Clinique, Anti-Gravity (Krem pod oczy)

Clinique, Anti-Gravity (Krem pod oczy)

Bogaty w substancje odżywcze krem, którego zadaniem jest wzmocnienie, ujędrnienie i nawilżenie delikatnej skóry wokół oczu. Anti-Gravity niweluje drobne zmarszczki i rozjaśnia naskórek, wspomaga produkcję kolagenu. Jego dodatkową zaletą jest zwalczanie cieni pod oczami. Krem należy stosowac 2 razy dziennie.

Skład: water (aqua purificata) purified, butyrospermum parkii (shea butter), cetearyl alcohol, butylene glycol, hydrogenated polyisobutene, phenyl trimethicone, cyclomethicone, polyglyceryl-3 beeswax, cetyl esters, polybutene, sucrose, polymethyl methacrylate, isostearyl neopentanoate, glycerin, cetearyl glucoside, tocopheryl acetate, whey protein (lactis proteinum), squalane, gentiana lutea (gentian) extract, cholesterol/potassium sulfate, phytosphingosine, yeast extract (faex), cholesterol, betula alba (birch) extract, camellia sinensis (green tea) leaf extract, salvia officinalis (sage) powder, magnesium ascorbyl photosphate, sodium hyaluronate, hordeum vulgare (barley) extract, linoleic acid, triticum vulgare (wheat) germ extract, alcaligenes polysaccharides, hydrogenated lecithin, ascorbic acid, guanidine carbonate, arginine, glycine, lysine, acetyl glucosamine, methyl glucose sesquistearate, polysilicone-11, stearic acid, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, disodium photosphate, dimethicone, aminomethyl propanol, disodium edta, sodium dehydroacetate, phenoxyethanol, methylparaben, titanium dioxide (ci 77891), mica [iln22323]

lubimy się

Lubię choć wiem, że cudów nie zdziałał. Fajna konsystencja, nie wałkuje się, współgra z innym kosmetykami, skóra jest nawilżona, nie tlusta jak przy kremach Shiseido, wrócę do niego, w USA jest nadal dostępny.

Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki

Ujdzie jako one-shot, ale sa lepsze

Pisze trzecia podobna recenzje, ale co zrobic, skoro te trzy kremy zlaly sie w mojej glowie w jednosc - roznia sie tylko zapachem, znaczy Lancome Rénergie Yeux Multiple Lift go ma, bo juz Shiseido Benefiance Concentrated Anti Wrinkle Eye Cream jest rownie bezzpachowy, co Clinique.

Od kilku lat zgodnie z zaleceniem mojego lekarza w ramach kuracji anti-aging stosuje 1 sloiczek mocnego kremu odzywczego na rok.

I Anti-Gravity jest identyczny w konsystencji jak wszystkie tego typu mazidla - gesty, maselkowaty, czuc to maslo shea. Jednak z calej trojcy wchlanial sie najbardziej opornie, jakos rolowal i nie powalil mnie na kolana. Tzn., odzywil, troszke zregenerowal, ale z nawilzaniem i pogrubieniem skory to kiepsko.
Mialam wrazenie, ze ma potencjal, ale jest jakis niedopracowany, jak to zazwyczaj z ta firma bywa.

Mam skore pod oczami w idealnym stanie, minimalne zmarszczki latwo znikaja po porzadnym kremie, a tu tak nie bylo, tzn. - dlugo to zajelo Clinique, gdzie, np. przy Shiseido efekt jest widac po kilku dniach.

Aha, i czasem mi po nim lecialy lzy.
Nie za bardzo polecam, lepiej kupic Shiseido.

Używam tego produktu od: 2 lata temu w lato

Średni

Czasami zdarzają się takie kosmetyki, które jest mi mega ciężko ocenić. To jest jeden z nich. Używałam wcześniej avene soin apaisant contour des yeux i byłam bardzo zadowolona. Równocześnie z avene zaczęłam stosować floslek na sińce i opuchnięcia i faktycznie zeszły mi opuchnięcia pod oczami, ale za to pojawiły się minimalne linie, które jak sądzę uwidoczniły się kiedy skóra przestała być opuchnięta. Stwierdziłam, że spróbuję czegoś mocno odżywczego o bogatej konsystencji, co da mojej skórze pod oczami zastrzyk energii. Pani od clinique powiedziała mi, że to nie jest krem dla mnie, ja nie potrzebuje takiego działania itd. ale ostatecznie przyznała, że krzywdy sobie nim nie zrobię, bo skóra przyjmie i tak tylko to, czego potrzebuje. Zresztą.. na tym etapie już wiem, że cudów po kremach spodziewać się nie można. Skorzystałam z promocji w sephorze i kupiłam go 20% taniej.

+ jest wydajny. Używam go od 3 miesięcy, a nie zużyłam nawet połowy;
+ bardzo dobrze nawilża i minimalnie natłuszcza;
+ daje uczucie komfortu suchej skórze;
+ nie podrażnia i nie uczula;
+ można bez problemu nakładać na niego korektor i ładnie współgra;
-/+ trudno jest wypowiadać mi się o jego działaniu wzmacniającym;
- na pewno nie niweluje cieni pod oczami;
- nie zauważyłam działania wygładzającego drobne linie;
- opakowanie. Okazało się, że nie przepadam za słoiczkami, bo są niehigieniczne. Przy każdej aplikacji wkładasz palec do kremu, przy okazji znajdujesz w nim jakiś paproszek. Wolę jednak kiedy krem jest zamknięty w bardziej higienicznym pojemniku np. z aplikatorem albo w tubce;
- cena jest mega wygórowana!

Może pielęgnacja clinique nie jest dla mnie. Za tą cenę oczekuje się czegoś spektakularnego. Niestety tak jest, kiedy wydajemy tyle pieniędzy na 15 ml. Okazało się, że ten krem nie robi nic specjalnego, czego nie robił ten, który miałam poprzednio.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego 15 ml

WŁOSY lokówka objętość

świetny

Fantastyczny krem!
*Piękne opakowanie,
*delikatny zapach,
*nie uczula,
*gęsta,odżywcza konsystencja (ja go nabieram szpatułką, jest zdecydowanie wygodniej)
*mocno odżywia wysuszaną skórę pod oczami
*Najważniejsze- rzeczywiście REDUKUJE DROBNE ZMARSZCZKI

Polecam zdecydowanie. Jedynie cena może odstraszać, ale ja nie żałuję!!!

fajny

Nie wiem czemu wcześniejszej recenzji nie ma.. hmm.

Mam 26 lat i postanowiłam sięgnąć po silniejsze kremy pod oczy. Anti Gravity na pierwszy ogień :)

Plusy:
- fajna konsystencja, takie miłe masełko, zapach ledwie wyczuwalny, słoiczek śłiczny i SZKLANY, co ważne :)

- DOSKONALE NAWILŻA! Moja skóra pod oczami była mocno odwodniona, a ten kremik naprawdę ją zaspokoił. Skóra jest nawilżona na wiele godzin!

- LEKKO ROZŚWIETLA I ROZJAŚNIA - nie ma tu super spektakularnych efektów rozjaśniających sińce, choć muszę przyznać, że widzę poprawę. Skóra pod oczami jest nieco jaśniejsza i rozświetlona,. Przestałam używać korektora, super! Bo lato tuż tuż :) Dodam, że moje cienie nie były hardkorowe :) ale bez korektora się nie obeszło.

- DELIKATNA REDUKCJA ZMARSZCZEK MIMICZNYCZNYCH - oj tak, ratunek dla skory narażonej na ślęczenie przed kompem. Wyprostował nieco :) choć z dojrzalszą skórą sobie nie poradzi.

- WYDAJNY - naprawdę wart tej ceny. Końca nie widać :)

- NIE UCZULIŁ, a moja skóra ma do tego skłonności

Minusy:
na razie brak :)

Nie daję pięciu *, bo zamierzam spróbować innych z tej półki. Choć zanim ten się skończy... :)
Warto spróbować, polecam :)

średniak

Krem jest taki sobie, nie zauważyłam niczego co sugeruje producent.

Zmarszczki mimiczne jak były tak są, o wiele lepiej radzi sobie z nimi krem pod oczy Estee Lauder Resilience Lift.

Dałam dlatego trzy gwiazdki, ponieważ dobrze nawilża, nie podrażnia oraz jest wydajny. Bo niestety tego o wszystkich kremach nie można powiedzieć.

Używam tego produktu od: 4 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 15ml

Kolejny raz wystawiam recenzję bo kasują

Wkurzyłam się bo bez przerwy kasuje mi recenzje. Uzywam tego kremu od dobrych kilku lat. Zużyłam masę słoiczków i jest to jeden z moich ulubionych podocznych. Po pierwsze swietny skład, po drugie świetna wydajnosć , po trzecie swietnie działal na moją skórę. Nie mam problemów z sińcami i workami , chodzi ,mi głównie o nawilzenie i działanie przeciwzmarszczkowe. Krem swietnie nawilża na wiele godzin, ujędrnia skórę , rozjaśnia cienie pod oczami. Nie podrażnia,nie migruje do oczu, łatwo się aplikuje, konsystencja stężałego masła. Stosuje na noc.\\\\n\\\\nW katgorii kosmetyków selektywnych ma bardzo dobrą proporcję ceny i wydajnosci do jakości. \\\\nPolecam.

niestety

To mój pierwszy kremik z Cliniqua i na pewno nie ostatni, choć będę chciała wypróbować też inne. W zasadzie ten krem zasługuje na miano KWC gdyż:
:)błyskawicznie się wchłania, mimo tłustej konsystencji;
:)nadaje się pod makijaż, gdyż nie ma po nim śladu;)
:)ma gęstą konsystencję, więc jest wydajny;
Jednakże dla mojej delikatnej i wrażliwej skóry pod oczami wydaje mi się nieco za słaby; wchłania się tak szybko, że mam ochotę po 5 minutach nałożyć drugą warstwę, a potem kolejną...nie wiem, czy to na skutek przesuszenia mojej skóry, czy też konsystencja jest dla mnie nieodpowiednia; do tej pory używałam pod oczy żeli i kremów o żelowej konsystencji,a to masełko nie nawilża i wydaje się, że słabo natłuszcza:( będę dalej szukać swojego kremu pod oczy, oczywiście wśród innych Cliniquów:DUżywam tego produktu od:niedawna
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego:D

Niestety, ale po dłuższym używaniu tego kremu muszę odjąć jedną gwiazdkę:clinique ten wprawdzie nie piecze,ale powoduje dziwne uczucie "spoconych" oczu...tak jak w upał,albo przy krojeniu cebuli...ogólnie nie za ciekawie:/ nie zauważyłam też,nic z tych rzeczy zapewnianych przez producenta:
- nie rozjaśnia cieni
- nie nawilża
- na pewno nie ujędrnia
Tak więc ogólnie jest za słaby! będę próbować inne kremy z Cliniqua,a z tym na razie muszę się męczyć:(

bardzo dobry

Krem ma bardzo treściwą, tłustawą konsystencję, a ja przyzwyczajona do lekkich żeli-kremów długo się do niego przekonywałam.
Nie żałuję. Używam tylko na noc, na dzień jest dla mnie za ciężki. Bardzo ładnie nawilża i napina skórę, jest miękka i gładka. Nie podrażnił oczu ani skóry. Bardzo delikatny, ładny, maślano-"sheowy" zapach.
Nie wierzę w usuwanie głębokich zmarszczek przez kremy, od tego są inne praktyki :) ale w nawilżenie i ukojenie jak najbardziej. Ten krem te zadania spełnia doskonale.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

cztery plus

Bardzo przyjemna konsystencja, jak to w masełkach.
Czasem widać po nocy rozjaśnione cienie.
Zostawia miękką skórę.
Nie urzywam regularnie więc nie wiem czy przynosi trwałe skutki. Kupiłam na allegro nieco mniejsze za ok. 30 zł.Używam tego produktu od:1 rok

Moze byc jak ktos jest bogaty

Bardzo lubilam ten krem, chociaz podobnie jak jego kuzyn All About Eyes Rich, niewiele robi. Rozjasnia delikatnie cienie, lekko napina, a moze to zludzenie optyczne ;) w kazdym razie maselkowata konsystencja sprawia, ze rano oczy wygladaja ok. Nie odmladza, nie usuwa zmarszczek, nie widze efektu "anty gravity"

Używam tego produktu od: przestalam rok temu

Bardzo przyjemny kremik:)

Kremik jest bardzo wydajny,doskonale nawilza moja skóre,nie powoduje uczulenia,swietnie wspolgra z makijazem.Mam sucha skóre pod oczami,wiec to maselko przynosi mi niesamowita ulge :) Watpie,ze istnieje jakis krem,który likwiduje kurze lapki,dlatego nawet tego nie oczekuje ale z sincami sobie o dziwo poradzil :)Używam tego produktu od: 3mies.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1wszego