Oriflame, Foot Care, Soothing Foot Cream (Łagodzący krem pielęgnacyjny do stóp)

Oriflame, Foot Care, Soothing Foot Cream (Łagodzący krem pielęgnacyjny do stóp)

Krem pielęgnacyjny do stóp. Wygładza i zmiękcza skórę stóp dzieki zawartości substancji nawilżajacych i wyciągu z rumianku. Efektem codziennego zastosowanie tego kremiku będą miękkie i gładziutkie stopy.
Występuje również w wersji Jumbo (duże opakowanie o pojemności 250 ml).

Kupiony w: U konsultantki

Nie bardzo

plusy:
+ intensywnie nawilża
+ zmiękcza

minusy:
- niespecjalny zapach
- trzeba długo rozsmarowywać
- długo się wchłania

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- słaba dostępność
- za wysoka cena

Najlepszy krem do stóp Oriflame - Lubię do niego wracać

Ulubieniec z Oriflame.

Krem dość długo się wchłania, pozostawia delikatnie lepką powłokę dlatego polecam wsmarowywać go w stopy na noc.
Ładnie nawilża i odżywia. Przynosi ukojenie wysuszonej i spierzchniętej skórze na stopach.
Jeśli mam bardziej przesuszone stópki sięgam właśnie po niego.
Używałam kremów, które mają rzadką konsystencję i szybko sie wchłaniają - ten do takich nie należy. Konsystencja ma dość gęstą postać, coś w formie treściwej pasty.

Krem ma wygodne opakowanie tubę, którą łatwo da się rozciąć i wydobyć resztki produktu. Zakrętka mogłaby być trwale połączona z opakowaniem, raz zdarzyło mi się, że gdzieś sie poturlała i ją wcieło, ale jakoś sobie poradziłam :)

Często można dostać go w promocji w katalogu O.
Plusem jest również to, że występuje w dwóch pojemnościach (mniejszej i większej).
Zapach przyjemny, niedrażniący.
Gdy kupimy go w promocji cena jak najbardziej na tak, chociaż w cenie regularnej też jest wart uwagi.

Używam tego produktu od: niepamiętnych czasów
Ilość zużytych opakowań: duziooo! (kilka małych i z 2 duże)

Koszmar

Nie lubie w ogóle kosmetyków z avonu, ani orifflame, ale coś mnie podkusiło. Krem wspominam bardzo niemiło, koszmarny zapach i konsystencja, nie nawilża, nie zmiękcza, i tak bym mogła wymieniać. Nie robi nic. Wylądował w koszu.

Używam tego produktu od: jakos dawno
Ilość zużytych opakowań: pół pierwszego

Niezły, choć silikonowy

Krem naprawdę całkiem niezły, pomimo lepkiej, gęstej, lekko silikonowej konsystencji. Przy regularnym stosowaniu dość dobrze nawilża i wygładza skórę, a nawet chroni nieco przed zbytnim rogowaceniem naskórka. Aczkolwiek wspomniana już konsystencja - sprawiająca, że na stopach pozostaje tłusty, silikonowy filtr, może być dla niektórych zniechęcająca. Mi ponadto nieszczególnie przypadł do gustu zapach kosmetyku. Ale co tu dużo ukrywać - kremy do stóp raczej rzadko przyprawiają o "zapachowy orgazm", a ja akurat w wypadku tego typu kosmetyków nie przywiązują do tego specjalnej wagi. Ot, wmasuję, zakładam skarpetki i tyle.
Ogólnie rzecz biorąc: nie jest to mój ideał, ale i tak jest to jedna z najlepszych stosowanych przeze mnie do tej pory kremów do stóp.

wspaniały

Krem bardzo dobrze nawilża,zmiękcza i wygładza skórę stóp.Używany regularnie sprawia,że stopy są miękkie,gładkie i nawilżone.Nie mam zbyt dużych problemów ze skórą na stopach i,gdybym używała codziennie tego kosmetyku,to pewnie skóra na piętach nie byłaby przesuszona,a tak,gdy używam tego kremu tylko,jak mi się przypomni(choć latem staram się codziennie go wsmarować po umyciu)to efekty są jakie są.Ale i tak lepiej jest niż było.Na pewno nie raz jeszcze ten krem kupię,bo jest dobry.

Używam tego produktu od:dawna,jak mi się przypomni
Ilość zużytych opakowań:kończę 1,a drugie opakowanie zużyłam do połowy

niezły

Przyzwoicie nawilża stopy, są miększe, bez suchych obszarów. Ma przyjemny zapach i dobrą konsystencję. Czy rzeczywiście łagodzący to nie wiem. Ale miałam go ze sobą nad morzem i nie musiałam się martwić o wygląd moich stóp, bo dobrze je pielęgnował. Bardzo dobre efekty są, gdy nałoży się grubszą warstwę i założy na noc skarpetki. Bardzo wydajny!

bardzo dobry

Bardzo udany kosmetyk. Dość dobrze nawilża i łagodzi, relaksuje stopy. Do tego ma ładny, eukaliptusowo-rumiankowy zapach. Szybko się wchłania i jest wydajny.
Do codziennej pielęgnacji jak znalazł.
Generalnie kremik z tych lżejszych, do bardzo zniszczonej skóry polecałabym raczej krem wygładzający pięty tej samej firmy.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno plus napoczęte drugie (używam wspólnie z mamą)

Najlepszy!

Idealnie ukojenie dla stóp! Stopy są po nim gładkie i miękkie. Dobrze się rozprowadza, wydajny. Bardzo ładnie pachnie. Na początku to ja czułam w tym miętę, a okazało się że to rumianek i wiesiołek... Mój numer 1!

Używam tego produktu od:roku

całkiem niezły

Krem jest naprawdę niezły. Odczuwalnie nawilża stopy. Po wsmarowaniu wieczorem, rano stopy są miękkie i gładkie. W porównaniu z kremami za kilka złotych jest mocartem, ale przeszkadza mi jego konsystencja, jest zbyt tłusty. Stopy się ślizgają. Moim zdaniem oriflame ma lepsze kremy. Mimo to polecam.

Używam tego produktu od: od czasu do czasu
Ilość zużytych opakowań: kilka

Ulubiony z Oriflame :)

Jest to krem o konsystencji maści, świetnie się jednak rozsmarowuje i w miarę dobrze wchłania, pozostawiając na stopach ochronną warstewkę. Przy regularnym stosowaniu (oraz regularnym moczeniu stóp i pedikiurze) stopy są miękkie, gładkie, dobrze nawilżone. W zależności od upodobań i potrzeb można nakładać cieńszą lub grubszą warstwę.

Ma neutralny zapach.

Nie wiem czemu producent tak akcentuje zawartość rumianku w składzie, bo szczerze mówiąc jest go jak na lekarstwo (zresztą jak i ekstraktu z pierwiosnka). Rumianek owszem ma działanie łagodzące ale ja go w tym kremie jakoś nie zauważyłam (zresztą niby co miałby łagodzić?). Dużo ważniejsza powinna być informacja o moczniku w składzie (i to na wysokim miejscu!), bo to właśnie on sprawia, że ten krem ma tak świetne właściwości nawilżające.

Używam tego produktu od: paru m-cy
Ilość zużytych opakowań: jedno 150ml

jeden z lepszych

bardzo go lubię,przyjemnie chłodzi,nawilża,szybko wsiąka,jest ok.próbowałam już kilku,ale jakoś do tego chętnie wracam:) ma delikatną konsystencję,jest bardzo wydajny,cena również zachęca do jego zakupu:)

Używam tego produktu od:kilka lat
Ilość zużytych opakowań:ok.6

Dziwak

Kupiłam ten krem tylko dlatego bo gratis dostałam krem do rąk i w sumie to nie zrobił na mnie żadnego wrażenia. Stopy kremuję systematycznie wieczorem i przy rozpoczęciu przygody z tym kosmetykiem nie jest to zbyt zachwalający czas. Z moimi stópkami nie zrobił kompletnie nic. Nie nawilżył, nie zmiękczył, nawet zapach mnie drażnił. Kupiłam wersję Jumbo i oddałam mamie bo nie miałam cierpliwości dłużej go męczyć.

Używam tego produktu od: 5 mies. temu
Ilość zużytych opakowań: pół 1