NaturaMed, Krem pod oczy i na powieki

NaturaMed, Krem pod oczy i na powieki

Bezzapachowy badany okulistycznie z wyciągiem ze świetlika, bławatka i witaminami A, E szczególnie delikatny, wygładza skórę wokół oczu, przynosi zmęczonym oczom długotrwały efekt kojący.

moje "oczka" podrażnił

Szczerze powiem, ze się trochę rozczarowałam. W sumie krem jest bardzo fajny. Ma delikatna konsystencję. Trzeba odczekać dość długą chwilkę aż się wchłonie. Dobrze nawilża. Ma świetne działanie kojące, po nałożeniu chłodzi skórę wokół oczy co po całym dniu pracy przy komputerze naprawdę jest zbawieniem. Czy wygładza lekkie zmarszczki to nie wiem, bo w okolice oczu zużyłam zaledwie pół opakowania. Kosmetyk tani, w dużym opakowaniu. Ale....! Niby to kosmetyk roku, niby sprzedawany w aptekach, a mnie podrażnił! :( Nie mam wrażliwej skóry. Ale po jego stosowaniu, dostałam czerwonych , swędzących plamek wokół oczu. W rezultacie zużyłam go na dekolt...

mnie odpowiada! :)

używam go na całą twarz, jak do tej pory to jedyny krem, który czyni najmniej złego mojej alergicznej skórze. [nawet Toleriane powodował u mnie czerwone, swędzące kropki :( ]
po aplikacji mam przyjemne uczucie.. ukojenia..? żadnego szczypania, pieczenia.
z tej serii cenię również krem z krwawnikiem, natomiast już ten z pomarańczą mnie uczulał.
daję aż 4 gwiazdki [chętnie dałabym 3,5] gdyż bardzo istotne jest dla mnie to, że znalazłam tak tani krem, który mnie nie uczula.
mam jednak pewne zastrzeżenia- efekt nawilżania mógłby być intensywniejszy.
krem jest bezzapachowy, tak głosi napis na opakowaniu i jak dla mnie- rzeczywiście jest.
tak więc to wszystko to zdecydowanie kwestia skóry- indywidualna :)
p.s.dodam jeszcze, że preparat do demakijażu 3 w 1 z tej serii jest dla mnie jedynym! który nie podrażnia moich super- wrażliwych oczu.

31.09.2004 r - po zastanowieniu się i doświadczeniach w tzw miedzyczasie ;) odejmuję 1 gwiazdkę - zasługuje na 3, ale nie wiecej.

może to kwestia skóry...

No cóż, miałam problem z przyznaniem gwiazdek,dać dwie, dlatego już precyzuję skąd taka ocena. Krem ma bardzo delikatną konsystencję, delikatny, przyjemny zapach i dobrze się wchłania, ponadto przynosi skórze ukojenie w postaci jakby lekko chłodzącego efektu. Niestety, podobnie jak mleczko Natura med 3 w 1, z tej samej serii, podraznia mi skórę i to nie tylko w okolicach oczu, bo próbowałam zastosować ten krem również na całą twarz, niestety i tu porażka-skóra była nim wyraźnie umęczona.Obecnie zużywam go na dekold i szyję i do tego nadaje się świetnie, no ale przecież nie do tego był przeznaczony!!!Co dziwniejsze jest to seria specjalnie dla aptek, tym bardziej dziwi mnie więc, że reaguje z moją skórą gorzej niż inne serie AA dostępne w sklepach.Ze względu na niewysoka cenę(ok.11zł) można wypróbować, może nie wywoła takiej reakcji jak u mnie,(mam bardzo wrażliwą skórę) bo na oko wydaje się bardzo przyjemny.Dziewczyny decyzja należy do was!