Couleurs Nature, Cienie do powiek w pudrze

Couleurs Nature, Cienie do powiek w pudrze

Delikatne, perłowe cienie o pudrowej konsystencji, dostępne w czterech wyrazistych odcieniach:
-zieleń łodygi
-czarne winogrono
-brąz miedziany
-pozłacany

W okrągłej, zakręcanej kasetce jest ich 0,8g. Dzięki proszkowanek konsystencji jest bardzo wydajny i nakłada się łatwo. Długo utrzymuje się na powiece. Ja posiadam kolor "czarne winogrono". Niestety cienie te mają też kilka wad:
-przy nakładaniu cienie lekko się osypują na policzki (co można łatwo skorygować pędzlem do pudru)
-przy odkręcaniu wieczka trzeba być bardzo osrtożnym bo może się trochę wysypać
-brak aplikatora do nakładania
-lekko zbierają się w załamaniach powieki po pewnym czasie.

Cena: 29zł

trzy z plusem

plus za opakowanie. Szalenie mi sie podoba (to nowe, nie widze potrzeby zglaszana nowego kosmetyku tylko dlatego ze zmieniono opakowanie). Kolory sa piekne, ale tylko cztery :-(. I ten cien niestety jest nietrwaly. Bez bazy ArtDeco znika po dluzszej chwili, baza nadaje mu co prawda trwalosc ale odbiera intensywnosc ...Z aplikacja nie mam problemow.

może być

To ja zgłosiłam te cienie bo nikt przede mną tego nie zrobił. Właściwie wszystko już zawarłam w zgłoszeniu, ale gdyby tak podsumować to są to dobre cienie, ale nie najlepsze. No i cena jest dość wygórowana. W promocji może być nawet o połowę tańszy wtedy można się skusić.