Sun Care, Odżywka w piance po kąpieli słonecznej

Sun Care, Odżywka w piance po kąpieli słonecznej

Odżywka piance (bez spłukiwania) z ekstraktem z papai, prowitaminą B5 i filtrami UV.

Jak wszystkie preparaty z tej linii, zawiera kompozycję substancji odżywczych i nawilżających dostosowaną do potrzeb włosów przed i po kąpieli słonecznej. Naturalny ekstrakt z papai intensywnie nawilża włosy i chroni je przed wysuszeniem. Substancje hydro- i lipofilowe wygładzają strukturę włosa i służą naturalnej równowadze wodno-tłuszczowej skóry głowy.

ni odżywka ni pianka

Myślałam, że już dawno ją oceniłam, a tu niespodzianka: :nie: Czym prędzej nadrabiam, więc zaległości, żeby nikomu nie przyszło do głowy kupować to cudo. W końcu sezon letni zbliża się wielkimi krokami i warto chronić włosy przed słońcem nie tylko na urlopie. Ale nie tą odżywką. Ona nie daje nic. Nie sprawdza się ani jako odżywka ani jako pianka. Ładnie pachnie i nic poza tym. Ani nie nawilża, ani nie odżywia ani nic. Całe szczęście, że krzywdy nie czyni i w sumie tylko za to te ** Sama zmęczyć jej nie mogłam i wspaniałomyślnie oddałam TŻ :D Z początku spodobała mu się idea szybkiej odżywki w piance, której nie trzeba spłukiwać, ale koniec końców i jemu nie chciało się jej używać, postała, przeterminowała się i zaliczyła kosz. Do kompletu miałam do niej szampon-żel pod prysznic, takie 2w1 niby, ale że wysuszało toto włosy, to zużyłam tylko do mycia ciała. Także serii Wella Sun Care ogólnie rzecz biorąc nie polecam.

Używałam tego produktu jakieś 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

bardzo dobra

Używałam latem na Krecie i Mazurach razem z szamponem z tej serii. Śliczny, apetyczny zapach, wydajna, dobrze chroni, bez spłukiwania (można dokładać w ciągu dnia, tzn. ja tak robiłam). Właściwie jedyne do czego można by się przyczepić, to to, że opakowanie zajmuje dużo cennego :) miejsca w kosmetyczce ;), ale nie jest to chyba duży minus.

Na lato super :)

Świetna odżywka wakacyjna! Naprawde nawilża. Moje włosy w lecie nie mają łatwego życia - non stop słońce, do tego nierzadko słona woda i inne nieszczęścia. A wracają w zadziwiająco dobrym stanie - to własnie dzięki tej odżywce. Używam codziennie przez całe wakacje i działa. Plusem jest również to, że nie wymaga spłukiwania - w warunkach wakacyjnych często jest to bardoz cenne. Nie zauważyłam za to, żeby ułatwiała rozczesywanie, ale widocznie nie można mieć wszystkiego ;)

Manicure - gradientowe kropki

może być

Kupiłam ją latem przede wszystkim ze względu na zawartość filtra.Odżywka ma ładny zapach, wlosy są po niej miękkie, na pewno nie obciąża włosów (mam bardzo suche), mogłaby bardziej nawilżać. Wielka zaleta to fakt, że nie trzeba jej spłukiwać.Ilość zużytych opakowań: 1

nic specjalnego

Włosy po niej nie są lepsze, w moim przypadku wcale nie ułatwia rozczesywania i szybiej się przetłuszczają. Trzeba nakładać na same końce. Mało wydajna. Nie zauważyłam żadnych efektów. Plus: nie trzeba spłukiwać.Ilość zużytych opakowań: 1

eee...

Pianka ma odpowiednią konsystencję i zapach papai – dla mnie pachnie również jak zakład fryzjerski. Dobrze nawilża i włosy po niej łatwiej się rozczesują ale przetłuszczają się tak jak zawsze. Kupiłam ją ze względu na ochronę włosów przed słońcem – zawiera filtr UV i ciekawa byłam jak zadziała; nie mam włosów mocno suchych a wręcz bardzo tłuste ale rozczarowałam się bo nie widzę efektów. Zużywam pierwsze opakowanie kosmetyku.

niczego sobie

Włosy są po niej w miękkie, lekko obciążone (przy moich suchych to zaleta), ale stosuję tę odżywkę raczej jako balsam do włosów, bo pięknie się po niej rozczesują i układają. Zapach rzeczywiście intensywny i długo się utrzymuje, nie każdy to lubi. Ogólnie dość dobra przy włosach suchych, ale nie bardzo suchych. Jak ktoś ma bardzo zniszczone włosy to ten kosmetyk na pewno ich w jakiś rewelacyjny sposób nie odżywi. Dobra na lato i do solarium, aby zapobiec przesuszeniu włosów. W lecie kosztuje około 12 zł, poza sezonem około 7. Duzo lepsza niż odżywka w piance z tej serii.