Clinique, High Impact, Lash Elevating Mascara (Tusz podkręcający do rzęs)

Clinique, High Impact, Lash Elevating Mascara (Tusz podkręcający do rzęs)

Pojemność 8,5 ml

Zapomnij o zalotce i wypróbuj nowy sposób na niesamowite rzęsy. Oto NOWY tusz do rzęs High Impact™ Lash Elevating Mascara, lekki niczym mus, który unosi i podkręca rzęsy bez obciążania ich. Innowacyjne polimery nadają rzęsom podkręcony kształt i utrzymują je przez cały dzień, zapobiegając ich opadaniu. Bez rozmazywania, odpadania czy powstawania grudek. A odżywiające olejki sprawiają, że rzęsy są zdrowe i miękkie w dotyku. NOWY tusz do rzęs High Impact™ Lash Elevating Mascara zawiera olejek Mamey, który pochodzi z pestki owocu Pouteria sapota, rosnącego w Meksyku, Ameryce Środkowej i na Karaibach. Jest on doskonałym źródłem witaminy B6 i witaminy C, a także posiada wyjątkowo skuteczne właściwości odżywiające włosy, skórę i skórę głowy. Zwężająca się szczoteczka pokrywa tuszem każdą rzęsę i umożliwia zbudowanie objętości, a rzęsy są idealnie rozdzielone i wyraziste.

Szczoteczka
grzebyk
hipoalergiczna

Nie dla mnie

W poszukiwaniu tuszu idealnego, testuję różne produkty. Postanowiłam wypróbować tusz Clinique. Jestem alergikiem, do tego mam cerę problematyczną i wrażliwą. Od czasu do czasu sięgam po kremy do twarzy tej firmy i jestem zadowolona z ich działania.

Ale ten tusz to zdecydowane NIE.

Zalety:
- szczoteczka z włosia (nie lubię szczoteczek silikonowych),
- kolor: intensywna, głęboka czerń,
- bezzapachowy.

Wady:
- konsystencja. Mus niby nie gęsty, ale ciężko się nakłada na rzęsy. Dla efektu fajnej czerni musiałam nalożyć kilka warstw. I mimo odpowiedniego koloru i uniesienia, rzęsy wyglądały po prostu brzydko. Może nie były to „pajęcze nóżki”, ale mało brakowało,
- demakijaż. Usunięcie tego tuszu z rzęs to jeden wielki dramat. Mleczko, płyn micelarny, zwykła woda.... wszystko, czym zmywałam dotychczasowe tusze nie działało. Musiałam poświęcić mnóstwo czasu i energii, żeby ten produkt zmyć,
- wypadanie rzęs. W moim przypadku ten punkt kompletnie dyskwalifikuje ten produkt i sprawia, że więcej po niego nie sięgnę.