Seria ochronna na zimę, Pomadka ochronna na zimę

Seria ochronna na zimę, Pomadka ochronna na zimę

Pomadka ochronna do ust zawiera witaminy A, E ,F, masło Shea i naturalny filtr ochronny UVA I UVB. Chroni usta przed mrozem, wiatrem i słońcem. Nawilża i zapobiega pierzchnięciu.

Cena: 5,30 zł

nie robi nic

Kompletnie bezużyteczna zimą.Jest zbyt twarda i jakaś sucha.
Zużyłam całą,ale bez przekonania ,ona nie ma żadnych właściwości chroniących przed mrozem,nie natłuszcza wcale,troszkę nawilża,ale to za mało jak na pomadkę zimową.

I powtórzę po jednej z recenzentek,że dam wyjątkowo dwie gwiazdki,bo też miałam gorsze.

Używam tego produktu od:nie używam

Raczej nie

Nie spełnia obietnic producenta. Nie zauważyłam żadnego odżywienia ust, nie sprawdziła się również jako "ochraniacz" ;) na mrozy. W dodatku moim zdaniem jest za miękka, sztyft błyskawicznie "rozciapciał" się w pudełku i pomadka była do wyrzucenia.

Używam tego produktu od:

Taka sobie....

Szczerze mówiąc zawiodłam się.... Już po kilku dniach opakowanie się jakby poluzowało i zatyczka spada - czyli noszenie w torebce, kieszeni odpada:( Teraz stoi sobie na biurku i czasem jej użyję.... ale zapach średni, a i właściwości pielęgnacyjno-ochronne prawie żadne. Do tego bardzo niewydajna. Powiem tak - krzywdy nie robi, ale i pożytku żadnego.... 2 gwiazki dlatego, że miałam też gorsze pomadki...

Używam tego produktu od:kilku tygodni

Świąteczny makijaż

taka sobie

hmm no coż spodziewalam sie czegoś wiecej po pomadce specjalnie ochronnej na zime! zaraz po uzyciu usta sa nawilzone ale za chwile szminka zjada sie ,szybko tez wsiaka i trzeba uzywac jej ponownie mi nie odpowiada za bardzo. Opakowanie tez takie sobie moje jeszcze jakies felerne bo zatyczka nie trzyma sie szminki nie ma tego"zatrzasku".Nie jest zla ale najlepsza tez nie ot poprostu zwykla pomadka ochronna, ja wole o gestrzej konsystencji ta z kolastyny ma taka bardziej wodnista jakby wazelinowa.

Cóż...

Kupiłam ją jakiś czas temu,akurat potrzebowałam pomadki ochronnej.
Cóż.
Cena przyzwoita i na tym kończą się plusy.
Dla mnie była za sucha i za twarda,nic a nic nie chroniła,czułam,że nie nawilża.
Jakoś ją wykończyłam.
Jakoś...

szkoda

Nie jest dla mnie. Nawilza przyjemnie, przyzwoicie chroni (chociaz w zimowych warunkach jej nie uzywalem no i ogolnie nie mam jakichs wielkich problemow z ustami:) ). Zostawia swiecaca warstewke ale to norma. Ladnie pachnie, jest polska i tania. Ksztalt mi niezbyt odpowiada ale da sie przezyc. Niestety, juz raczej nigdy do niej nie wroce, bo... dostaje od niej zgagi! Tak, sprawdzalem wiele razy, jak juz zaczne ja 'polykac' czuje pieczenie w ustach, na poczatku lekkie ale potem robi sie coraz gorzej i musze sie czegos koniecznie napic. A szkoda bo mi odpowiada :(

dobra

Tworzy na ustach "ochronną kołderkę", w sam raz na mrozy. Dość dobrze radzi sobie ze spierzchniętymi wargami - tylko trzeba często ją stosować. Zapach bardzo delikatny,

może być

be-be ma rację- pomadka raczej natłuszcza niż nawilża, ale mi to nie przeszkadza. Z moimi ustami bardzo dobrze sobie radzi, chociaż nie ma jakiejś szczególnej misji, bo raczej używam jej profilaktycznie, nie chcąc doprowadzić do awaryjnego stanu warg. Dodatkowo ma ładny, nie narzucający się zapach i nadaje ustom subtelny połysk.

pachnie cytrynami :)

podstawowa wada: ta pomadka NIE NAWILZA! natluszcza, przyjemnie pachnie, ale co z tego, skoro nalozona na lekko spierzchniete usta nie zdzialala nic! tyle z niej dobrego, ze dobrze chroni przed mrozem i wiatrem, jesli nalozymy ja na gladkie usta, czyli moral taki, ze tez nie wysusza. jednak w kategorii 'na zime' nie sprawdza sie praktycznie wcale.Ilość zużytych opakowań: 1