Avon, True Ultra Volume Lash Magnify Mascara (Wodoodporny tusz do rzęs ULTRAobjętość)

Tusz dający ultra efekt zachwycających rzęs. Wykorzystano w nim innowacyjną technologię Smartfibre o potrójnym działaniu:
1. ultra objętość - mikrowłókna o różnych kształtach otulają każdą rzęsę dla efektu pogrubienia i wydłużenia przez cały dzień,
2. ultra zwielokrotnienie - formuła błyskawicznie wypełnia luki, dzięki czemu rzęs wydaje się więcej,
3. ultra zagęszczenie - tusz daje efekt 100% większej gęstości rzęs, a wyprofilowana szczoteczka unosi je, nakładając formułę już od samej nasady.
- zero rozmazywania, zero osypywania, wodoodporny.

KWC

mam wrażliwe oczy które łzawią każdy tusz po 2 godzinach robił ze mnie pandę, żadne dior show się sprawdzał. od lat stosowałam clinq z silikonem. aż nagle pojawił się on. zachęcona pozytywnym opiniami stwierdziłam ze cena do zaakceptowania nawet jak się okażę kolejną porażka. A jest to zdecydowanie KWC trzyma się cały dzień nie rozmazuje się nie skleja cudowanie podkreśla rzęsy. cena do jakości niska:)

zawiedziona

Tusz nie daje takiego efektu jakiego się spodziewałam więc z czystym sumieniem mogę powiedzieć że jest taki sobie. długo zasycha i nie robi efektu wow.
Byłam posiadaczką bardziej satysfakcjonujących produktów. Na sytuacje awaryjną typu ups zapomniałam kupić można używać...

Wykorzystała: kilka próbek

Ultra objętość

Jak dla mnie rewelacja. Idealny produklt dla mnie. Wydajny trwały, idealnie podkreśla moje rzesy efektywnie je pogrubiając. Szczoteczka prosta i łatwa w użyciu.

Ładnie wydłuża rzęsy

Tusz znajduje się w dość dużym opakowaniu. Tubka jest czarna, umieszczone są na niej złote napisy. Na wieczku szczoteczki bardzo ładny znaczek. Jest on charakterystyczny dla produktów z serii TRUE. Szczoteczka jest duża, z dużą ilością włosków. Wiem, że wiele dziewczyn nie przepada za taką szczoteczką w tuszach. Osobiście lubię takie właśnie szczoteczki. Uważam, iż nimi nakłada się idealną ilość tuszu na rzęsy. Może dlatego mam już wprawę w używaniu takich szczoteczek, bo zazwyczaj owe wybieram gdy kupuje tusz. Kolor jest mocno czarny. Na początku tusz jest bardzo rzadki. Jego nadmiar może posklejać nam rzęsy. Jednak gdy będziemy nakładać go delikatnie nie będzie niepożądanego efektu.

bez szału

Dostałam ten tusz w prezencie. Obawiałam się jego wielkiej szczoty i słusznie, bo maluję nią sobie nie tylko rzęsy, ale i powieki, co jest bardzo uciążliwe. Potrzebne są 2 warstwy dla ładnego efektu. Fajnie wydłuża i pogrubia rzęsy bez sklejania ich. Niestety pojawiają się też grudki, ale da się je usunąć. Na szczotce zbiera się też zdecydowanie za dużo tuszu, więc przed każdą aplikacją trzeba ją porządnie wytrzeć z nadmiaru. W ciągu dnia zdarza się, że tusz się rozmazuje, więc to kolejny minus. Ogólnie efekt może być, ale nie mam siły się z nim użerać, żeby go osiągnąć, więc nie kupię ponownie.

Może być

Tusz fajne wydłuża i pogrubia rzęsy, jeśli ktoś zdecyduje się kupić, na pewno nie będą to zmarnowane pieniądze. Dla mnie niestety za szybko zaczął wysychać, co prawda dalej nim maluję rzęsy, jednak jest już dla mnie trochę za suchy. Pewnie za niedługo będę musiała go wyrzucić, a spodziewałam się, że dłużej pożyje.

Fajny... z jedną warstwą!

nie pogrubia, ot tak po prostu nie ma tu tego obiecanego pogrubienia (przynajmniej ja u siebie tego nie widzę). Oczywiście, mogę dać kolejną warstwę ale tu pojawia się kolejny problem - nie da się dołożyć tuszu! Chociaż na upartego mogłabym dokładać i się męczyć i się wkurwia.ć ale po co mi to? Sęk w tym, że mascara bardzo szybko wysycha na rzęsach - plus bo nie ma żadnego odbicia się, żadnej 'pandy' ale naprawdę ciężko dołożyć kolejną warstwę, zresztą po widoku i zadowoleniu z jedno pociągnięcia szczoteczką nie widzę sensu powtarzania tej czynności. Co poza tym? Tutaj się skupię na tej jednej warstwie, która mnie zadowala - nie tworzy grudek (choć podejrzewam, że z kolejną warstwą może tak być), nie osypuje się, nie kruszy, zdecydowanie ładnie wygląda (bardzo naturalnie) i trzyma się dość długo w dobrym stanie. Zagęszczenie? Cóż szczoteczka dociera każdej rzęsy, każda jest pięknie rozdzielona, wydłużona (prawie prosta jak drut) co dla mnie jest ok. Może nie ma wachlarza firanek ale jest uniesienie i na pierwszy rzut oka może wydawać się, że jest ich więcej.A właśnie - szczotka! Naprawdę , z ręką na serduchu widzę tutaj ogromne podobieństwo do znanej mi wcześniej wersji. Z jednym wyjątkiem - w Ultra Volume szczoteczka jest krótsza co jak dla mnie jest zaletą, choć pewnie tutaj największą rolę ogrywa konsystencja mascary a ta jest świetna! Nie za sucha i nie za mokra choć podejrzewam, że przy tym układzie bardzo szybko dobije dna :(. Nie ma tutaj też intensywnej czerni - owszem mascara jest czarna ale nie czarna jak smoła! :) Co mi tym bardziej odpowiada! :D. Przyznaje się, dopiero podczas pisania posta zobaczyłam iż producent pisze 'wodoodporny' ekhem ... raczej nie, sprawdziłam! Schodzi bardzo szybko pod wpływem każdego płynu! ;)

Używa produktu od: próbka

Tusz

Dostałam się do testowania tego tuszu
Niestety nie sprawdził mi się
Szczoteczka jest gurba i sklej straszliwie rzęsy rzęsy po nim wyglądają jak jedna wilka skleja

Żadnej rewelacji w tym tuszu

Zamówiłam go bo strasznie namawiała mnie konsultantka. Tusz jest mocno czarny ale ma strasznie grubą szczotkę którą źle się maluje do tego skleja sie i trzeba mieć osobną szczotkę przy sobie aby je od razu przeczesać. Jest dość trwały i nie ściera się oraz ładne opakowanie.

Prawdziwa UltraObjętość

Ostatnio mam pecha do fatalnych maskar, dlatego przed użyciem tej starałam się na nic nie nastawiać. Efekt końcowy jednak bardzo mnie pozytywnie zaskoczył. Rzęsy są prawie dwukrotnie wydłużone, zagęszczone a przy tym nie posklejane. Szczoteczka jest dosyć gruba i używam drugiej do rozczesywania rzęs. Płyn micelarny bez problemu radzi sobie z jego usunięciem. Pod koniec dnia tusz nieco się sypie, ale pomimo tego jednego małego minusa jestem ogromnie zadowolona z tej maskary.

Używa produktu od: próbka

Super!

Nie zbyt często kupuję mascary Avon, ponieważ w ich gronie jest jedna, która trafiła w moje gusta. Tą natomiast dostałam do testowania i wiem, że zagości na dłużej w mojej kosmetyczce. Fajnie pogrubiła i wydłużyła moje rzęsy, po nałożeniu odrobiny daje fajny efekt i moim zdaniem nie trzeba nawet nic więcej poza tuszem podkładem i pomadką w codziennym makijażu. Kiedy zaaplikujemy więcej daje fajny efekt na wieczorne wyjście.

Mascara Avon True Ultra Volume Lash Magnify Mascara

Dostałam się do testowania tego produktu. Jestem zadowolona. Mascara nie sypie sie jak to było z poprzednimi tuszami do rzęs w moim przypadku. Polecam wszystkim użytkowniczką.