Ultranawilżanie, Maseczka do twarzy

Ultranawilżanie, Maseczka do twarzy

Maseczka o konsystencji lekkiej emulsji. Dzięki wysokiej zawartości kwasu hialuronowego oraz kompleksowi roślinnemu pochodzącemu z oliwek zapewnia bardzo silne, głębokie nawilżenie skóry. W recepturze zastosowano również kolagen i elastynę (proteiny podporowe skóry), dzięki czemu maseczka zapewnia jędrność, elastyczność i odpowiednie napięcie skóry. Dodatkowo maseczka zawiera alantoinę o działaniu łagodzącym i przyspieszającym odnowę naskórka. Poprawia koloryt skóry oraz daje efekt rozjaśnienia. Przeznaczona jest do pielęgnacji skóry wymagającej nawilżenia niezależnie od jej typu, polecana dla osób narażonych na działanie niekorzystnych czynników tj. wiatr, słońce.

Cena ok. 14 zł

100% nawilżenia

Niestety już jej nie produkują :(
Teraz występuje w nowym opakowaniu i jest z dodatkiem alg, ale to już nie to...
Doskonała maseczka-ratunek dla odwodnionej cery. Po prostu 100% nawilżenia. Cudownie kremowa treściwa konsystencja nie natłuszczająca jednak i nie zatykajaca porów.
Natychmiastowe ukojenie i łagodzenie podrażnień oraz długotrwałe nawilżenie.

poprawna maseczka

Miła konsystencja i poprawny efekt (ale nie "rzucający na kolana", czyli jak dla mnie - po dobrym kremie nawilżającym + świadomość bycia zadbaną;)Lubiłam nakładać ją grubą warstwą, bo nawet wtedy dość szybko się wchłaniała. Natomiast nie wyobrażam sobie pozostawienia resztek maseczki na twarzy... m.in ze względu na zapach...Ilość zużytych opakowań:1. Następnej nie planuję.

Wspaniała

Doskonały kosmetyk w przystępnej cenie. Nawilża moją skórę (mieszana ze skłonnością do przesuszania), nie natłuszcza jej zbytnio. Stosowałam zamiast kremu na noc. No, i nie trzeba zmywać, hurra! :)Naprawdę ten zapach może się nie podobać? Dla mnie bardzo, bardzo przyjemny, relaksujący, świeży... Ilość zużytych opakowań: dwa

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

very good...

I taka powinna być maseczka nawilżająca. Nie rozumiem wspomnianych kłopotów ze zmywaniem - przecież cała się wchłania. W dużych ilościach (a raczej stosowana b.czesto) jest w stanie uratować nawet okazjonalne przesuszenia złuszczające. Po opalaniu skóra po prostu ją pije. A zapach przyjemny, naprawdę nic do zarzucenia. Najlepsza z najlepszych.

w porządku

Maseczka jest bardzo dobra - dobrze się rozprowadza i wchłania, można zostawić na dużo dłużej niż pisze na opakowaniu. Efekt nawilżający jest zauważalny. Niestety strasznie trudno usunąć tę maseczkę tak, by nie podrażnić przy tym skóry.

tylko ten zapach...

Gęsta, ale nietłusta. Dobrze się rozprowadza i szybko wchłania. Zostawia na twarzy leciutki, satynowy, ale nietłusty film. Naprawdę dobrze nawilża, koi i łagodzi. Skóra jest miękka, gładka, jedwabista, lekko rozjaśniona. Wszystko byłoby pięknie, tylko ten zapach, chemiczny, wprost śmierdzi, dla mnie nie do zniesienia. Dobrze, że miałam okazję wykończyć resztkę, przynajmniej wiem, że jej nie kupię. Gdyby nie to, dałabym jej 4*, ale ten zapach uniemożliwia mi jej stosowanie.

dość dobra

Rzeczywiście dobrze nawilża, ale miałam odczucie, że efekt jest dość krótkotrwały. Cena bardzo atrakcyjna, lecz jest mało wydajna.Przy mojej suchej skórze musiałam nakładać praktycznie codziennie, by czuć komfort.

Nie jest żle...:)

powiem nawet, że jest dobrze:) Lubię mieć tą maseczkę, bo na razie jako jedyna z wypróbowanych dała mi maxymalny efekt nawilżenia :)Powiem wręcz, że wielokrotnie uratowała mi pyszczydełko;) gdy było w jakichś partiach mocno przesuszone (słoneczko, kwasy, etc..)Uzywam jej 2,3 razy w tygodniu- zwłaszcza na noc.Za co ją lubię:-za efekt nawilżenia (natychmiastowy i długotrwały)-za wygładzenie i nadanie skórze efektu delikatnej,zdrowej, odżywionej, odpowiednio napiętej ,-za to, że jest niekłopotliwa( wklepujemy ją i po bólu:) ); nakłada się bardzo przyjemnie:)-jest bardzo wydajna - mam ją już ok 9 m-cy i nadal jest :)używam jej, jak w/w a ona wciąż jest:)-niedroga - ok 10-12 pln..jakos tak :)i na koniec dwa małe minuski:-nie mogę strawic jej zapachu..dziwny jakis..chemiczny..-jak pisałam nakładam ją na noc, zas rano wyczuwam i widzę na buzi- cieniutki film, leciutko tłustawy..ale cieniutki, więc może jestem przewrażliwiona i szukam "niewiadomo czego"? ;)Ogólnie -polecam serdecznie :) PS> Praktycznie , jak zapewnia producent można ją stosować niezależnie od typu cery:) I jestem w stanie się z tym zgodzić bo zaszkodzić to ona raczej nie powinna, a pomóc może..oj tak..:)

skuteczna

Bardzo, bardzo mi odpowiada. Mam cere mieszana, ktora czasami staje sie troche przesuszona i wtedy ta maseczka jest niezbedna. Bardzo dobrze nawilza i wygladza skore, ma przyjemny zapach. W chwilach kryzysowego przesuszenia (np. wiatr, slonce) uzywalam jej na noc zamiast kremu. Odpowiada mi rowniez to ze nie trzeba sie bawic ze zmywaniem jej z twarzy. Polecam.

Oceniam na 5.00

Najlepsza maseczka nawilżająca, jakiej używałam do tej pory. Uważam, że świetnie nawilża i co najważniejsze nie trzeba jej zmywać, bo świetnie się wchłania. Jest naprawdę rewelacyjna.

Oceniam na 4.00

Użyłam tej maseczki z próbki i spisała sie znakomicie.Nałożyłam ją gdy wróciłam z solarium, moja skóra potrzebowała czegoś nawilżającego i dostała znakomity specyfik.

przepyszna ...

Świetna, lekka, relaksująca maseczka. <BR>Nie podrażnia, wyraźnie głęboko nawilża skórę i ujędrnia ją<BR>(skóra jest napięta "od środka").<BR>Dla mnie maseczki to podstawa pielęgnacji cery (wraz z pilingami).<BR>Akurat w tym zakresie krajowe produkty biją na głowę drogie<BR>zagraniczne, a efekt zastosowania jest porównywalny z wizytą<BR>w gabinecie. To jeszcze jedna znakomita propozycja.