Mat Comfort, Krem na noc odżywczo-matujący

Mat Comfort, Krem na noc odżywczo-matujący

Ujędrnia i nawilża skórę, łagodzi drobne podrażnienia. Zawarta w nim witamina E zapewni młodość twojej skórze.

nie bardzo :(

Co prawda cena nie jesy wygórowana, ale przecież nie tylko cena się w kosmetyku liczy!
Ten kremik zdecydowanie nie posłużył mojej buźce - nie reguluje a wręcz natłuszcza i tak już tłustawą skórę (sam w sobie jest jakiś tłusty a w dodatku rano błyszczałam się jak choinka w Boże Narodzenie + czasem pojawiały się nawet drobne wypryski, co zazwyczaj się mi nie zdarza), ma znośny zapach i całkiem nieźle nawilża.
Niestety - bardzo wydajny. ;)

nic specjalnego

Nic specjalnego. Może i odżywia, ale na pewno nie matuje, czy normalizuje. No i zapach niezbyt. Raczej nie powtórzę. Taki sobie zwykły kremik.

moze byc

zuzylam kilka probekdosc dobrze nawilzaniestety zostawia starsznie tlusty, swiecacy film na tarz, co mnie doprowadza do szalu

fakty i mity depilacja

rozczarował mnie

Do mojej tłustej cery był zdecydowanie za tłusty. To było po prostu denerwujące. Rano ściekało ze mnie, nie mówiąc o świeceniu. Był po prostu nieprzyjemny. Na pewno drugi raz go nie kupię.Ilość zużytych opakowań: ... 2/3 jednego opakowania i musiałam go odstawić.