Hania Beauty, Cukrowy peeling do ust (różne rodzaje)

Hania Beauty, Cukrowy peeling do ust (różne rodzaje)

Stworzona linia peelingów do ust łączy w sobie przystępną cenę, wysoką jakość składników oraz skuteczność działania. W efekcie powstały peelingi, które zapewnią Twoim ustom kompleksową pielęgnację –delikatne złuszczenie, odpowiednie nawilżenie, wygładzenie oraz odżywienie ust, a do tego ochronę przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, na które jesteśmy narażeni.
Wreszcie niezwykle ważną rolę w składzie peelingu odgrywa cukier – to on peelinguje skórę, zapewniając delikatne złuszczenie, a równocześnie nie powodując podrażnień. Skuteczność aplikacji poprawiają także oleje zawarte w składzie, które rozpuszczają się pod wpływem ciepła naszych ust i dłoni. Dzięki temu w możliwie optymalny sposób skóra ust otrzyma wszystko to, czego potrzebuje najbardziej, aby być nawilżoną, miękką, zregenerowaną i odżywioną!

peeling do ust
peelingujące, nawilżające
zapachowa
w słoiczku

Dobry

Peeling dostałam w jednym z ChillBox'ów. Jest to ręcznie robiony peeling cukrowy, ja miałam wariant pomarańczowy (Z tego co się orientuję jest jeszcze mięta i malina). Peeling jest zamknięty w szklanym słoiczku, konsystencja jest zbita i mokra, co ułatwia użytkowanie peelingu. Bardzo podobny do peelingów Mokosh. Nie osypuje się, dobrze zdziera martwy naskórek, peeling wykonany z naturalnych składników, po użyciu czuć mrowienie ust, co oznacza, że peeling zadziałał, czuć delikatność warg przy dotyku, dodatkowo lekko nawilża. zapach jest naturalny i nawet dobrze smakuje (Nie mogłam się powstrzymać, by nie oblizać warg).

Miętowy gadżet

Peeling do ust zamknięty jest z szklanym słoiczku z plastikową zakrętką i pastelową grafiką dopasowaną do wariantu kosmetyku. Pojemność to 20 g, więc powiedziałabym całkiem sporo jak na tego typu produkty. Konsystencja zasadniczo jest zbita i odpowiednio mokra, ale zależy także od temperatury panującej w pomieszczeniu. Gdy jest ciepło jest nieco rzadsza, co jest uzasadnione jako, że jest to kosmetyk oparty głównie na naturalnych składnikach. Za to też duży plus! Peeling nie osypuje się jakoś szczególnie, delikatnie może to robić (wydaje mi się, że nie jest możliwe całkowite wyeliminowanie straty produktu), ale nie jest to jakaś wielka strata. Dobrze trzyma się ust, a drobinki cukru są na tyle duże, że można zrobić nimi solidny peeling ust. Po użyciu kosmetyku są ona wygładzone i delikatnie nawilżone. Mogę nawet powiedzieć, że w okresie letnim praktycznie zastąpił on mi balsam do ust. Dzięki zawartości olejku miętowego dawał dodatkowo przyjemne uczucie chłodu, a zapach był świeży - idealny na tą porę roku. Nie jest to moim zdaniem kosmetyk niezbędny i nawet sama z siebie bym go nie kupiła w takiej formie, co nie zmienia faktu, że działanie ma na prawdę dobre :)

Jest cudowny!

Kupiłam jedno z pudełek kosmetycznych i peeling znalazł się właśnie tam. Nie używałam wcześniej tego typu produktów do ust, dlatego strasznie się ucieszyłam. Trafił mi się malinowy peeling do ust. Uważam, że to jest dobry produkt jak na pierwszy raz. Totalnie rozkłada mnie na łopatki malina, którą bym tylko zlizywała z ust... :)
Peeling spełnił swoje zadanie, usta są po nim miękkie. Mam nadzieję, że jak mi się skończy, to znów po niego sięgnę :)

średniak

Jest to mój pierwszy peeling do ust który otrzymałam w pudełku kosmetycznym, więc byłam zadowolona z nowego produktu. Trafiła mi się wersja pomarańczowa. Peeling pachnie bardzo ładnie, naturalny zapach pomarańczy. Fajny żółciutki kolorek. Produkt jest gęsty i zbity jednak rozpuszcza się szybko na palcu zamieniając się w olejek. Przy pierwszej próbie zauważyłam, że w porcji którą nabrałam na palec nie ma drobinek cukru, nabierałam jeszcze i jeszcze i nic. Przez szkło słoiczka było widać, że drobinki cukru opadły na jego dno. Musiałam go roztopić w ciepłej wodzie i wymieszać, po chwilowym pobycie w lodówce zastygł i był gotowy do użycia w takiej formie w jakiej być powinien od początku- drobinki cukru były na miejscu. Mimo wyczuwalnych drobinek peeling daje średnie efekty, na ustach nadal pozostają martwe skórki do zdarcia, nawet jak powtórzy się ,,zabieg" efekt jest podobny, mam wrażenie, że jak na usta te drobinki powinny być drobniejsze i powinno być ich więcej. Chociaż nie przepadam za produktami do ust aplikowanych ,,z palca" daję plus za szklany słoiczek - im mniej plastiku tym lepiej. Podsumowując produkt bardziej nazwałbym olejkiem niż peelingiem.

Fajny, choć bez rewelacji

Buszując w zasobach drogerii internetowej trafiłam na ten peeling w okazyjnej cenie. Skusiłam się na pomarańczowy smak i nie mogłam się doczekać, aby go wypróbować.
Peeling znajduje się w małym, szklanym i sympatycznym słoiczku. Zaskoczył mnie jednak konsystencją, jest lekko maślana, gładka, jednak peeling rozpuszcza się na palcu jeszcze zanim nałożymy go na usta. Delikatnie złuszcza naskórek, wygładza, ale zawarte w składzie oleje bardziej natłuszczają niż nawilżają. Pomarańczowy smakuje dość dobrze, choć nie oszukujmy się, nie warto kupować go ze względu na sam smak :)
Dużą zaletą jest wydajność kosmetyku. Miałam wcześniej peeling innej marki, który znacznie szybciej mi zszedł. Był także bardziej inwazyjny, a ten marki Hania jest na tyle delikatny, że na pewno nikogo nie podrażni. Gdyby nie ta rozpuszczalność, byłabym nim naprawdę zachwycona.

jak dla mnie to zbędny kosmetyk

osobiście uważam że to taki dodatek na mojej półce, zapychający miejsce, ale nie do końca potrzebny do użytkowania.. zapach taki sobie, konsystencja ok, ogólnie taki dodatkowy gadżet jeżeli ktoś lubi i ma czas używać