Nastolatki, Fluid matujący antybakteryjny

Nastolatki, Fluid matujący antybakteryjny

Nawilżające fluidy to nowoczesne preparaty do makijażu, działające pielęgnacyjnie i upiększająco. Nadają skórze pożądany efekt matowości, utrzymując go przez cały dzień.

Doskonale tuszują przebarwienia i niedoskonałości cery, jednocześnie utrzymując optymalne nawilżenie. Dobrze się rozprowadzają, mają delikatną konsystencję i przyjemny, neutralny zapach. Po użyciu fluidu skóra jest aksamitnie gładka i matowa. Polecany do każdego rodzaju cery.

Dostępny w 4 kolorach: naturalny, morela, cacao i złocisty.

beznadzieja

Podklad ten kupilam dobrych kilka lat temu, pierwsze proby makijazu... byl beznadziejny, kolor naturalny byl "naturalny" tylko w nazwie, w rzeczywistosci pomaranczowy, zapychał pory, nie dawał efektu matowej skory, wygladal bardzo nienaturalnie... Nie polecam w żadnym wypadku!

Używam tego produktu od:nie uzywam

Wypryszczał po całym dniu

Właśnie w grudniu skończyła się data wazności dla mojego fluidka i dziś się go pozbywam. Używałam go sporadycznie, przez 1,5roku, ale bywało, że niekiedy nawet codziennie. Po pierwsze, po paru godzinach z nim na skórze byłam dwa razy bardziej zatłuszczona, uzywalam zawsze pudru sypkiego, to normalne, ale mimo to twarz sie zatłuszczała - pewnie przez wysuszenie i zaczopowanie. Po drugie, po zmyciu go z buzi okazuje się, że niespodzianek przybyło, albo z gładkiej skóry zrobiła sie "schorowana" w kropki bordo i podrażniona. Po prostu mi nie służył, więc uzywałam go w nagłych wypadkach, sporadycznie. Na pewno nienachalnie pachniał, miałam odcien Naturalny i ładnie sie stapiał z moja cerą. Dobrze krył niedoskonałości, czerwone przebarwienia oraz super wyrównywał koloryt. Z minusów to - brudził wszystko na około, swetry, golfy, stójki kurtek, migrował do oczu (piekły troche), no i zostawał na chusteczce jak sie wydmuchało nos, więc okolice płatków miały starte krycie. W ciągu dnia nienajgorszy, tzn maskował i cera wygładala zdrowo i naturalnie ale po zmyciu widać było, że źle się obchodzi ze skórą, pewnie przez skład - dość zapychjący i podrażniający, ale wcześniej na to nie zwracałam uwagi, teraz już bym go na buźkę nie nałożyła, ponieważ uwrazliwiła mi się jeszcze bardziej niz kiedyś.

Nie wiem, czy wciąż jest dostępny w drogeriach

Używam tego produktu od: 1,5 roku niesystematycznie
Ilość zużytych opakowań: jedno - 30ml

lejek

Pamiętam go doskonale - bo to były moje pierwsze próby z podkładami.

+ kolor - jasny idealny do jasnej cery
+ dobrze się rozsmarowywał
+ nie zapychał , ale też nic nie robił

- lejąca konsystencja
- słabo matował
- mało wydajny

Używam tego produktu od: kilka lat temu

depilacja zalety

zero efektu matowania :(

Nie matuje, a na to przecież wskazuje jego nazwa (po ok. 4 godzinach od wykonania makijażu twarz zaczyna się błyszczeć), za to bardzo dobrze kryje przebarwienia, zaczerwienienia, wypryski itd., lecz nie obejdzie się bez korektora. :(

taki sobie

+ matuje dość dobrze
+ jasny kolor, który w większości firm trudno znaleźć
+ ładny zapach
-trudno się go nakłada, od razu robi maskę, mi pomogło wymieszanie go z odrobiną kremu do twarzy
używałam go dawno temu, kiedy nie stać mnie było na droższe podkłady, teraz bym do niego nie wróciła

Używam tego produktu od:5lat temu

bardzo dobry

Ten fluid jak dla mnie jest świetny. Doskonale nawilża matuje tuszuje niedoskonałości a przy tym bardzo ładnie pachnie. Jedyny minus to to ze ciężko się rozprowadza i tworzy smugi dlatego ja zeby ich nie było mieszam go z podkładem meybelline wonder finish.... Daje to świetny efekt, nie widać żadnych niedoskonałości a przy tym twarz wygląd świezo. Wystarczy jeszcze przypódrować i jest super. Szkoda tylko że nie mogę go jakośnigdzie dostać co za pech:-(

okropny!

Mam odcień naturalny, jest niestety trochę za ciemny, to by się jeszcze dało jakoś znieść czy też go usprawiedliwić gdyby nie to ze świece sie po nim jak LATARNIA, i to już od chwili posmarowania a z czasem blask jest jeszcze większy, w dodatku szybko się ściera, tworzy plamy. Nie polecam

do niczego

Same wady:nie matowi,kiepskie (za ciemne)odcienie,szybko sie sciera.Jedyny plus to przystępna cena za to mogę mu dać 1 gwiazdkę...

nie

Za lekki, za ciemny,nie matuje... Mam dalej? Jedyny plus za cenę, akurat dla nastolatek.