Avon, True Ultra Volume Lash Magnify Mascara (Wodoodporny tusz do rzęs ULTRAobjętość)

Tusz dający ultra efekt zachwycających rzęs. Wykorzystano w nim innowacyjną technologię Smartfibre o potrójnym działaniu:
1. ultra objętość - mikrowłókna o różnych kształtach otulają każdą rzęsę dla efektu pogrubienia i wydłużenia przez cały dzień,
2. ultra zwielokrotnienie - formuła błyskawicznie wypełnia luki, dzięki czemu rzęs wydaje się więcej,
3. ultra zagęszczenie - tusz daje efekt 100% większej gęstości rzęs, a wyprofilowana szczoteczka unosi je, nakładając formułę już od samej nasady.
- zero rozmazywania, zero osypywania, wodoodporny.

Pozytywnie

Testowałam wiele tuszy , ale ten mile mnie zaskoczył. Nadje objętości, oko wygląda bardzo korzystnie. Nie uczula mnie , a faktem jest , że wiele tuszy odpada właśnie z tego powodu. Często go stosuje, przetrwał nie jedną imprezę, a nawet sprawdza się na siłowni :P Zdecydowanie polecam.

Nie dla mnie

Tuszu użyłam po raz pierwszy na wesele siostry. Potrzebowałam tuszu, który dałby mi wyraźnie pogrubione rzęsy i nienaganną trwałość. Osoby, które nie mają zbyt dużych wymagań pewnie ten tusz przypadnie do gustu, ja jednak oczekuję od tuszu nieco więcej.
Mianowicie - tusz dał mi pogrubione rzęsy i nienaganną trwałość, jednak nie był to efekt na jaki liczyłam.

*Szczoteczka jest zbyt duża i nie rozdziela ładnie włosków, dodatkowo nie daje ładnego efektu podkręcenia - trzeba by się nieźle namachać by wyczarować zadowalający mnie wachlarz - finalnie nie udało mi się go osiągnąć - były po prostu do zaakceptowania.
* Tusz przy kolejnych warstwach staje się"tępy" i nie jest możliwe budowanie estetycznej objętość ponieważ tworzą się grudki.
Po dłuższym użytkowaniu zauważyłam że dość szybko zasycha.
* Demakijaż - jest to wodoodporny tusz, jednak by go zmyć tak naprawdę trzeba zużyć chyba z 4 waciki na oko. Jeszcze z rana po mocnym makijażu przy linii rzęs znajdowałam resztki tuszu, gdzie nigdy mi się to nie zdarzało, przy innych tego typu tuszach. Być może jest jakaś technika na to, jednak gdzieś to mnie dodatkowo zniechęca.

Podsumowując rzęsy wyraźne, pogrubione, lecz nie idealnie układające się i przez to nie jest to efekt wow - dla mnie niestety to duży minus.
Obecnie zużywam go korzystają z innej szczoteczki mojego L'oreal million lashes i jest znośnie.

Żadna rewelacja

Dostałam ten tusz w prezencie. Potrzebne są 2 warstwy dla ładnego efektu. Fajnie wydłuża i pogrubia rzęsy bez sklejania ich. Tusz nie wysusza się szybko. Niestety pojawiają się też grudki, ale da się je usunąć. Na szczotce zbiera się też zdecydowanie za dużo tuszu, więc przed każdą aplikacją trzeba ją porządnie wytrzeć z nadmiaru. Najlepsza jest cena tuszu.

Rewelacja!

Jeśli chodzi o opakowanie tusz jest zapakowany w bardzo ładnym opakowaniu, sama buteleczka łapie nasze oko skromnym wyprofilowaniem. Szczoteczka można powiedzieć jest tradycyjna, wygodnie się ją trzyma, a co najważniejsze podczas nakładania produktu dokładnie maluje wszystkie rzęsy! Osobiście jestem zachwycona tym produktem i na pewno na jednym opakowaniu się nie skończy. Ponadto sam produkt starcza na dość długi czas co stanowi kolejny plus.

Efekt niezły, ale uczula !

Jestem dość zadowolona z efektu - rzęsy są mocno pogrubione i widoczne. Nie sypie się. Niestety, szczoteczka nie rozczesuje dostatecznie rzęs. I - przede wszystkim - spowodował nieznośne swędzenie skóry powiek! Ten fakt dyskwalifikuje go, a szkoda, bo za tą cenę nie jest zły.

Dobry tusz

Uwielbiam tusze do rzęs i ciągle kupuje jakieś nowe. Ten tusz był na promocji w katalogu i skusiłam się na niego. Jest on w dużym opakowaniu - lekko przypomina mi tusze z Maybelline. Ma prostą i dosyć dużą szczotkę. Bardzo ładnie podkreśla rzęsy, ale przy nałożeniu drugiej warstwy trochę je skleja. Kolor jest dobrze napigmentowany.

KWC

mam wrażliwe oczy które łzawią każdy tusz po 2 godzinach robił ze mnie pandę, żadne dior show się sprawdzał. od lat stosowałam clinq z silikonem. aż nagle pojawił się on. zachęcona pozytywnym opiniami stwierdziłam ze cena do zaakceptowania nawet jak się okażę kolejną porażka. A jest to zdecydowanie KWC trzyma się cały dzień nie rozmazuje się nie skleja cudowanie podkreśla rzęsy. cena do jakości niska:)

zawiedziona

Tusz nie daje takiego efektu jakiego się spodziewałam więc z czystym sumieniem mogę powiedzieć że jest taki sobie. długo zasycha i nie robi efektu wow.
Byłam posiadaczką bardziej satysfakcjonujących produktów. Na sytuacje awaryjną typu ups zapomniałam kupić można używać...

Wykorzystała: kilka próbek

Ultra objętość

Jak dla mnie rewelacja. Idealny produklt dla mnie. Wydajny trwały, idealnie podkreśla moje rzesy efektywnie je pogrubiając. Szczoteczka prosta i łatwa w użyciu.

Ładnie wydłuża rzęsy

Tusz znajduje się w dość dużym opakowaniu. Tubka jest czarna, umieszczone są na niej złote napisy. Na wieczku szczoteczki bardzo ładny znaczek. Jest on charakterystyczny dla produktów z serii TRUE. Szczoteczka jest duża, z dużą ilością włosków. Wiem, że wiele dziewczyn nie przepada za taką szczoteczką w tuszach. Osobiście lubię takie właśnie szczoteczki. Uważam, iż nimi nakłada się idealną ilość tuszu na rzęsy. Może dlatego mam już wprawę w używaniu takich szczoteczek, bo zazwyczaj owe wybieram gdy kupuje tusz. Kolor jest mocno czarny. Na początku tusz jest bardzo rzadki. Jego nadmiar może posklejać nam rzęsy. Jednak gdy będziemy nakładać go delikatnie nie będzie niepożądanego efektu.

bez szału

Dostałam ten tusz w prezencie. Obawiałam się jego wielkiej szczoty i słusznie, bo maluję nią sobie nie tylko rzęsy, ale i powieki, co jest bardzo uciążliwe. Potrzebne są 2 warstwy dla ładnego efektu. Fajnie wydłuża i pogrubia rzęsy bez sklejania ich. Niestety pojawiają się też grudki, ale da się je usunąć. Na szczotce zbiera się też zdecydowanie za dużo tuszu, więc przed każdą aplikacją trzeba ją porządnie wytrzeć z nadmiaru. W ciągu dnia zdarza się, że tusz się rozmazuje, więc to kolejny minus. Ogólnie efekt może być, ale nie mam siły się z nim użerać, żeby go osiągnąć, więc nie kupię ponownie.

Może być

Tusz fajne wydłuża i pogrubia rzęsy, jeśli ktoś zdecyduje się kupić, na pewno nie będą to zmarnowane pieniądze. Dla mnie niestety za szybko zaczął wysychać, co prawda dalej nim maluję rzęsy, jednak jest już dla mnie trochę za suchy. Pewnie za niedługo będę musiała go wyrzucić, a spodziewałam się, że dłużej pożyje.

Fajny... z jedną warstwą!

nie pogrubia, ot tak po prostu nie ma tu tego obiecanego pogrubienia (przynajmniej ja u siebie tego nie widzę). Oczywiście, mogę dać kolejną warstwę ale tu pojawia się kolejny problem - nie da się dołożyć tuszu! Chociaż na upartego mogłabym dokładać i się męczyć i się wkurwia.ć ale po co mi to? Sęk w tym, że mascara bardzo szybko wysycha na rzęsach - plus bo nie ma żadnego odbicia się, żadnej 'pandy' ale naprawdę ciężko dołożyć kolejną warstwę, zresztą po widoku i zadowoleniu z jedno pociągnięcia szczoteczką nie widzę sensu powtarzania tej czynności. Co poza tym? Tutaj się skupię na tej jednej warstwie, która mnie zadowala - nie tworzy grudek (choć podejrzewam, że z kolejną warstwą może tak być), nie osypuje się, nie kruszy, zdecydowanie ładnie wygląda (bardzo naturalnie) i trzyma się dość długo w dobrym stanie. Zagęszczenie? Cóż szczoteczka dociera każdej rzęsy, każda jest pięknie rozdzielona, wydłużona (prawie prosta jak drut) co dla mnie jest ok. Może nie ma wachlarza firanek ale jest uniesienie i na pierwszy rzut oka może wydawać się, że jest ich więcej.A właśnie - szczotka! Naprawdę , z ręką na serduchu widzę tutaj ogromne podobieństwo do znanej mi wcześniej wersji. Z jednym wyjątkiem - w Ultra Volume szczoteczka jest krótsza co jak dla mnie jest zaletą, choć pewnie tutaj największą rolę ogrywa konsystencja mascary a ta jest świetna! Nie za sucha i nie za mokra choć podejrzewam, że przy tym układzie bardzo szybko dobije dna :(. Nie ma tutaj też intensywnej czerni - owszem mascara jest czarna ale nie czarna jak smoła! :) Co mi tym bardziej odpowiada! :D. Przyznaje się, dopiero podczas pisania posta zobaczyłam iż producent pisze 'wodoodporny' ekhem ... raczej nie, sprawdziłam! Schodzi bardzo szybko pod wpływem każdego płynu! ;)