskoczył mnie pozytywnie. Nie dość, że pięknie pachnie, to jeszcze rozgrzewa stopy, natłuszcza, łagodzi podrażnienia i jest nocnym wybawieniem dla szorstkich stóp. Tubka jest mięciutka i sądzę, że bez trudu będę mogła wycisnąć z niej produkt do ostatniego grama.

Bądz FIT: ćwiczenia na zgrabną pupę

Bardzo ciekawy

Bardzo przyjemny zapach
Rozgrzewa skórę
Bardzo dobrze nawilżona skóra
nie jest już szorstka w dotyku
Tłusta konsystencja-ale ten kosmetyk może taki być,ponieważ i tak włożymy ręce w rękawiczki bawełniane,a stopy w skarpetki.
Nie trzeba zmywać resztki kosmetyków po ściągnięciu rękawiczek czy skarpetek.
Przez kilka dni nie myślę nawet o kremie do rąk
Cena 5,99 w promocji w rossmannie.

Pół gwiazdki odjęłam dlatego,że to nie jest to czego jeszcze szukam

krótkotrwały efekt

Nie przeszkadza mi, że ta maska to straszny "tłuścioch". Przecież to maska.. nie oczekuję, że się od razu wchłonie.. Ja zakładam na posmarowane nią stopy skarpetki bawełniane, a na nie zwykle jeszcze jakieś grube skarpety. Pod skarpetami i tak bardzo szybko się wchłania.

Nie miałam też żadnego problemu z opakowaniem, wyciskaniem maski z tubki. Wręcz przeciwnie. Uważam, że opakowanie ma poręczne.

Stopy po jej użyciu są mięciutkie. Niestety jest to efekt krótkotrwały. Właściwie mam wrażenie, że ta maska tylko natłuszcza skórę.

STOSOWANIE: Początkowo stosowałam ją zamiennie z innymi kosmetykami. Teraz, z racji tego, że chcę ją "wykończyć", stosuję ją co wieczór lub co drugi wieczór.

Edit: Zapomniałam dodać, że po nałożeniu maski czuć przyjemne ciepło.

Używam tego produktu od: od 2-3 miesięcy

świetny produkt

Bardzo pomógł moim dłoniom i stopom. Rzeczywiście rano są miękkie i przyjemne, Stosowałam też jak zwykły krem na codzień, po zimie jak znalazł.
długo się wchłania -to prawda, ale działa. Poza tym raczej przyjemnie pachnie i ma przyzwoitą cenę.

Używam tego produktu od: 1 m-c

Najlepszy, jaki miałam!

Od dłuższego czasu męzcę się z suchymi, pękającymi stopami. Próbowałam różnych kremów/masek, ale żaden nie przyniósł takich efektów jak ten!
Używałam go co drugi dzień na noc, smarowałam grubo stópki i zakładałam skarpetki :) Rano budziłam z wygładzonymi, miękkimi stópkami :)

Podsumowując:
+ tani
+ wydajny
+ doskonałe nawilżenie
+ ładny zapach
+ Polski produkt! Wspieramy Polską gospodarkę :D

Nie rozumiem, skąd tyle złych opinii :(

Ilość zużytych opakowań: kończę 1 opakowanie

rewelacja

Kuracja rewelacyjnie działa na zmęczone i przesuszone dłonie. Stosuję regularnie od jakiegoś czasu, gdyż moje dłonie wymagały pielęgnacji po okresie zimowym. Nie muszę chodzić do gabinetów kosmetycznych, mam swoją kurację parafinową we własnym, domowym SPA :)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Dobrze ze go kupilam..

Dopiero teraz przeczytałam opinie na wizaż.pl o tym produkcie i dobrze zrobiłam. Myślę, że, gdybym przeczytała je przed zakupem nigdy bym się na kupno kuracji parafinowej nie zdobyła.

Zastanawiam się skąd takie złe opinie???

+pięknie wręcz obłednie pachnie
+niska cena
+gęsta konsystencja
+lekko rozgrzewa stopy

-ciężko wyciska się z tuby

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: jeden

tak!

Ideał na przesuszoną, spękaną, piekącą skórę szczególnie dłoni. Po zimie uratował moje dłonie. Szybko je wygoił i zniwelował czerwone plamy po podrażnieniach.
Pięknie pachnie i przyjemnie się wmasowuje go w dłonie/stopy.

Efekt utrzymuje się w zimie ok 6-7 dni.

To taki kosmetyk który każda z nas powinna mieć w domu. Polski, niedrogi i skuteczny produkt.

Dobra pielęgnacja dla nieleniwych

Używam dwa - trzy razy w tygodniu do stóp. Nie nakładam grubej warstwy ani skarpet. Smaruję jak zwykłym kremem. Jeśli chodzi o działanie, nie mam mu nic do zarzucenia. Pięty są miękkie i wygładzone. Krem ma bardzo przyjemny zapach. Jedyne do czego można się przyczepić to bardzo tłusta, ciężka konsystencja, no ale to maska, więc pewnie tak miało być. Kosmetyk jest tak gęsty, że wydobycie go z tubki rywalizuje z wizytą na siłowni. Krem nie tylko wyrabia NASZE bicepsy; tubka też ciężko go znosi - pękła mi w okolicy szyjki. Z powodu opisanych powyżej niedogodności, odradzam niecierpliwym. Ale jeśli komuś trudy stosowania niestraszne, to z działania kremu powinien być zadowolony.

Używam tego produktu od: ponad roku

na stopy tak, na dłonie nie

Stosowanie maski na stopy jest przyjemne i skuteczne. Maska delikatnie rozgrzewa, pięty przestają być szorstkie i ogólnie pozostanie skórę stóp w dobrej kondycji.

Natomiast stosowanie tego kosmetyku na dłonie jest mniej przyjemne, bo przez maska wchłania się bardzo długo, przez co przez cały ten czas nie można używać rąk. Powoduje to dyskomfort.

Używam tego produktu od: ok miesiąca