Eveline Cosmetics, Nail Therapy Professional, Revitalum, Intensywnie regenerujące serum do paznokci z aloesem

Intensywne wysokoskoncentrowane serum do paznokci i skórek zawiera aż 50% aloesu, aby dogłębnie nawilżyć płytkę paznokcia i otaczające ją skórki. Serum doskonale sprawdza się do codziennej pielęgnacji suchych, łamliwych paznokci, kompleksowo poprawiając ich kondycję, nadając elastyczność, blask i zdrowy, zadbany wygląd.
Wygodna tubka z pędzelkiem zapewnia precyzyjną aplikację, a dzięki żelowej konsystencji preparat szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy.

odżywki do paznokci
utwardzające, wzmacniające, regenerujące
w tubce
żel / płyn

Brak efektów

Opakowanie to tubka zakończona pędzelkiem. Jest wygodne, ale pojawia się problem z wydobyciem produktu, a dodatkowo nie widać ile serum jeszcze zostało. Kosmetyk ma żelową konsystencję o zielonym kolorze. Posiada delikatny aloesowy zapach. Mamy tu 50 % aloesu, który ma za zadanie nawilżyć płytkę paznokcia i skórki. Pędzelek jest precyzyjny, dzięki czemu bez problemu da się pomalować paznokcie. Serum należy rozmasować na płytce. Produkt długo się wchłania i zostawia lepką warstwę. Kosmetyk ma za zadanie nawilżyć płytkę, poprawić kondycję i nadać blasku i zdrowego wyglądu paznokciom. Niestety żadnego z tych efektów nie zauważyłam. Wydajność również nie jest na zbyt wysokim poziomie, gdyż bardzo szybko się kończy. Nie polecam.

nic specjalnego

Zacznę od tego, że mam osłabione pazurki po hybrydzie. Produkt ma bardzo wygodny aplikator i delikatnie pachnie aloesem. Serum stosuję regularnie od miesiąca, kilka razy dziennie, ale nie na całą płytkę tylko wcieram w macierz, ponieważ nie wyobrażam sobie mieć niepomalowane paznokcie choćby bezbarwnym lakierem. Niestety nie zauważyłam żadnych pozytywnych zmian.

Uwielbiam kosmetyki z aloesem

Podstawą ładnego manicure są zadbane i zdrowe paznokcie. Tu z pomocą przyszło mi Intensywnie Nawilżające Serum do Paznokci z Aloesem od @evelinecosmetics ???? Do ciąży miałam bardzo zdrowe i twarde paznokcie i bez problemu mogłam je zapuścić. Niestety już od prawie 2 lat moje paznokcie strasznie się łamały, rozdwajały i były cienkie jak kartka papieru. Od jakiegoś miesiąca używam tego serum, tak nie do końca regularnie, ale co jakieś 2-3 dni wsmarowuje je również w skórki, a moje paznokcie są takie jak przed ciąża ????

Nie kupię ponownie

Produkt jest dość wydajny i ma wygodny aplikator, ale po nałożeniu serum bardzo długo się wchłania.
Serum jest klejące i nie zbyt przyjemnie pachnie, co gorsza żadnych efektów nie widać.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Bardzo na plus!

Od jakiegoś czasu aloes stanowi znaczną część mojej pielęgnacji, dlatego ucieszyłam się, ze ten produkt wpadł w moje ręce.

Opakowanie - mam wrażenie, ze trochę hmm.. Niedopracowane? Zamysł bardzo fajny, jednak czasem ciężko jest mi wydobyć produkt. W każdym razie opcja z tubką i pędzelkiem jest bardzo w porządku.

Konsystencja - Przypomina mi taki gęstawy żel. Przyjemnie się z nią pracuje - łatwo się aplikuje i łatwo wchłania. Nie pozostawia po sobie żadnych śladów, czy tłustej warstwy.

Działanie - Bardzo lubię używać go do skórek, trochę mniej na płytkę. Regularnie używany na skórki ładnie je zmiękczacza, nawilża i poprawia ich kondycję. Jeśli stosuję na płytkę paznokcia to tylko pomiędzy mani hybrydowym jako takie szybkie odżywienie, bo mam pewność że moje paznokcie nie stracą przyczepności.

Podsumowując - produkt przydatny, nie robi nic fenomenalnego, ale fajnie jest go mieć.

Polecam!

Nigdy nie miałam produktu tego typu, w takim opakowaniu. Zacznijmy od tego, że to serum bardzo ładnie pachnie. Ma super poręczną formę i zawsze jest w mojej torebce. Opakowanie z pędzelkiem bardzo mi się podoba. Serum pięknie nawilża skórki, które wyglądają na duużo zdrowsze. Nie lubię tłustych produktów, a to ma konsystencję żelu, który dość szybko się wchłania. Lubię je stosować po myciu rąk. Moje skórki nigdy nie były tak zadbane, a stosowanie tego produktu uzależnia haha :) polecam !

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Świetne serum

Po kilku dniach testów, zdecydowałam się na recenzję Serum do paznokci z aloesem Eveline.

Producent obiecuje nam:
1. nawilżenie - bardzo zgadzam się z tym stwierdzeniem. Uwielbiam stosować serum na skórki, bo silnie je nawilża i nie widać po nich efektu przesuszenia, z którym się zmagam. Po posmarowaniu paznokci, wyczuwam delikatne uczucie zimna, które jest bardzo przyjemne. Po kilku dniach stosowania, paznokcie stały się nawilżone i widać to bardzo wyraźnie. Nałożyłam je mojej przyjaciółce, po wykonaniu paznokci hybrydowych, przy następnej wizycie u mnie, jej skórki były zdecydowanie bardziej miękkie i odżywione. Nie miałam problemu z ich usunięciem, czy wycięciem. Do tego pięknie prezentowały się na zdjęciu.
2. elastyczność i blask,
3. przeciwdziałanie łamliwości i przesuszeniu - nie ukrywam, że od zawszę męczę się z łamliwością paznokci, zarówno tych na dłoniach, jak i na stopach. W tej kwestii nic się nie zmieniło. Może delikatnie, ponieważ złagodził się efekt przesuszenia płytki.. Mimo wszystko, paznokcie jak się łamały, tak łamią się nadal.

4. regenerację i odżywienie.

Lubię również za jego zapach. Spodziewałam się chemicznego zapachu, lub bezzapachowego produktu. Jak się okazało, myliłam się.
Kwestia opakowania. Serum znajduje się w tubce i przez swoją gęstość ciężko się go wyciska (widać to wyraźnie na filmiku). Mimo wszystko, wygodny pędzelek umożliwia szybką, komfortową pracę.
Gęsta, żelowa, zielona konsystencja, doskonale trzyma się paznokci i skórek, nie rozlewając się na boki. Tak właśnie wyobrażałam sobie pracę z tym serum.