Mirror Shine (Lustrzany lakier do paznokci) (stara wersja)

Mirror Shine (Lustrzany lakier do paznokci) (stara wersja)

Lustrzany, odbijający światło lakier, występujący w ośmiu kolorach (ja wypróbowałam Glimmer - bardzo ładny, niezbyt mocny kolor, dobry na codzień). Należy nałożyć 2 warstwy, ale trzeba uważac bo lubi się go nabrac za dużo na pędzelek. Wygląda efektownie, ale uwazam, że nie jest wart swojej ceny
- 22,90 zł

tandetny efekt

No jeśli to jest lustro, to ja nie wiem...

Po pierwsze bardzo nie podoba mi się to, jak lakier wygląda na paznokciach. Nawet bez smug wygląda paskudnie. Wydawało mi się, że kupiony przeze mnie kolor jest ładny... Do momentu, kiedy nie zobaczyłam go na swoich paznokciach.

Po drugie: tragiczna wręcz trwałość. Góra dwa dni. I to też nie w najestetyczniejszym stanie.

Po trzecie: brzydkie opakowanie.

Nie polecam.

Używam tego produktu od: kilku razów ;)
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego

ciekawy

Nie wiem po co oceniam bo i tak go już nie będzie nigdy.
Rzeczywiście lustro. Swietnie wyglada, niespotykany efekt. Schnie bardzo szybko - dosłownie w sekundę. Wystarcza jedna warstwa, nawet przy ciemnych odcieniach. Ale ma też wady. Trzeba szybko malować paznokcie, jeżeli drugi raz wejdziemy pędzelkiem na miejsce gdzie przed chwilą malowaliśmy to robią się brzydkie zgrubienia i smugi. Swoją drogą to ciekawe co jest w składzie tego lakieru bo napewno skład nie jest standardowy (tym bardziej że kiedy resztka tego lakieru mi została w butelce i zaschła, to on zmienił kolor na niebieski:rolleyes:). Niestety nie pamietam jego trwałości.

Używam tego produktu od:bla bla

tylko na jedną noc

Kupiłabym go tylko gydyby pojawił się jakimś cudem w srebrnej wersji.A takto mam różową i jestem średnio zadowolona.Głównie dlatego że odpryskuje po 24 godzinach więc nadaje się tylko na jeden dzień.Lepiej nie nakłądać 2 warstw tylko jedną(co jest zaletą) bo nie będzie efektu lustrzanego.A i koniecznie na wypolerowane paznokcie.Nie może być żadnych bruzd i nierówności.Miło się rozsmarowuje i schnie w expresowym tępie.No a sam fakt że trzeba tylko jednej warstwy świadczy o tym że szybko nie zniknie.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

oryginalny

Mam kolorek srebrny (nie pamiętam nazwy) i jest to prawdziwe lustro. po prostu sam się świeci! efekt niesamowity, choć nie polecam na lato, bo tak odbija słońce, że oślepia ;) trwałość faktycznie mogłaby być lepsza, ale ja nakładam na bazę i trzyma się spokojnie 3 dni, nic nie odpryskuje ani nie ściera aż tak tragicznie. mnie się podoba :)

bardzo kiepski

tak krotko to chyba zaden lakier sie nie trzyma... odpryskuje po jedym dniu i sciera po trzecim,co za tragedia...

dno i trzy metry mułu

Z tego co jest w opisie lakieru niewiele mozna zaobserwować. Gdzie ten "piekny lustrzany połysk"? Gdzie trwałość (no chyba że jeden dzień, i to bez mycia rąk)?
Jednym słowem beznadzieja

szybko znika z paznokcia

Baaardzo szybko ściera się z paznokcia i to jego podstawowa wada. Żeby chociaż wytrzymał ze dwa dni, ale nic z tego :( Plus za to że szybko wysycha, jest żadki i łatwo się nakłada. Błyszczy też ładnie, ale co z tego jak nie możemy się nim cieszyć dłużej niż jeden dzień. Nie polecam

kiepski

Nie cierpię go z powodu jego ogromnych wymagań co do sposobu nakładania - obydwie warstwy muszą być idealnie gładkie a do tego druga schnie całe wieki!Efekt - przeciętny.I mała gama kolorów. Bubel?Ilość zużytych opakowań: 1

Nietrwały

Lakier ma ciekawe kolory i metaliczny połysk. ładnie się rozprowadza na paznokciach. Ale podstawowa wadą jest jego trwałość, a raczej jej brak ;) Lakier ściera się błyskawicznie nawet z tipsów ! Zatem to przyjemność na jeden dzień.Cena w stosunku do jakości grubo przesadzona. Nie polecam !Ilość zużytych opakowań: 1

do niczego

J mam kolor "polish"-ciemny fiolet. Nie jest zly, moze nie jest to nafajnieszy odcien ,a el nie ma co narzekac. Wiec generalnie kolor ok i efekt baaardzo mi sie podoba. Nakladajac na rowna plytke i bardzo starannie bo latwo robia sie smugi-mozna osiagnac swietny efekt. Tyle ze trwalosc to kompletna lipa. Co mi po tym ze naprawde ladnie wyglada jak moge sie nim nacieszyc raptem pare chwil. Nie warto wiec kupowac :-(Ilość zużytych opakowań: 1

Odradzam

Minusem jest mała gama kolorów, oraz to,że trzeba mieć idealnie równa płytkę paznokcia, żeby lakier ładnie wyglądał. Ja niestety mam żelowe paznokcie i kiedy po 2 tygodniach widac odrosty , to nie mogłam go używać, gdyż odrost ten był jakby uwidoczniony. Natomiast moja siostra ma naturalne paznokcie i jest z niego zadowolona. Plusem może byc ciekawy efekt lustrzany. Trwałość bardzo kiepska. Podsumowując nie byłam z niego zadowolona i odradzam zakup. Cena też nie za niska.

bleeee

Po pierwsze brzydkie opakowanie, ale to nie jest znowu takie ważne. Po drugie pędzelek ma za krótką rączkę, a to już jest ważne, bo za krótkim pędzelkiem źle się maluje. No a lakier... błyszczy się pięknie (choś szczerze mówiąc liczyłam na 100% lustro), ale co z tego kiedy odpada jeszcze przed nałożeniem? Przesadzam oczywiście, ale naprawdę wytrzymał bez odpryśnięcia chyba ze 2 godziny. A ja nie maluję paznokci na wyjście do sklepu, tylko na dłużej więc to kolejny minus. No i jeszcze jedno - bardzo uwidacznia wszelakie nierówności na paznokciach.