Dresdner Essenz, Wellness, Tropical Kiss Shower Gel (Żel pod prysznic `Kokos i cytryna`)

Żel pod prysznic z aromatem kokosa i dodatkiem olejków cytrynowych. Zawiera pantenol. Nie zawiera siarczanów sodu, olejków mineralnych ani krzemowych, mydła alkalicznego i emulsji PEG.

Cena: 20zł / 200ml

/e/

Umilacz.

W przypadku żeli pod prysznic, odkąd uporałam się z suchością skóry, niewiele się dla mnie liczy ponad to, że ma cudnie pachnąć przez co sprawiać frajdę podczas kąpieli, i cieszyć oko ładnym wyglądem butelki. Pod tym kątem spisał się bardzo dobrze. Razem z TŻ używaliśmy podczas wakacyjnego wypadu i choć nie byliśmy na Tropikach, ten żelik sympatycznie je nam przybliżyl ;)

Używam tego produktu od: starczył na miesiąc dla dwóch wymagających ludziów
Ilość zużytych opakowań: jedno, testujemy teraz inny zapach.

może być

Ładne opakowanie, gorzej z wygoda, bo tu - jak w balsamie - mogłaby byc pompka. Żel jest rzadki, trzeba uważac, by sie nie wylał. Dośc wydajny. Nie wysusza skóry. Co do zapachu..Cóz - okazało sie, ze mieszanka słodyczy kokosa i cierpkości cytryny to nie jest to, co tygrysy lubia najbardziej ;) Jak dla mnie - zapach jest troche mdły - i to powód, dla którego nie wróce do tej serii.

Używam tego produktu od:niedawno skonczyłam