AA HYDRAoxygen, Krem na noc

AA HYDRAoxygen, Krem na noc

Głęboko nawilża i dotlenia skórę przez 24 godz. Przywracaja blask i witalność, działa antystresowo i odprężająco, eliminuje oznaki zmęczenia niezależnie od wieku i rodzaju cery, odpowiednio nawilża skórę i chroni oraz stymuluje jej procesy odnowy komórkowej.

naprawdę bardzo dobry!

Dla mnie jest to bardzo dobry krem! Mam mieszaną cerę i trudno mi dobrać krem na noc, który nie zaklejałby porów skóry, nie był zbyt gęsty i ciężki. Ten sprawdza się doskonale, nawilża i leciutko natłuszcza, szybko się wchłania, daje uczucie odprężenia i relaksu dzięki wyjątkowo delikatnemu i miłemu zapachowi. Rano budzę sie z wypoczętą, odświeżoną i rozjaśnioną cerą. Zdecydowanie to najlepszy kosmetyk, jaki używałam ostatnio, lepszy nawet od kremów Yves Rocher z serii calmille (z rumiankiem).

bardzo, bardzo kiepski

Zostawia na twarzy tłustą warstwę, która nie wchłania się do rana, mimo że mam suchą skórę. Mam wrażenie że nie nawilża ani nie odżywia, po stosowaniu przez ok. 2 tygodnie mam przesuszoną, łuszczącą się skórę. Nie polecam!

Przyzwoity

Krem ma bardzo gęstą, wręcz toporną konsytencję. Ładnie,świeżo pachnie. Ciężko się rozprowadza, w zasadzie to lepiej go wklepywać. Zostawia tłustawą warstwę, ale że to krem na noc to mi nie przeszkadza. Rano buzia wygląda dobrze, ale bez większych rewelacji.

Jak zrobić makijaż Modern Marilyn

nawilżający??!!

Podobał mi sie po nałożeniu czuło sie na bużce orzeżwiajaca świeżość,niestety to efekt krótkotrwały,krem po czterokrotnym zastosowaniu wysuszył mi skóre,na wardze pod nosem zaczęła schodzić mi skóra i nie o takie "nawilżenie" mi chodziło.Niestety.

dobry krem

na początku nie spodobała mi się konsystencja tego kremu, wydawał mi się zbyt gęsty i tłusty. Ale krem świetnie się wchłania, przez moment skóra jest tłusta, ale po chwili kremu juz na niej nie czuć, a buzia jest gładka i miła w dotyku. Można powiedzieć, ze nawet taka troche "przypudrowana". Rano skóra wyglada dobrze, jest rozjaśniona. Uważam, ze jest lepszy od tego na dzień. Plus za mily zapach i cenę.

na noc ok

Na początku przejęłam się tym, jak mozna zrobić tłusty krem dla mieszanej cery. Ale pani z infolini powiedziała, ze nie zapcha mi porów. Cera jest ładne nawilżona.

hmm... dosc dobry

Dosc dobry krem. Ladnie pachnie, lekko sie rozsmarowuje, dosc wydajny, ale na pewno nie jest to zadna rewelacja.Ma te wade, ze pozostawia tlusty film, nie chce sie wchlaniac, wiec skora sie blyszczy, a wloski raniutko trzeba umyc. Zaleta: cera rano jest promienna, odswiezona, odzywiona i nawilzona.

napewno do niego wrócę

Chciałam go kupić ze względu na faktyczne działanie i ładny zapach (który o dziwo podobał się nawet mojemu mężowi), ale niestety zapomniałam co to był za krem. Inne pudełeczko, inny słoiczek w środku. A przecież nie będę każdego otwierać na stoisku z kremami bo zajęło by mi to trochę. Jak skończę obecny krem to na pewno go kupie znowu.

jestem zawiedziona

Krem w ogole sie nie sprawdzil. Uzywam go wraz z kremem na dzien i jestem bliska zrezygnowac z niego. Nawilza tylko krotkotrwale, zaraz potem skora jest niemilo naciagnieta. Na pewno nie kupie wiecej tego produktu.

trochę za cięzki

Używałam łącznie z tonikiem i kremem na dzień z tej serii i z wszystkich tych preparatów jest zdecydowanie najmniej udany. Nie żeby był zły, ale moim zdaniem, nawet jak na krem na noc jest zbyt ciężki. Buzia jest tłusta i świecąca. Rano jednak skóra wygląda już na odżywiona i wypoczętą.