AA, AA HYDRAoxygen, Chusteczki oczyszczające

AA, AA HYDRAoxygen, Chusteczki oczyszczające

Pojemność 10 szt

Głęboko nawilżają i dotleniają skórę przez 24 godz. Przywracają blask i witalność, działają antystresowo i odprężająco
eliminują oznaki zmęczenia.

okropność :(

Ogólnie jestem przeciwna tego typu chusteczkom, mam wrazenie, że nie oczyszczaja dobrze, nie radza sobie z myciem, raczej rozmazują makijaz niż go zmywaja. I tu się nie pomyliłam, z podkładem czy pudrem jakos sobie radza, chociaz po ich uzyciu miałam potrzebę uzycia jeszcze żelu do mycia. O zmyciu tuszu zapomnijmy, no chyba, że bedziemy trzeć do skutku az zetrzemy tusz wraz ze skórą pod oczami. Chusteczki są slabo nasaczone, do tego ich zapach jest odstraszający. Nie wiem jak innym ale mi ten zapach przypomina denaturat :( Nie polecam.

Dobre

Jak dla mnie całkiem dobry produkt.Chusteczki bardzo dobrze usuwają makijaż twarzy i z oczu, nie rwą się i nie podrażniają mojej wrażliwej cery.Jedyną wadą jest to,że są zbyt mało nasączone.

byleco

Świetnie nadaje się do czyszczenia skórzanych torebek i butów :) Pół paczki tych płatków zużyłam właśnie na to...Chusteczki mają oczyszczać całą twarz, z oczami, czego absolutnie nie robią. Nie stosuję makijażu wodoodpornego, ale te chusteczki nie "chwytają" niczego. Usunięcie tuszu z rzęs za pomocą tego wynalazku nie jest możliwe.Faktem jest, że chusteczki oczyszczające w ogóle (żadne) nie są specjalnie efektywne, ale te na dodatek powodują uczucie ściągnięcia na twarzy.Zdecydowanie odradzam.