Avon, True Ultra Volume Lash Magnify Mascara (Wodoodporny tusz do rzęs ULTRAobjętość)

Tusz dający ultra efekt zachwycających rzęs. Wykorzystano w nim innowacyjną technologię Smartfibre o potrójnym działaniu:
1. ultra objętość - mikrowłókna o różnych kształtach otulają każdą rzęsę dla efektu pogrubienia i wydłużenia przez cały dzień,
2. ultra zwielokrotnienie - formuła błyskawicznie wypełnia luki, dzięki czemu rzęs wydaje się więcej,
3. ultra zagęszczenie - tusz daje efekt 100% większej gęstości rzęs, a wyprofilowana szczoteczka unosi je, nakładając formułę już od samej nasady.
- zero rozmazywania, zero osypywania, wodoodporny.

całkiem niezła

Zacznę od tego, że kupiłam ten tusz w promocji za ok. 10 zł. Dlatego też uważam, że jest przyzwoity. Średni, codzienny, nic specjalnego. To są właśnie te określenia. Szczoteczka jest gruba, ale nawet nieźle dawała sobie radę z rozdzieleniem rzęs. Dosyć szybko oblepiła się tuszem i po prostu nie dawała się do użytku. Kolor był ładny, czarny. Nieźle wyglądał na rzęsach.

BEZ DOBREJ SZCZOTECZKI NIE MA DOBREGO TUSZU...

Bez znaczenia, czy zakupiłyśmy produkt L’Oréal czy AVON. Bez przyzwoitej szczoteczki aplikacja kosmetyku staje się zwyczajną katorgą. Nad tym i nad jakością swoich tuszów AVON zdecydowanie powinien bardziej popracować...

ZALETY:
+ NIE UCZULA:
nieważne ile godzin mam go na rzęsach, nie powoduje ujemnych skutków w postaci pieczenia lub łzawienia oczu,

+ DEMAKIJAŻ:
bezproblemowy; z tuszem Maybelline mój płyn micelarny średnio sobie radzi, jednak w tym przypadku staje na wysokości zadania.

WADY:
- SZCZOTECZKA:
zamiast objętości otrzymujemy upiornie pozlepiane, nieestetycznie wyglądające rzęsy; jako taki efekt uzyskiwałam dopiero po rozczesaniu tej makabry szczoteczką to rzęs, która to gimnastyka zabierała mi każdego ranka dodatkowy czas,

- BRAK TRWAŁOŚCI:
już od pierwszego użycia tusz kruszy się i osiada na skórze wokół oczu,

- WYSYCHA:
po niecałych trzech tygodniach od pierwszej aplikacji preparat nie nadaje się już do niczego,

- CENA:
znając jego działanie, nie kupiłabym go ponownie, a już z całą pewnością nie za pełną cenę.

REASUMUJĄC:
Nie polecam. Miałam możliwość przetestować go w cenie przedpremierowej za 9,99 zł, przez co mniej żałuję straconych pieniędzy. Nie zmienia to jednak faktu, że ów produkt to niewypał.

Bez ekscesów

Dziwi mnie tyle opinii pozytywnych tego tuszu, ja po użyciu przez 2 tygodnie zostałam zmuszona do kupienia innego... Za tą cenę można kupić lepsze tusze, ale to kwestia gustu.

Nie dla mnie

Tuszu użyłam po raz pierwszy na wesele siostry. Potrzebowałam tuszu, który dałby mi wyraźnie pogrubione rzęsy i nienaganną trwałość. Osoby, które nie mają zbyt dużych wymagań pewnie ten tusz przypadnie do gustu, ja jednak oczekuję od tuszu nieco więcej.
Mianowicie - tusz dał mi pogrubione rzęsy i nienaganną trwałość, jednak nie był to efekt na jaki liczyłam.

*Szczoteczka jest zbyt duża i nie rozdziela ładnie włosków, dodatkowo nie daje ładnego efektu podkręcenia - trzeba by się nieźle namachać by wyczarować zadowalający mnie wachlarz - finalnie nie udało mi się go osiągnąć - były po prostu do zaakceptowania.
* Tusz przy kolejnych warstwach staje się"tępy" i nie jest możliwe budowanie estetycznej objętość ponieważ tworzą się grudki.
Po dłuższym użytkowaniu zauważyłam że dość szybko zasycha.
* Demakijaż - jest to wodoodporny tusz, jednak by go zmyć tak naprawdę trzeba zużyć chyba z 4 waciki na oko. Jeszcze z rana po mocnym makijażu przy linii rzęs znajdowałam resztki tuszu, gdzie nigdy mi się to nie zdarzało, przy innych tego typu tuszach. Być może jest jakaś technika na to, jednak gdzieś to mnie dodatkowo zniechęca.

Podsumowując rzęsy wyraźne, pogrubione, lecz nie idealnie układające się i przez to nie jest to efekt wow - dla mnie niestety to duży minus.
Obecnie zużywam go korzystają z innej szczoteczki mojego L'oreal million lashes i jest znośnie.

Żadna rewelacja

Dostałam ten tusz w prezencie. Potrzebne są 2 warstwy dla ładnego efektu. Fajnie wydłuża i pogrubia rzęsy bez sklejania ich. Tusz nie wysusza się szybko. Niestety pojawiają się też grudki, ale da się je usunąć. Na szczotce zbiera się też zdecydowanie za dużo tuszu, więc przed każdą aplikacją trzeba ją porządnie wytrzeć z nadmiaru. Najlepsza jest cena tuszu.

Rewelacja!

Jeśli chodzi o opakowanie tusz jest zapakowany w bardzo ładnym opakowaniu, sama buteleczka łapie nasze oko skromnym wyprofilowaniem. Szczoteczka można powiedzieć jest tradycyjna, wygodnie się ją trzyma, a co najważniejsze podczas nakładania produktu dokładnie maluje wszystkie rzęsy! Osobiście jestem zachwycona tym produktem i na pewno na jednym opakowaniu się nie skończy. Ponadto sam produkt starcza na dość długi czas co stanowi kolejny plus.

Efekt niezły, ale uczula !

Jestem dość zadowolona z efektu - rzęsy są mocno pogrubione i widoczne. Nie sypie się. Niestety, szczoteczka nie rozczesuje dostatecznie rzęs. I - przede wszystkim - spowodował nieznośne swędzenie skóry powiek! Ten fakt dyskwalifikuje go, a szkoda, bo za tą cenę nie jest zły.

Dobry tusz

Uwielbiam tusze do rzęs i ciągle kupuje jakieś nowe. Ten tusz był na promocji w katalogu i skusiłam się na niego. Jest on w dużym opakowaniu - lekko przypomina mi tusze z Maybelline. Ma prostą i dosyć dużą szczotkę. Bardzo ładnie podkreśla rzęsy, ale przy nałożeniu drugiej warstwy trochę je skleja. Kolor jest dobrze napigmentowany.

KWC

mam wrażliwe oczy które łzawią każdy tusz po 2 godzinach robił ze mnie pandę, żadne dior show się sprawdzał. od lat stosowałam clinq z silikonem. aż nagle pojawił się on. zachęcona pozytywnym opiniami stwierdziłam ze cena do zaakceptowania nawet jak się okażę kolejną porażka. A jest to zdecydowanie KWC trzyma się cały dzień nie rozmazuje się nie skleja cudowanie podkreśla rzęsy. cena do jakości niska:)

zawiedziona

Tusz nie daje takiego efektu jakiego się spodziewałam więc z czystym sumieniem mogę powiedzieć że jest taki sobie. długo zasycha i nie robi efektu wow.
Byłam posiadaczką bardziej satysfakcjonujących produktów. Na sytuacje awaryjną typu ups zapomniałam kupić można używać...

Wykorzystała: kilka próbek

Ultra objętość

Jak dla mnie rewelacja. Idealny produklt dla mnie. Wydajny trwały, idealnie podkreśla moje rzesy efektywnie je pogrubiając. Szczoteczka prosta i łatwa w użyciu.

Ładnie wydłuża rzęsy

Tusz znajduje się w dość dużym opakowaniu. Tubka jest czarna, umieszczone są na niej złote napisy. Na wieczku szczoteczki bardzo ładny znaczek. Jest on charakterystyczny dla produktów z serii TRUE. Szczoteczka jest duża, z dużą ilością włosków. Wiem, że wiele dziewczyn nie przepada za taką szczoteczką w tuszach. Osobiście lubię takie właśnie szczoteczki. Uważam, iż nimi nakłada się idealną ilość tuszu na rzęsy. Może dlatego mam już wprawę w używaniu takich szczoteczek, bo zazwyczaj owe wybieram gdy kupuje tusz. Kolor jest mocno czarny. Na początku tusz jest bardzo rzadki. Jego nadmiar może posklejać nam rzęsy. Jednak gdy będziemy nakładać go delikatnie nie będzie niepożądanego efektu.