Oriflame, Feet Up, Skarpetki do nawilżania

Oriflame, Feet Up, Skarpetki do nawilżania

Wmasuj w stopy ulubiony krem lub maskę i załóż skarpetki, najlepiej na całą noc. Rano stopy będą miękkie i gładkie. Wykonane z delikatnego, miękkiego poliestru.

inne
Wykonanie
sztuczne

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 1
  • Design produktu: 4

Kiedyś były lepsze

Tego typu skarpetki to mój must have w wieczornej pielęgnacji stóp. Swoją przygodę z takimi skarpetkami wspomagającymi nawilżanie zaczynałam właśnie od tych skarpetek z Oriflame i na początku to faktycznie był bardzo fajny produkt. Skarpetki były z bawełny, stopy swobodnie oddychały, materiał był elastyczny i trwały, nie niszczyły się szybko. Mimo uniwersalnego rozmiaru były rozciągliwe i bez problemu pasowały nawet na większe stopy.
Gdy kupiłam je któryś raz z kolei byłam bardzo zaskoczona słabą jakością tych skarpet. Teraz skarpetki w większości składają się z poliestru ale są słabej jakości. Nie rozciągają się i pasują tylko na mniejsze stopy, nie przepuszczają powietrza, stopy się w nich duszą, nie są ani przyjemne w dotyku ani komfortowe w noszeniu. Nie wyobrażam sobie w nich spać bo bardzo ściskają palce. Szybko się niszczą. W takiej samej cenie dużo lepsze są bawełniane skarpetki z avonu, które są bawełniane nie tylko z nazwy.

• Design produktu: 2

W porządku

Skarpetki niestety są w rozmiarze uniwersalnym więc to duży minus. Bo mając rozmiar 41 on są po prostu już troche ciasnawe, więc po nocy widać jak wbijają się w stopy. Po za tym materiał jest bardzo przyjemny

• Design produktu: 3

Nie, dziękuję.

Skarpetki są w rozmiarze uniwersalnym, ja mam dość małe stopy i regularnie mi z nich spadają. Materiał nie jest bardzo przyjemny, nie jest oddychający. Przez swój kolor niesamowicie szybko się brudzą. Po praniu zmechacenie, totalne rozciągnięcie. Nieadekwatna cena w stosunku do jakości.

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

Bardzo dobry gadżet do spa dla stóp

To kolejny produkt tego typu, dla mnie, lecz od innego producenta.
Skarpetki sprawdziły się rewelacyjnie, równie dobrze, jak te z Rossmanna. Upolowałam je za cenę 8 zł. Materiał poliestrowy, miły w dotyku.
Nie miałam problemu z suwaniem się skarpet, idealnie leżały na mojej stopie, chodź noszę rozmiar 39. Bardzo podoba mi się V kształtne wycięcie. Ładnie prezentowało się na stopie, wyglądały bardziej jak stópki niż skarpety.
Produkt trwały. Mam skarpety rok i przeżyły wiele kąpieli w pralce :)

• Design produktu: 4

Całkiem ok!

Kupiłam je w cenie regularnej, która według mnie jest stanowczo za wysoka. Używam ich od pół roku, nie są to moje ulubione skarpetki a w swojej kolekcji posiadam trzy inne pary. Niestety aby pozostały na stopach przez całą noc trzeba na nie założyć inne skarpetki. Podczas prania skarpetki nie rozciągają się, ani nie kurczą, nie odbarwiają się, bardzo szybko schną. Niestety muszę odjąć punkt za to że gumka w tych skarpetkach nie trzyma zbyt dobrze.

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 3

Gadżecik, niekoniecznie potrzebny

Recenzowane skarpetki otrzymałam w zestawie z kremem do stóp marki Oriflame. Najczęściej używam ich, kiedy nakładam jakąś treściwą maskę na noc.
Na pewno chronią wtedy przed zbyt szybkim starciem kosmetyku ze skóry i zapobiegają klejeniu się do pościeli.

Skarpetki wykonane są z miękkiego poliestru. Są dosyć duże, więc z małych stópek mogą uciekać. Ja sama mam rozmiar 40 i jeszcze nigdy nie spałam w nich do samego rana. W ciągu nocy same zjeżdżają mi z nóg, więc tak naprawdę nie wiem, jak długo maska miała okazje działać pod skarpetkami.
Ale z drugiej strony ciężko byłoby spać z obciśniętą nogą. W końcu ciało też musi odpocząć w trakcie snu.
Ewentualnie możnaby je założyć w ciągu dnia i wtedy lepsza to opcja, niż tradycyjne skarpety, które zaraz zebrałyby cały kosmetyk. Oczywiście w ramach domowego spa, a nie na wyjście. ;-)

W cenie regularnej raczej się nie opłaca ich zamawiać, bo np. w Rossmannie kosztują mniej. Ewentualnie właśnie w zestawie z kremem.
Ja póki co nie zamemierzam się do kupna kolejnych, bo te są dość wytrzymałe i dość dobrze znoszą pranie w pralce.