Resistance, Bain de Force (Kąpiel wzmacniająca)

Resistance, Bain de Force (Kąpiel wzmacniająca)

Szampon wzmacniający do każdego rodzaju włosów osłabionych, szczególnie wskutek dekoloryzacji lub trwałej ondulacji.
Delikatnie myje i przywraca włosom witalność, wzmacnia je, pogrubia i uelastycznia. Zawiera Vita-Ciment - opatentowany kompleks obudowujący strukturę włosa - w stężeniu 500 ppm. Może być stosowany ze wszystkimi odżywkami wzmacniającymi Kerastase.

Nadaje ciężkości cienkim włosom

Bardzo dobrze nawilża, wygładza i nadaje ciężkości cienkim włosom, które stają się "lejące". Nie musiałam tak często używać prostownicy, by moje włosy były proste. Wygląd perłowo-biały. Zapach limonka+kwiaty łąkowe.

Świetny, a zaraz powiem dla kogo.

Na szampon ten trafiłam w salonie fryzjerskim podczas "rytuału":) Poszłam wtedy jako brunetka, która pół roku wczesniej zarzuciła dla czarnych włosów swój blond. Włosy miałam w stanie 50/50: im dalej od skóry głowy, tym stan gorszy. Po zabiegu fryzjerskim byłam baaaardzo zadowlona z ich stanu, chcoiaż zdawałm sobie sprawę, iż jest to ulotne. W prezencie od koleżanki zażyczyłam sobie tego szamponu, poziom 3-4. I był to bardzo trafny wybór.
Z pewnością mają rację te Wizażanki, które piszą, że nie jest on do codziennego użytku. Z pewnością nie należy go regularnie stosować z odżywką i maską z tej serii, gdyż powoduje to obciążenie włosów. Szampon słabo się pieni i wydaje się być "toporny", ale używany 3 razy w tygodniu, po 5 minut na włosach, naprawdę daje rezultaty. Włosy z porowatych stały się bardziej wygładzone i lejące się, zamiast pół-suchego mopa;) Naprawdę zauważyłam poprawę.
I powiem Wam, że należy dobrać właściwie kąpiel do swego rodzaju włosów. Używałm także tej do farbowanych i włosy z powrotem się "popsuły". Polecam rozsądne używanie i naprawdę tylko po inwazyjnych zabiegach fryzjerskich. W innych przypadkach wydaje mi się, iż należy stosować inne kąpiele.

Używam tego produktu od: 1 rok

Za tę cenę spodziewałam się czegoś lepszego.

Zakupiłam szampon wraz z maską z tej samej serii za namową mojego fryzjera.
I niestety duże rozczarowanie, uważam, że za tę cenę szampon CONAJMNIEJ powinnien PRZYNAJMNIEJ oczyścić łuskę włosa tak aby później lepiej przyjąć produkty odżywcze. I ten szampon to robił ale niestety dopiero po trzykrotnym powtarzaniu czynności. Do tego słabo się pieni co w gruncie rzeczy sprawia, że szampon jest mało wydajny. Dla mnie wystarczył na 1,5 miesiąca. Szkoda. Być może został dla mnie źle dobrany, być może moje włosy powinny, być traktowane innymi składnikami ale mimo wszystko , za 65 zł oczekiwałam czegoś więcej.
Nie zdecyduję się więcej na niego.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 250ml

Remington

dobry!

dziwi mnie taka niska ocena tego szamponu.. :/
nie jestem przekonana co do opisu gdzie jest napisane, że można stosować z każdą odżywką Kerastse... Jestem przekonana na 99% że jest to tzw. pierwszy krok czyli przygotowanie włosa(otwarcie łusek) na przyjęcie odżywki koniecznie z tej samej serii, która łuski domyka. Może tu jest problem...
ja uzywam szamponu razem z odżywką i jestem zadowolona, efekt mi odpowiada włosy są miękkie, wygładzone i pogrubione tzn. "mięsiste"w dotyku dla mnie super! łatwo się układają i wyglądają zdrowo. szampon jest wydajny, gdyż bardzo dobrze się pieni i wystarczy mała ilość do mycia, zapach nie zachywca to fakt, ale ja i tak go lubię :D polecam do stosowania przez jakiś czas bezpośrednio po zabiegach fryzjerskich efekt jest bardzo miły dla oka ;) Ja polecam(tylko łącznie z odżywką:)) natomiast trzeba pamiętać że nawet szampon trzeba dobrać do SWOICH włosów...

Ilość zużytych opakowań: 1 250ml

Włosy wyglądają na cieńsze, niż są w rzeczywistości !!

Dużo dobrego słyszałam o Kerastase i jako pierwszy kupiłam zestaw z tym właśnie produktem.

Jest dosyć wydajny, opakowanie stabilnie stoi pod prysznicem. Zakręcana zakrętka trochę utrudnia używanie, ale bez przesady, gorzej byłoby, gdyby kosmetyk stał na zakrętce, a tutaj nie trzeba jej za każdym razem dokręcać podczas jednego mycia włosów, tylko wystarczy nałożyć.

Zapach mnie wyjątkowo irytuje. Jest dziwny, chemiczny, męczący, świdrujący.

Szczypie w oczy.

Regeneracja? Hmm... Szczerze mówiąc, nie zauważyłam :(

Jedyną zaletę w używaniu tego szamponu jaką dostrzegłam to to, że włosy dosyć ładnie się rozczesują.

Niestety - włosy są sianowate, przeraźliwie suche i wydają się być jeszcze cieńsze, niż są!
W ciągu kilku ostatnich lat stan moich włosów poprawił się, ale po użyciu tego szamponu wyglądają na bardzo liche, słabe, "zmęczone", obciążone i po prostu cienkie.

Nie polecam!
Cieszę się, że już skończyłam i liczę na inne szampony!

Ilość zużytych opakowań: jedno skończone

Bez rewelacji

Mam włosy bardzo zniszczone częstą koloryzacja.Spodziewałam się za taka cene lepszego efektu(dodtakowo dokupiłam maskę z tej serii)

Zalety:
wygładza
odżywia

Wady:
slabo sie pieni
cena
mało wydajny

Niestety

od ponad roku uzywalam Kerastase oleo i bylam zadowolona. Gdy poszlam kupc nastepny zapas Pani w sklepie powiedziala ze oleo to nie jest dobry wybor dla mnie i polecila Bain de Force oczywicie caly zestaw bo tylko wtedy bedzie efekt.
To najgorszy szapon jaki mialam. Wlosy sa nadal suche i sianowate bez odrzywki nie ma szans ich roszczesac, szortkie i az nieprzyjemne w dotyku. Tak jak lubie kosmetyki kerastase tak ta seria to MASAKRA.

Nie polecam - przereklamowany

Szampon w założeniu miał wzmacniać włosy, przywrócić im blask, zmniejszyć rozdwajanie i łamanie się włosów. Niestety, w moim przypadku się nie sprawdził. Początkowo (pierwsze 2-3 użycia) wydawało się, że dobrze działa na włosy (używam razem z Cementem), ale po dalszym użytkowaniu niestety stwierdzam, że jedynie obciąża włosy, czasem mam nawet wrażenie, że się nie domywa. Zauważyłam ponadto, że włosy są przetłuszczone u nasady i zaczęły wypadać.
Plusem jest duża wydajność szamponu - przy myciu praktycznie co drugi dzień jeszcze go trochę zostało.
Minusem jest cena (89 zł w sklepie internetowym) oraz brak widocznej poprawy pomimo regularnego stosowania.
Wydaje mi się, że te szampony są stosowane w zakładach fryzjerskich dlatego, że używane raz na jakiś czas powodują, że włosy wyglądają dobrze. Przy regularnym stosowaniu są zbyt silne.

Używam tego produktu od: 3 miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze.

Legenda na wyrost

Używam tego szamponu od kilku miesięcy, jestem w trakcie butli 1000ml. Na początku używałam tylko tego szamponu, później na zmianę z innymi, bo po prostu nie da się nim myć włosów codziennie.

Mam włosy długie, blond, niefarbowane, średnio gęste, raczej bez tendencji do wypadania. Rozpieszczam je czym mogę, ale przez swoją długość są bardzo podatne na uszkodzenia mechaniczne, końcówki się szybko rozdwajają mimo dobrych odżywek (Shu Uemura, Matrix, Wella, Biovax, olejek Nuxe). Do tego mam włosy przetłuszczające się, wymagające codziennego mycia, które bardzo szybko tracą objętość, więc szampony dobieram ostrożnie.

Szampon miał być rewelacją, jak to Kerastase, niestety to już drugi szampon tej marki, którego używam i muszę przyznać, że jest przeciętny.

Szampon jest bardzo treściwy i odżywczy już na pierwszy rzut oka, ma perłową konsystencję, pachnie cukierkowo (gumą balonową?), dwie pompki wystarczą na długie włosy, a więc bardzo wydajny.

Niestety szampon obciąża włosy, kilka godzin po użyciu nie są już tak odbite u nasady, jak po innych szamponach (zwłaszcza ziołowych). Szampon ma bogaty skład, gęstą konsystencję, otacza włosy taką warstewką, wygładza je i niestety, efekt jest taki, że muszę nim myć włosy rano, bo jeśli robię to wieczorem, następnego dnia włosy wyglądają bardzo nieatrakcyjnie, a nie czarujmy się, ten szampon kosztuje ponad 150zł i nawet włosy tłuste potrzebują wzmocnienia ;-)

Samego wzmocnienia nie zauważyłam, nie ma mowy o jakiejś odbudowie struktury włosa czy innych cudach, włosy łamią się i kruszą tak samo jak przed produktami Kerastase, a więc kolejny raz potwierdza się teoria, że zniszczonym włosom pomagają głównie nożyczki ;-)

Myślę, że klucz leży w częstotliwości stosowania, ponieważ szampon sam w sobie nie jest zły – robi to co powinien, czyli myje. Najlepiej sprawdza się w okresie jesiennym, zimowym, kiedy włosy są przesuszone po lecie; ma widoczne działanie wygładzające i stosowany raz na jakiś czas nie szkodzi włosom.

Może na włosach bardzo zniszczonych się sprawdza, ja jednak często biegam do fryzjera podcinać zniszczone końcówki.

To kolejny kosmetyk, którego sława mnie skusiła ;-) i po raz kolejny przekonuję się, że jego legenda ma niewiele wspólnego z rzeczywistością.

W tej cenie – nie polecam, bo cudów nie robi.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie butli 1000ml - zostało około 250ml

Nie żałuję na włosy, tym razem jest inaczej

Zużyłam cały szampon.
Był okropny, zero zapachu, no może trochę- zajeżdżało od niego szpitalnym korytarzem.
Włosy w trakcie nakładania się tak plątały, że po pierwszej próbie nie odważyłabym się zacząć kolejnej bez szczotki do włosów w pobliżu. Nie poczułam żadnego odżywienia mimo tego, że po dwóch miesiącach powinnam była coś odczuć.

Plusy- zero
Minusy- cena, poplątane włosy, obiecanki producenta to marny żart

Ilość zużytych opakowań: dwa całe

świetny ale nie za taką cenę

Produkt wygrany w konkursie, znając jego cenę myślałam że będzie lepszy

Plusy:
- dobrze się pieni
- fajnie odżywia włosy
- ładnie pachnie
- bardzo wydajny
- wygładza włosy

Minusy:
- cena, cena, cena - Dove ma szampony dużo tańsze i nie odbiegające znacznie jakością od tego
- włosy lekko przyklapnięte
- dosyć ciężko go spłukać

super, gdy włosy są bardzo zniszczone

Szamponu używałam razem z odżywką i cementem termicznym. Seria bardzo fajna, jednak żeby było widać rewelacyjne efekty trzeba mieć mega zniszczone włosy. Moje aż tak mocno zniszczone nie były, jednak i tak zauważyłam dużą różnicę. Seria wzmocniła włosy, przestały się tak bardzo łamać i kruszyć. Efekt widoczny był po około miesiącu używania tej serii.

Po około dwóch miesiącach używania seria ta zaczeła obciążać moje włosy. Wydaje mi się że może to być spowodowane tym że moje włosy już nie potrzebowały takiej ilości regeneracji bo już więcej seria nie była w stanie pomóc.

Teraz troche o szamponie
Plusy
- bardzo wydajny, wystarczy niewielka ilość żeby umyć całe włosy. Bardzo dobrze się pieni
- ładnie pachnie
- wygodne opakowanie, 250 ml

Minusy
- wysoka cena :(

Możliwe, że kiedyś zdecyduje się jeszcze na tą serię, jeżeli moje włosy będą w bardzo złym stanie.

Używam tego produktu od: uzywałam ok 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 250 ml