Eveline, Nail Therapy Professional, Revitalum, Pro Hybrid, Serum regenerujące do paznokci

Sprawdź ceny produktu

Innowacyjna formuła silnie regenerująca i odżywcza dla paznokci suchych, osłabionych i łamliwych. Bogata w substancje pielęgnacyjne, m.in. algi i biotynę, wnika w płytkę paznokciową, dając natychmiastowy efekt zdrowych, odżywionych i estetycznie wyglądających paznokci. Długotrwale niweluje kruchość i zapobiega łamaniu się paznokci.
Wyjątkowa formuła pozwala na stosowanie serum również podczas noszenia manicure hybrydowego.

CAŁKIEM ok

Serum stosowałam po zdjęciu hybryd na bardzo zniszczone paznokcie. Smarowalam kilka razy dziennie i na 2 dzień było widać już poprawę, znacznie wyglądziło płytkę paznokcia. Fajnie zmiękcza skórki. Opakowanie wygodne w stosowaniu jednak konsystencja mi nie odpowiada. Trzeba 'chwile' posiedzieć z łapkami i nic nie robić żeby preparat miał czas na działanie i dopiero potem wytrzeć ludzi w masować. Niestety nie lubię takich przerw. Paznokcie mają też brzydki kolor po tej odżywce.

Odżywione pazurki

Pro Hybrid bardzo fajnie odżywiło moje paznokcie. Po tygodniu stosowanie zauważyłam, że przestały się rozdwajać i nie były już tak kruche jak kiedyś. Płytka znacznie się wyrównała i przestały się łamać moje pazurki. Jestem bardzo zadowolona tym bardziej, że mogę serum stosować podczas noszenia manicure hybrydowego.

Dobra

Odżywka do paznokci to bardzo dobre rozwiązanie zaraz po zdjęciu hybryd a nawet w trakcie ich noszenia. Co prawda bardzo ciężko ocenić jej działanie po zaledwie tygodniu czy dwóch od razpoczecia jej uzywania (po takim czasie zostałam poproszona o napisanie recenzji), lecz stwierdzam że odżywka jest dobra. Paznokcie są gładkie, nie rozdwajają się i są odrobinę mocniejsze. Nie są kruche. Zostały dobrze odżywione.
Odzywka jest wydajna, ma fajną konsystencję, dość szybko wysycha.
Mam nadzieję,że po dłuższym stosowaniu będzie jeszcze lepiej.

Używa produktu od: próbka

Serum Pro Hybrid

Serum Pro Hybrid jest najlepszym produktem do paznokci, ponieważ podczas noszenia hybryd nie mogłam stosować żadnych odżywek, a teraz mam takie serum. Ten produkt jest bardzo dobry i prosty w stosowaniu. Ładnie odżywia i poprawia kondycję paznokci. Szybko działa na paznokcie i wydać efekty.

test na 5+

Polecam z czystym sumieniem tą odżywkę ppniewaz potrafi postawić paznokcie "na nogi" jak to mówią. Pierwsze stosowanie było dla mnie trochę przerażające ppniewaz miałam tak mocno zniszczona płytkę ze pp nałożeniu odŻywki odczuwalna delikatne pieczenie,jednak zaryzykowałam i.zastosowała je prZez kolejne dni i efekty były zaskakujące. jestem pełną podziwu ze z tak zniszczonych płytek można było zdziałać takie cuda. Paznokcie wróciły do zdrowia i swojego wyglądu. Mimo że piekło mnie w pierwszym dniu stosowania odżywki to drugiego dnia nie odczulam już nic. Odżywkę łatwo się nakłada a na dodatek dość szybko wysycha. Dodatkowo odżywka ma dość przyjemny zapach który nie podrażnienia nosa i nie ułatwia się nam w mieszkaniu jak to bywa z rodzynkami i lakierami. Jestem zadowolona z efektów.

Bardzo fajny produkt dla osób które mają paznokcie hybrydowe. Można używać podczas noszenia paznokci. A nie jak w przypadku innych produktów można nakładać ale po zdjęciu paznokci. Dobry produkt po którym paznokcie odrastają szybciej i są mocniejsze. Opakowanie poręczne wszędzie się zmieści,sam produkt o zielonym kolorze. Co jest ważne odżywka nie śmierdzi , można powiedzieć że ładnie pachnie. Jest idealna dla osób które nie mogą się rozstać na długo z paznokciami hybrydowymi :)

Serum

Serum do paznokci ładnie pachnie ma ciekawy kolor , konsystencja trochę wodnista ale za to wydaje się bardziej wydajna . Moje paznokcie przestały się rozdwajać i czekam na dalsze efekty.

Dobre serum

Dobre SERUM...
Dużym plusem jest to, że można stosować to serum na paznokcie pomalowanym lakierem hybrydowym... Stosując to serum równomiernie z Total Activ efekt jest naprawdę zadowalający.
Paznokcie z bardzo łamliwych stały się mocniejsze. Ogólnie paznokcie nie są już tak kruche.

Świetny kosmetyk

Serum Pro Hybrid to idealne rozwiązanie dla kobiet, które noszą manicure hybrydowy, ogromnym plusem jest to, że odżywka może byś stosowana na paznokcie bez konieczności zmywania hybrydy. Po zastosowaniu serum moje paznokcie są widocznie wzmocnione i odżywione, nie łamią się, a płytki paznokci są wyrównane.

super odżywka

Super odżywka na pewno będę ją stosować dalej, po niej paznokcie wyglądają na zdrowsze, ładniejsze.Polecę ją moim koleżankom w biurze w pracy ponieważ ich paznokcie również również zasługują na to by pięknie wyglądać

Co po hybrydzie...

Ostatnio miałam problem po ściągnięciu hybryd- moje paznokcie wyglądały okropnie!
Na szczęście z pomocą przyszła mi nowość od Eveline:)

* paznokcie stały się mniej łamliwe
* widocznie poprawiła się ich kondycja
* nie rozdwajają się
* paznokcie nie są aż tak bardzo kruche
* płytka jest widocznie gładsza

A co najlepsze można ją używać podczas noszenia hybryd:)
Nie wystąpiła u mnie żadna reakcja alergiczne.

Używa produktu od: próbka

Super

Serum ma dobrą konsystencję i przyjemny zapach. Po użyciu paznokcie lśnią i wyglądają ładnie. Warto ją stosować szczególnie pod hybrydy kiedy to płytka bardziej się niszczy.