Tonik limonka - matujący

Tonik limonka - matujący

Tonik przeznaczony jest do cery tłustej i mieszanej. Odświeża, oczyszcza i matowi skórę - producent podaje, że na 6-8 godzin, u mnie wystarczał na około 4. Nie hamuje wydzielania sebum (więc nie przesusza skóry), ale rozbija je na mikroskopijne cząsteczki, co zapobiega świeceniu się skóry. Ma bardzo ładny, świeży zapach.

8 zł

nie matuje

dostałby 3 gwiazdki, ale, mimo zalet, ma jedną, zasadniczą wadę, która go dyskwalifikuje, a mianowicie on W OGóLE nie matuje, niestety.
poza tym:
+ładnie pachnie
+odświeża skórę
+lekko napina
tylko po co producent chce nasz przekonać, że to jest tonik matujący? jak na razie,nie spotkałam na swojej drodze toniku matującego.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno, bo mnie zawiódł

Badziewie

Od jakiegoś czasu nie używam toników, nie mam przekonania do tych kosmetyków.Do zakupienia tego skusiły mnie jego rzekomo matujące właściwości. Spodobał mi się efekt świeżości z jakim miałam do czynienia zaraz po zastosowaniu, ale po kilku chwilach skóra wydawała mi się lepka( była lepka!) po godzinie przypominała pustynię.I tak za każdym razem, w końcu pozbyłam się tego badziewia

Moze byc

Nie matowi, ale daje uczucie odświezenia. Leciutko rozjaśnia skórę, łagodzi podrażnienia. Pieknie pachnie i jest niedrogi. Wadą jest to (poza brakiem matowienia), że rzeczywiście trochę się lepi. Moze być, nie żałuję, że go miałam, ale więcej go nie kupię.

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

nie taki zły

Widzę z poprzednich recenzji, że prawie nikomu się ten tonik nie podoba, a moim zdaniem, nie jest taki znów tragiczny. Zresztą czego można wymagać od zwykłego toniku? Miałam go już dawno temu, chyba ze dwa lata i nawet mi się podobał. Troszeczkę matowił, zostawiał na skórze powłoczkę, ale nie jakąś specjalnie klejącą i miał śliczny zapach. Nieznacznie rozjaśniał cerę. Pamiętam, że byłam z niego nawet zadowolona.

z braku laku może być

Ten tonik kupiłam siostrze a sobie brązujący z orzechem,potem żałowałam. Limonka 100 razy lepsza,ładniej pachnie,skóra się nie lepi [w przeciwieństwie do orzechowego],nawet troche matuje.Rewelacji brak ale za ta cenę [w promocji z kremem dałam 6 zł.]może być do codziennej pielęgnacji ...

wiecej nie kupie

tonik sie lepi ,pozostaje na skorze nie do konca wchloniety,to utrudnia wykonanie makijazu.jedyny plus to,ze lekko rozjasnia skore,plamki ,przebarwienia.pewnie to za sprawa cytryny lemonki.

kiepski

Faktyczniw wcale nie matuje .Kupiłam go latm i bardzo na to liczyłam ,niestey.Po prostu tonik ale nie matujacy.

Nie polecam

Woda. I tylko woda.Trochę pod pachniona. Nic więcej. Nie działa. Ma niby matować. Ale u mnie nie było żadnych efektów.Używałamm tego produktu ok. 1 mies. / Ilość zużytych opakowań: 1

Średni

Jak dla mnie bardzo średni produkt.Po pierwsze wcale nie matowił,za to okropnie lepił się na skórze i pozostawiał na niej jakąś tłustą powłoczkę.Plusem jest bardzo ładny zapach i niepodrażnienie skóry.<BR>Generalnie nie polecam.