Hand Care, Nourishing Hand Cream for Dry Hands (Odżywczy krem do wysuszonych dłoni)

Głęboko odżywia suchą skórę rąk, chroniąc ją przed wysuszeniem do 24 godzin. Olejek ze słodkich migdałów wygładza i zmiękcza dłonie, zapobiegając pierzchnięciu.

Skład: Aqua, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol,Dimethicone, Glyceryl Stearate Se, Paraffinum Liquidum, Prunus Amygdalus Dulcis,Cetearyl Ethylhexanoate, Carbomer, Ceteareth-20, Parfum, Imidazolidinyl Urea,Methylparaben, Stearic Acid, Propylparaben, Sodium Hydroxide, Isopropyl Myristate

Cena: 13,90zł / 100ml

/e/

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 121

Dobry

Krem bardzo ładnie pachniał i na prawdę działał, nawilżał dłonie. Jedynym minusem był delikatny film na dłoniach, który jednak dość szybko znikał. Krem już chyba nie jest dostępny w katalogu.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1111891].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 669

Napisanych recenzji: 1519

Tłusty film - bleh!

Poza tym, że krem pozostawia na skórze tłusty film i nie należy do najtańszych, to muszę przyznać, że działa, efekty są zauważalne już po pierwszym użyciu. Stosowałam go przez dłuższy czas i mam odmłodzone dłonie, widocznie mniej "zmęczone" i nawilżone, podoba mi się także zapach. Bardzo przyjemny, chociaż z kategorii tych mdłych. Zapewne jest dobry zimą, bo ta powłoczka chroni przed mrozem, ale na co dzień to udręka, ja lubię, kiedy kosmetyk całkowicie się wchłonie, do szału doprowadza mnie lepkość dłoni, więc ja kremu na pewno nie kupię. Myślę, że w tym przypadku sprawa zależy od tego, czy komuś przeszkadza, że będą mu się ręce kleiły przez 2-3 godziny, bo jeśli nie, to warto go kupić, bo rewelacyjnie działa.

Plusy
- delikatny
- łatwość użycia
- przyjemny zapach
- nawilża
- regeneruje
Minusy
- cena
- trudno się wchłania

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1040254].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 78

Nie dla mnie

Specyficzny produkt. Mam dość suchą skórę na dłoniach i liczyłam na cud kupując ten zachwalany w katalogu produkt, niestety się zawiodłam.
Zapach trochę mdły a co do nawilżenia to jest ono raczej chwilowe - a konkretnie do kiedy tłusta warstwa utrzymuje się na skórze.
Szkoda kasy, a tani nie jest

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1006158].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - kolorowy french

Napisanych recenzji: 2

polecam

Nie ma co się rozpisywac po prostu najlepszy, nwm dlaczego często są nagatywne komentarze. Super wydajny, dobra cena, bo teraz jeszcze taniej w katalogu, konsystencja w sam raz, przyjemny zapach i szybko się wchłania. Produkt po kilku wtarciach ładnie wygladza nawet bardzo wysuszone przez mróz ręce.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[975588].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 62

Napisanych recenzji: 411

migdałowo na szybko.

Potrzebujecie kremu do torebki, do szuflady w biurku, do samochodu, do pracy?

Bierzcie go.

Pachnie migdałami, ładnie, nienachalnie, nie przytłacza. Nie wysusza dłoni, zostawia je delikatnie otulone, ale nie lepkie, możecie natychmiast wrócić do swoich czynności sprzed aplikacji.

Jest niedrogi. Ma wygodną tubkę.

Niezobowiązujący kremik - tak by go określiła, a taki można mieć z czystym sumieniem sobie sprawić:)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu.
Ilość zużytych opakowań: jedno.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[931510].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 73

bardzo dobry

Posiadam wiele kremów do rąk, a ten jest jednym z moich ulubieńców!
Miałam wersje i w tubce i w pudełeczku, które uwielbiam. Mam słabośc do kremów w takich słoiczkach.
Sam krem jest bardzo dobry, ładnie nawilża i pielęgnuje dłonie. Uwielbiam zapach, taki delikatny, troche zmysłowy.
Moja mama też go bardzo lubi i niemal ciągle go zamawia. Zresztą pierwszy raz też u niej go zobaczyłam i zdaża mi się go nadal jej podbierać;)

Używam tego produktu od: długi czas
Ilość zużytych opakowań: dużo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[893336].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 15

średni

Podobny do Hand Care 2 in 1 Protecting Hand & Nail Cream. Ma przyjemny zapach i szybko się wchłania. Ale nie powoduje nawilżenia skóry przy dłuższym stosowaniu. Kupilam go w promocji, ale raczej ostatni raz.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[842349].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 8

Napisanych recenzji: 125

Wspanialy ;)

Uwielbiam ten krem ze wzgledu na zapach (aromat migdalow czuc niby tylko przez kilkanascie sekund po nalozeniu, a pozniej robi sie on delikatny i nienachalny), rowniez na gestsza konsystencje niz kremy z serii cztery pory roku np, na miekka skore po nalozeniu tego kremu, za niska cene w promocji, w ktorej go zawsze nabywam (9.90zl za 150ml)..
Za dozownik natomiast go nie kocham, poniewaz zawsze zostaja u wylotu suche glutki, ktorych paznokciem nie da sie stamtad usunac - musialabym za kazdym razem po jego uzyciu czyscic wylot wykalaczka, a nie zawsze mam takowa przy sobie ;>
Poza tym jednym mankamentem ma same plusy i jestem mu zawsze wierna ;> noo i nie pozostawia tlustej warstwy jak jego brat z tej samej serii do dloni i paznokci ;)
Jednak do bardzo suchej i spierzchnietej skory polecilabym uzywac koncentratu z tej samej serii, bo na jednorazowe uzycie w ciagu dnia nie zadowolilby i nie nawilzyl dloni tak jakbysmy tego chcialy. Ja uzywam go po kazdym myciu rak bo juz tak nauczylam sie na studiach, gdyz moje dlonie mialy stycznosc z wieloma odczynnikami i musialam je czesto myc w twardej na uczelni wodzie - dlatego tez musialam miec jakis krem w torebce ;) ale uzywanie go tak czesto to dla mnie czysta przyjemnosc :)
POLECAM dla nie tak suchych i spierzchnietych dloni, :p

Używam tego produktu od: Od kilku dobrych lat ciagle do niego wracam
Ilość zużytych opakowań: Kilka 150ml tubek

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[838151].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 8

Ulubiony krem do rąk!

Ewidentnie jest to mój ulubieniec wśród kremów. Długo szukałam właściwego... i jest!

Plusy:
- nawilża i bardzo ładnie wygladza, na długo,
- ma obłędny zapach, delikatny i słodki za razem!
- bardzo wydajny,
- szybko się wchłania,
- nie pozostawia tłustej warstwy,
- łatwo dostępny, względnie tani (+ często jest w promocjach)

Minusy/wady:
- szkoda, że nie posiada filtra UV, ale nie odejmuję mu za to.

Zastosowanie tego kremu + rękawiczek na noc - rano łapki idealnie nawilżone, jak marzenie :) Czasem stosuję go też na stopy.

Ilość zużytych opakowań: duużo...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[821253].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 79

Ten zapach :)

Niemal same plusy:
+ obłędny zapach
+ lekka konsystencja
+ łatwo go rozprowadzić na dłoniach
+ szybko się wchłania
+ odżywia i nawilża (choć nawilżenie mogłoby być nieco lepsze)
+ idealny do pracy, gdzie zdecydowanie nie chcemy używać tłustych kremów zostawiających film

Na temat ceny nic nie napiszę, ponieważ podprowadziłam go mamie :P

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[776793].usefull || 0 }}% pomocna.