Vichy, Dercos, Densi-Solutions, Hair Mass Recreating Concentrate (Tonik zwiększający objętość włosów)

Zawiera w swym składzie Resweratrol, który jest cennym polifenolem pozyskiwanym z japońskiej rośliny. Znany jako "cząsteczka długowieczności" również używany jest w antyoksydacyjnych produktach stosowanych do pielęgnacji twarzy. Stemoksydyna jest natomiast opatentowaną cząsteczką o potwierdzonej w badaniach klinicznych skuteczności w zagęszczaniu włosów. Produkt jest wolny od parabenów, silikonów i barwników. Po 2 tygodniach stosowania preparatu 80% zauważyło odczuwalne zwiększenie gęstości włosów, a aż 90% zauważyło odczuwalne wzmocnienie włosów. Preparat nie wymaga spłukiwania.

zapobiegające wypadaniu włosów, regenerujące
bez silikonów, bez parabenów
w sprayu
lekkie
Skóra głowy
normalna
do włosów wypadających

Dobry i działa

Chociaż staram się unikać w składzie BHT i BHA kupiłam ten tonik, bo na stronie akurat nie umieśli pełnej informacjio składzie. Pieniądze wydane no to cóż, poszedł w użycie. Włosy wypadają mi regularnie i na różnym tle. Stosowałam go kilka miesięcy temu, mimo że karmiłąm piersią, bo włosy wypadały garściami. Oprócz tego zażywałam suplement multiwitaminowy. Przczynił się do znacznego zmniejszenia utraty włosów. Natomiast problem mam z takimi preparatami mam taki, że działają jedynie jak się ich używa, po odstawieniu problem nawraca, ale to bardziej kwestia przyczyn niż samego toniku. Uważam że mimo sporej ceny jest warty próbowania i polecam szukania go na promocji,