Avon, True Ultra Volume Lash Magnify Mascara (Tusz do rzęs ULTRAobjętość)

Tusz dający ultra efekt zachwycających rzęs.

Wykorzystano w nim innowacyjną technologię Smartfibre o potrójnym działaniu:
1. ultra objętość - mikrowłókna o różnych kształtach otulają każdą rzęsę dla efektu pogrubienia i wydłużenia przez cały dzień,
2. ultra zwielokrotnienie - formuła błyskawicznie wypełnia luki, dzięki czemu rzęs wydaje się więcej,
3. ultra zagęszczenie - tusz daje efekt 100% większej gęstości rzęs, a wyprofilowana szczoteczka unosi je, nakładając formułę już od samej nasady.

- zero rozmazywania
- zero osypywania
- wodoodporny

Mascara Avon True Ultra Volume Lash Magnify Mascara

Dostałam się do testowania tego produktu. Jestem zadowolona. Mascara nie sypie sie jak to było z poprzednimi tuszami do rzęs w moim przypadku. Polecam wszystkim użytkowniczką.

Używa produktu od: próbka

Avon, True Ultra Volume Lash Magnify Mascara (Tusz do rzęs ULTRAobjętość)

Dostałam się do testowania tego tuszu i jestem bardzo rozczarowana. Skleja rzęsy i pozostawia na nich uczucie ciężkości. Mam wrażenie, że produkt "przeleżał" gdzieś w magazynie. Szkoda.

True Ultra Volume Lash Magnify Mascara (Tusz do rzęs ULTRAobjętość)

Zaryzykowałam kupując ten tusz i nie żałuję. Jestem bardzo zaskoczona. Szczoteczka według mnie idealna, pogrubia rzęsy ale ich nie skleja, tak jak pozostałe tusze. Ciężko mi było dobrać odpowiedni tusz, a ten jest idealny. Z pewnością będę go dalej polecać znajomym

Używa produktu od: próbka

Bardzo słaby produkt

Tusz do rzęs Avon, True Ultra Volume Lash Magnify Mascara (Tusz do rzęs ULTRAobjętość) otrzymałam do testowania w ramach akcji Wizaż.pl. Z ciekawością i zainteresowaniem śledziłam akcję wyboru testerek.
Niestety moje rozczarowanie nastąpiło już przy pierwszym użyciu produktu.
Po pierwsze - fatalna szczotka. Bardzo gruba, twarde włosie, które "nie łapie" rzęs. Trudno pomalować rzęsy.
Po drugie - zła konsystencja. Już od pierwszego użycia miłam wrażenie, że tusz jest... stary i wysuszony. Przy malowaniu się, tusz kruszy się, opada, jest bardzo nietrwały. Trudno go nałożyć na rzęsy. Nie pozostaje na nich. Ma suche grudy, a jednocześnie zlepia rzęsy w nieestetyczne kępy.
Z kolei przy demakijażu tusz - ku zaskoczeniu - okazuje się być barzdo trwały. Właściwie nie sposób się go w 100 proc. pozbyć.
O właściwościach pogrubiających, czy choćby zwięszających wyrazistość oczu nie ma co marzyć.
Podsumowując - dawno nie miałam tak slabego tuszu. Po jednym tygdniu używania (tak dla przyzwoitości i uniknięcia wyrzutów sumienia) tusz trafił do kosza.

Pozytywnie

Testowałam wiele tuszy , ale ten mile mnie zaskoczył. Nadje objętości, oko wygląda bardzo korzystnie. Nie uczula mnie , a faktem jest , że wiele tuszy odpada właśnie z tego powodu. Często go stosuje, przetrwał nie jedną imprezę, a nawet sprawdza się na siłowni :P Zdecydowanie polecam.

Porażka

Ten tusz jest tragiczny, nie wiem skąd taka wysoka ocena. Skleja, nie pogrubia, niewiele wydłuża. Rzęsy są sztywne, ciężko nałożyć drugą warstwę. Jedyne małe plusy to ładna czerń i to, że nie rozmazuje się pod oczami.

Efekt bardzo mi się podoba

Tusz kupiłam trochę w ciemno, ale jako że lubię niektóre z tuszy Avonu, a ten obiecywał efekt pogrubienia, uznałam, że zaryzykuję - i ryzyko się opłaciło :) Tusz daje naprawdę fajny efekt i jestem z niego zadowolona.

Po pierwsze - intensywna czerń, nie jest zszarzała, ale odpowiednio głęboka. Podoba mi się też szczoteczka, tradycyjnego typu, mocno najeżona włoskami, nabierająca idealną dla mnie ilość tuszu (nie lubię mocno separujących szczoteczek, które nabierają mało formuły - ta jest dla mnie dokładnie taka, jak trzeba).

Co tusz robi z moimi rzęsami? Pogrubia - zauważalnie, tak jak lubię, nie daje dziennego efektu, ale wyrazisty, z widocznym pogrubieniem. Tego właśnie szukam w tuszach do rzęs - rzęsy mają być widoczne, rzęsy mają być grube i ma być ich wizualnie więcej! Tu mam oczekiwane zagęszczenie.
Szczoteczka nie chwyta może rzęs tak dobrze, jak bym tego oczekiwała, ale da się ją opanować i uzyskać efekt, na jakim nam zależy, po prostu trzeba trochę bardziej się namachać, żeby podwinąć rzęsy ku górze czy wyciągnąć na boki (a zależy mi na takim efekcie wachlarza).
Plus, że tusz nie zlepia rzęs w nieestetyczny sposób (choć lekko skleja, ale w tym pozytywnym rozumieniu, dając efekt mocnego pogrubienia i rzęs dobrze otoczonych tuszem - ja najbardziej lubię taki rezultat po nałożeniu mascary). Warstwy można dokładać i dokładać, aż do mocno widowiskowego efektu - nakładam go nawet i 3, 4 warstwy i wszystko wygląda nadal świetnie, choć to efekt nie dla każdego, uprzedzam - trzeba lubić wyraziste pogrubienie.

Tusz jest trwały, nie odbija się i nie kruszy. Mam jedynie problem z jego zmywaniem, dość mocno osiada na rzęsach i pomimo że wszystko wygląda na dobrze domyte, po czasie wokół oczu mogą się pojawić ślady lub grudki, które się nie doczyściły. Za to minus, bo rzadko trafiam na tak oporne w zmywaniu tusze. Warto dłużej nad nim popracować lepszym płynem dwufazowym, potem jeszcze dokładnie doczyścić np. płynem micelarnym już po umyciu całej twarzy żelem czy pianką z użyciem wody. Przy tym tuszu mam gwarantowane wieloetapowe oczyszczanie - ale stwierdzam, że efekt jest tego wart ;)
Nie znalazłam nigdzie wcześniej informacji o jego rzekomej wodoodporności - zaskoczył mnie nieco opis na wizażu, bo nie wiedziałam, że producent deklaruje wodoodporność (a jednak tusz jest oporny w usuwaniu prawie jak wodoodporny).

Opakowanie ładne, czarne ze złotą grafiką, idealnie trafia w mój gust.
Cena - katalogowa wysoka, ale nie oszukujmy się, produkty Avon raczej kupujemy głównie na promocji i tyle też są jak przypuszczam warte. Traktuję zawsze promocyjne ceny z katalogu jako te właściwe regularne, a regularne - jako wywindowaną cenę, w której nie ma sensu nic kupować ;P

Jeden z najlepszych tuszy z Avonu, jakich używałam. Może nawet najlepszy? - trudno mi porównywać, bo wielu innych, które lubiłam, aktualnie nie mam pod ręką - ale to naprawdę dobry tusz, jeśli zależy Wam przede wszystkim na efekcie pogrubienia i zagęszczonych rzęs. Świetnie dodaje objętości, zagęszcza, daje wyrazisty efekt, a rzęs wydaje się milion razy więcej :) Ja zdecydowanie polecam, ten tusz spełnia wszystkie moje wymagania i jestem skłonna wybaczyć mu uciążliwości w zmywaniu w zamian za ten efekt.

Jeden z lepszych tuszy od Avon

Tusz daje dobrą objętość, szczoteczka sprawia, że dobrze się rozprowadza produkt. Wielki plus za intensywną czerń oraz wodoodporność. Minusem jest to, że produkt lubi się kruszyć i osypywać, rzęsy po użyciu są bardzo sztywne. Szybko zasycha. Wolę kolorowe opakowania, czarny ginie mi w kuferku z kosmetykami.

Najlepszy od avon ale...

Próbowałam paru tuszy od avon. Ogólna moja ocena: nie jest zly. Po chwili od nałożenia wydaje się że jest wszystko ok Ale po chwili powieki przy rzędach mnie swędziały. Nie robi efektu Wow jak to reklamują. I pod koniec dnia kruszy się.

Bardzo naturalny efekt

Pierwsze wrażenie było średnie, ponieważ szczoteczka jest dość duża, a osobiście takich nie lubię.
Jednak już przy pierwszym użyciu jego notowania skoczyły w górę. Bardzo ładnie zagęszcza rzęsy, dodaje mi objętości i trochę je wydłuża jednocześnie zachowując ich naturalny wygląd. Efekt bardzo mi się podoba. Rzęsy wyglądają jakbym dokleiła sobie kilka kępek. Lubię taki efekt na codzień, kiedy potrzebuje aby oczy stały się bardziej widoczne, ale nie koniecznie sprawiały teatralne wrażenie.
Jeśli chodzi o trwałość to jest w porządku, ale nieznacznie się osypuję.
Szczoteczka jak dla mnie jest nieco za duża, trochę cieżko mi się nią pracuje, ale to kwestia indywidualnych upodobań.

Dobry

Tusz dobrej jakości. Nie skleja rzęs, ładnie wydłuża i delikatnie pogrubia, nie zostawia grudek. Nie jest to jednak eekt "ultra volume" Nie osypuje się w ciągu dnia.
Z minusów, jest stosunkowo suchy juz od samego początku i ma bardzo dużą szczoteczkę klasycznego typu, ciężko maluje się dolne rzęsy.

Osobiście lubię tego typu tusze, rzęsy, mam średnio długie, same sie wywijają i stosunkowo mam ich dużo. Nie robi im krzywdy, ładnie podkreśla bez efektu zbyt posklejanych rzęs. Polecam do codziennych makijażu, łatwo sie zmywa.

dobry, przeciętny tusz

Tusz typowo pogrubiający rzęsy. Duża szczoteczka, z którą trzeba poćwiczyć nakładanie tuszu, szczególnie na dolnych rzęsach. Na początku stosowania nie podobał mi się efekt, gdyż oczekiwałam wydłużenia i efektu True Ultra Volume Lash. Ale gdy tusz zaczęłam nakładać na odżywczą bazę okazało się, że rzęsy wyglądają jak sztuczne.