Mrs. Potter's, Balsam do włosów suchych i zniszczonych z aloesem i białą herbatą

Formuła do włosów suchych i zniszczonych o działaniu odżywczym i nawilżającym. Odżywczy balsam z naturalnym ekstraktem z aloesu głęboko nawilża i odżywia matowe, przesuszone włosy oraz łagodzi podrażnienia. Wzbogacony wyciągiem z białej herbaty chroni włosy przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi (słońce, wiatr, wilgoć). Balsam przeciwdziała elektryzowaniu się włosów, ułatwia ich rozczesywanie oraz układanie fryzury.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Isopropyl Myristate, Dimethicone Copolyol, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Parfum, Isopropyl Alcohol, Propylene Glycol, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Citric Acid, Butylphenyl Methylpropional, Cl 19140.

Cena: 9zł / 500ml
/e/

Podstawa.

PLUSY:
- niska cena
- szeroka dostępność
- duża pojemność
- włosy są nawilżone, miękkie i gładkie
- po regularnym stosowaniu włosy stają się bardziej błyszczące i wyglądają na zdrowsze
- neutralny zapach
- mimo dosyć rzadkiej konsystencji produkt jest bardzo wydajny

MINUSY:
- rzadka konsystencja, przepływa przez palce

U W I E L B I A M!

uzywam nie jako odzywke, a jako szampon ;-) sposob ten odkrylam dzieki wizazankom i jestem zachwycona ! :-) moje suche, zniszczone prostownica wlosy nabraly blasku, sa gladkie i wygladaja wyjatkowo zdrowo. KOCHAM ta odzywke i kupie jeszcze na pewno nie raz!

Używam tego produktu od: ok. pol roku
Ilość zużytych opakowań: ojoj duuzo :-)

Fajniusi :D

Używam tego balsamu do mycia włosów (; Świetnie się do tego nadaje. Nawilża ale nie natłuszcza. Włosy są po nim zdrowe i nie przetłuszczają się szybciej. Ponadto nie podrażnia skóry głowy. No i jest bardzo tani oraz wydajny.
Oraz najważniejsze- nie był testowany na zwierzętach :D

Używam tego produktu od: może od kilku miesięcy? Z przerwami oczywiście.

Ogólnie polecam

Używałam tego balsamu mimo że jest raczej do włosów suchych, a ja mam przetłuszczające się. Nie spowodował większego przetłuszczania sie włosów:) Myłam je tak jak zwykle - co 2 dni.

Moje włosy są przesuszone na końcach. Wydaje mi się, że balsam trochę odżywił moje włosy i są mniej matowe. Ale nie dał "spektakularnych" efektów - włosy nie są mocniejsze, nie lśnią bardziej niż wcześniej. Chociaż z 2. strony - nie rozdwajają się i nie łamią jak to zwykle bywało o tej porze roku...

Na pewno ten balsam można pochwalić za to, że ułatwia rozczesywanie - włosy są miłe w dotyku, gładkie, lepiej ułożone (nie "napuszone") niż bez używania odżywki. Nie elektryzują się.

Balsam ma ładny zapach i jest przyjemny w użyciu. Jego plusem jest też duża butelka i niewysoka cena.

Ogólnie balsam jednak spełnia część obietnic producenta, a zazwyczaj to co obiecuje producent można włożyć między bajki;)

Używam tego produktu od: ok. 2 m-cy