Color Trend, Fruity Lip Roller Ball (Kulkowy błyszczyk owocowy)

Color Trend, Fruity Lip Roller Ball (Kulkowy błyszczyk owocowy)

Błyszczyk owocowy o zapachu arbuza. Choć na ustach wygląda ładnie (pięknie mienią się drobinki brokatu) to jest mało wydajny. Za tą niską cenę można kupić, chociaż używałam lepszych.

Cena: zł 12,90 / 9 ml

mój słodziak

Mam sentyment do tego błyszczyka. Na prawdę uwielbiam arbuzy, a dzięki niemu czuło sie je przez cały rok. Słodko się iskrzył i tak delikatnie kusił.Troche był nietrwały, ale może tak być że po prostu go zlizywałam:P Chłopakowi też smakował:P Niestety już go dostać nie można;(

ps. ten był tylko w wersji arbuzowej - brzoskwiniowy to zupełnie inny produkt!

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 2-3 nie pamiętam

Średni błyszczyk

Dostałam kiedyś od koleżanki brzoskwiniowy. Nie było w nim brokatu, a już na pewno nie w takich ilościach jak na zdjęciu. Na plus był zapach, słodki smak i ładny połysk. Opakowanie dość solidne, kuleczka się nie zacinała. Jednak konsystencja była zbyt rzadka przez co błyszczyk był nietrwały i mało wydajny. Ogólnie nic specjalnego, ale spróbować można było.

Używam tego produktu od: używałam parę lat temu

Bez szału.

Miałam wersję malinową z brokatem.
Brokatu było zdecydowanie za dużo, żeby używać go na codzień, opakowanie przeciekało, ale zapach i smak były nieziemskie.
I był niedrogi, kupiłam go w promocji za ok. 8-9zł.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 7-8 lat temu

Avon Mark - relacja

byl fajniutki

Mialam malinowy i brzoskwiniowy (bo taki ma zapach ten w pomaranczowej buteleczce). Dziwi mnie to, ze niby mial miec brokat, moj byl ´´czysty´´ w opakowaniu zero jakichkolwiek drobinek.Malinowy pachnial jak mamba, naprawde ladnie bez cienia chemii. Co prawda usta byly troche sklejone, ale podobal mi sie efekt ´´tafli wody´´, swietnie nablyszczal. Pozniej kupilam brzoskwiniowy no i bylam srednio zadowolona, ale tylko z powodu zapachu, bo nie znosze aromatu tego owocu dlatego zuzylam tylko pol opakowania. Niemniej blyszczyk mi sie podobal i gdybym jeszcze jakos umiala go dostac napewno bym kupila tylko o co chodzi z tym brokatem?

Używam tego produktu od: mialam go kiedy tylko pojawil sie w katalogu
Ilość zużytych opakowań: 1 i polowa brzoskwiniowego

milusi

nie wiem czy kupie ponownie bo od dawna jest wycofany mam jeszcze polowe opakowania juz dawno po terminie ale dalej pachnie rownie slodko a trzymam go bo zapach jest obledny(ja mam malinowy) mega wydajny uzywalalam go swego czasu non stop a dalej mi zostalo brokat opada na scianki tak ze malo jest go na ustaach aczkolwiek nie przeszkadzal mi pamietam ze chlopaki uwilbiali go rowniez:P jeden byly do tej pory wspomina mnie jako slodkie usta tak ze wart Używam tego produktu od:rok
Ilość zużytych opakowań:1niecale

wspomnien czar.:)

moj pierwszy blyszczyk.mialam wersje arbuzowa.
jedyna jak dla mnie wada to opakowanie [kulka] - moj sie rozlal w kurtce.:(
zapach przecudny,smak tez [choc po kilku minutach przez to nie mialam go na ustach,a jezyk bylcaly w brokacie.;)]
konsystencja zadowalajaca.
gdybym gdzies taki dorwala,na pewno bym kupila.:)
choc moze po czesci z sentymentu...?

Używam tego produktu od: mialam go kilka miesiecy

uwielbiam

Świetny błyszczyk!
Ma przepiękny zapach, idealny na wakacje,sam w sobie jest równie wesoły jak one :)
Co prawda klei się i nie jest w żadnym wypadku balsamem!to zwykły błyszczyk.Brokat może troche obcaichowy,jednak ja nie kojarzę,by mocno przeszkadzał.O trwałości chyba nie ma nawet co mówić,jednak uwielbiam i jeżeli będzie możliwość ponownego zakupu,skuszę się :)

Używałam tego produktu: ok 3-4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2/3

raczej nie

Dodałam jedną gwiazdkę za zapach, który jest wprost niebiański, ale cała reszta do kitu. Błyszczyk bardzo krótko utrzymywał się na ustach, spływał lub go zjadałam:) pozostawiał natomiast strasznie obciachowe, ochydne drobinki brokatu, których nie dało się zjeść a nawet zmyć z ust:( Dobrze że go wycofali bo to straszne badziewie było!!!

przeciętny

Podoba mi sie zapach-śliczny, melonowy,sprzedawany 2 lata temu(teraz już takich nie produkują).
Na tym kończą sie jego zalety :[ . Brokat zsypuje sie na twarz po wyschnięciu błyszczyka, poza tym bardzo szybko schodzi z ust, 10 minut i po połysku nie ma śladu. Nieprzyjemnie szczypie w usta, po nałożeniu usta mają taki czerwony kolor, czego nie lubie-myśle że to przez podrażnienie. Ma bardzo slodki smak, co mnie czasami denerwuje..

Jestem na nie

Rozczarowałam się. Ma zbyt intensywny zapach, okropny smak (taki strasznie słodki, niedobrze się robi), żeby coś z niego leciało trzeba go porządnie ogrzać (ale też niezabardzo, bo za dużo wypłynie). Brokat zostaje na ściankach i nie da się go wydostać. Nie wart swojej ceny.

uwielbiałam zapach...

Błyszczyk jak błyszczyk: pokrywał usta lśniącą, "mokrą" warstwą, nie wysuszał, nie za gęsty i nie za rzadki. Brokat zostawał w buteleczce i na ustach go praktycznie nie było. Kulka czasem sie zacinała ale tylko na chwilkę. Jednak to co mi się w nim najbardziej podobało to smak i zapach. Miałam ten o zapachu arbuza. Ślicznie pachniał. I miał taki słodziutki smak. Za to aż **** .

miernota

hmm taki niewypał,że nie dziw, że wycofali :)) strasznie spodobał mi się,gdy go zobaczyłam u koleżanki, a że był ostatni dzwonek,więc nieszczęśliwie kupiłam 2. 1/3 pierwszego opakowania i miałam dość... smak chemiczny, zapach zaczął mdlić, usta się kleiły,a brokat osadzał się stylem tramwajowym - co przystanek to kropka. Jedno opakowanie się na szczęście stłukło i nie musiałam się z tym błyszczykiem męczyć w nieskończoność, bo niestety wydajny się okazał, a drugie oddałam 10 letniej kuzynce :)