Resistance, Vita-ciment (Ampułka regenerująca)

Resistance, Vita-ciment (Ampułka regenerująca)

Ampułka silnie regenerująca włosy, dostępna wyłącznie w salonach fryzjerskich. Zawiera wysoko skoncentrowany kompleks Vita-Ciment 3D, który skutecznie regeneruje włosy zniszczone wskutek chemicznych zabiegów - zwłaszcza dekoloryzacji i trwałej ondulacji. Vita-Ciment to innowacja firmy Kerastase; zawiera związki bardzo podobne pod względem składu chemicznego do naturalnej struktury włosa (ceramidy, proteiny), które wnikają w głąb struktury włosa i wypełniają powstałe w niej uszkodzenia. Włosy odzyskują elastyczność i witalność. Odżywkę nakłada się tylko raz w miesiącu.

rozczarowanie.

Kupiłam tą ampułkę po przeczytaniu wilu pochlebnych opinii na temat tej marki. Użylam jej pod czepek, mam w kabinie saunę wiec włączylam saune parową.. Liczylam minimum na drobą poprawę, chociaz wizualny efekt sypkosci ,gładkosci. Wręcz przeciwnie! Nie zastosowalam po niej zadnej odzywki i wlosy mialam tak jakbym niczego nie uzyla. A zawsze po myciu musze uzyc odżywkę.wiec ledwo rozczesałam moje wlosy. Zmarnowane 20zł!

Używam tego produktu od: tylko raz
Ilość zużytych opakowań: 1 ampułka

Goraco polecam!

Maksymalna regeneracja jest gwarantowana. Recenzentki pisza, ze efekt jest nietrwaly, natomiast ja jestem innego zdania. To wow, ktore uzyskujemy tuz po ampulce rzeczywiscie szybko mija, ale to tylko poprzez zmywanie substancji pomocniczych. To, co ma zostac na wlosach, zostaje. Mam grubsze wlosy az do 3 tygodni po uzyciu.
Niektore dziewczyny odczuwaja tez potrzebe czestego mycia wlosow. Nie wiem, czy nakladacie go tez na skalp. Wazne jest, zeby na skalp go nie nakladac, poniewaz nie jest to produkt do cebulek, tylko do odbudowy calych wlosow.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 4 ampulki

POLECAM

POLECAM!

Nie wiem jak wyglada stosowanie w domu, mialam zabieg odbyty w salonie fryzjerskim. Za zabieg zaplacilam 50zl ;)
W czym mialam masaz glowy, masujacy rowniez fotel,pare na glowe zeby kosmetyk lepiej sie wchlonal podczas ktorej mialam czas na kawke i ciastko, wszystko w ciagu maksimum 50 minut a efekt:

-wlosy mniej puszace sie
-wyrazniej gladsze niz przed
-przede wszystkim miekkie i delikatne
-latwiej rozczesujace sie

Rozmawialam na temat zabiegu z fryzjerka i z tego co mi powiedziala to po cemencie nie mozna oczekiwac och-ow i ach-ow poniewaz jest to ampulka majaca za zadanie wzmocnic strukture wlosa, zapobiec lamliwosci i odbudowac go a nie optycznie, wizualnie wygladzic i nablyszczyc aczkolwiek suma sumarum po odbudowie tak nasze wlosy moga sie prezentowac :)
Teoretycznie zabieg raz na miesiac ale jak wlosy sa bardzo suche i zniszczone polecam na zmiane cement z ampulka nawilzajaca co 2 tyg przez 3 miesiace i efekt bedzie murowany :)

I polecam znalezc fryzjera, ktory nam sam zaaplikuje bo wiadomo,ze zrobi to profesjonalniej i efekt tez bedzie lepszy a z tego co widze ile ampulka sama kosztuje plus dostawa plus czekanie i bawienie sie w to samemu to warto wydac te 50 polskich zloty raz na miesiac albo 2 tygodnie, biorac pod uwage,ze po takiej kuracji 3 miesiecznej mozna spokojnie na kolejny rok zrobic przerwe.

Jak makijażem powiększyć usta

po koloryzacji....

Moje włosy są cienkie i uwrażliwone.
Stosuję na co dzien odżywkę z tej linii a raz w miesiącu - po koloryzacji - także tę ampułkę.

Włosy są miękkie i łatwo się rozczesują.
Czuję, że robię dla nich coś dobrego.

Nie łudzę się, iż jedna ampułka w miesiącu odzywi na stałe moje włosy, dlatego przy każdym myciu staram się stosować dobrą odżywkę i szampon. Ale lubię te ampułki.

Moim zdaniem odbudowują włosy.

Następnym razem dokonam jednak zmiany: przy zakupie ampułek i odzywki jedne wybiorę z tej linii a drugie z nawilżającej (pomarańczowej). Czuję, że takie połączenie lepiej przysłuży się moim włosom.

Polecam ampułki zwłaszcza do domowej pielęgnacji. Cieszy mnie fakt, iż za około 20 zł mam w domu zabieg, za który u fryzjera zapłaciłabym ok. 100 zł...

Ilość zużytych opakowań: 4 ampułki

na 1 dzień

Wypróbowałam ampułkę wzmacniając ją boosterem. Efekt był świetny, włosy wspaniale lśniące... wszystko super. Niestety oczekuję od tego typu produktu (zwłaszcza, gdy producent zaznacza by stosować 1 na miesiąc) by efekt trwał dłużej niż do pierwszego mycia włosów. Następnego dnia (myję włosy codziennie) włosy wyglądały tak jak przed użyciem ampułki.

Używam tego produktu od: użyłam tylko 1

mieszane uczucia

Ampułka silnie naprawia włosy. Niszczone każdego dnia prostownicą, po kuracji stają się niesamowicie odbudowane. Za to wielki plus. Jednak puch moich włosów pozostał... I włosy myte zawsze co trzy dni, trzeba było myć codziennie, bo drugiego dnia już były brzydkie. Dobry efekt odbudowanych włosów, przeminął z wiatrem.... Chyba że to wina powrotu do prostownicy.

Używam tego produktu od: użyłam raz, w wakacje

Rewelacja

Idealnie się sprawdził na moich cienkich blond włosach. Faktycznie efekt utrzymuje się krótko - za to jest widoczny. Włosy wyraźnie grubsze, lśniące i podatniejsze na układanie.

Plusy +
- Zapach
- Efekt

Minusy -
- Cena

Od mycia do mycia.

Naprawdę trudno jest ocenić ten produkt, ponieważ z jednej strony efekt jest porażający, ale z drugiej strony jest on bardzo krótkotrwały i chyba nie warty 20zł (cena z Allegro).

Nabyłam tę ampułkę z czystej ciekawości przy okazji większych zakupów. Nałożyłam ją na wilgotne, osuszone ręcznikiem włosy uprzednio umyte szamponem Stapiz do włosów farbowanych i trzymałam ją pod foliowym czepkiem ok. 25 minut. Włosy już podczas spłukiwania były niesamowicie śliskie i gładkie, nie plątały się wcale, mogłam bez problemu przejechać palcami przez całą ich długość. Po ponownym osuszeniu ich ręcznikiem rozczesały się błyskawicznie, a po wysuszeniu były po prostu przepiękne- błyszczące, ciężkie, lejące, ujarzmione, tzn. nie było mowy o żadnym puchu na głowie, fale były delikatne, ale zdefiniowane, wyglądały po prostu przepięknie.

Zauważam jednak 3 wady:
-Po pierwsze, po zastosowaniu tego produktu włosy szybciej się przetłuszczały, choć nie nakładałam zawartości ampułki u ich nasady. Bardzo szybko stały się nieświeże, więc musiałam je umyć już następnego dnia...
-I cały efekt szlag trafił. Więc drugi minus za to, że to efekt tylko od mycia do mycia, bo już następnego dnia włosy wróciły do stanu "przed ampułkowego".
-Po trzecie- cena. Prawie 20zł za ładne włosy przez 24 godziny? To gruba przesada.

Generalnie polecam jak ktoś ma za dużo pieniędzy, ja myślę, że podobny efekt może osiągnąć olejami, choć są w użyciu mniej wygodne, ale za to o ile tańsze.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1szt.

Szkoda pieniędzy

Mam długie do pasa włosy, rozjaśnione na platynowy blond, jedyne co ta ampułka zdziałała to to, że włosy dobrze się rozczesały i były mięciutkie a taki efekt daje szampon i odżywka kerastase vita ciment, którego też używam. Żadnej regeneracji nie zauważyłam i nie polecam, naprawdę szkoda tylu pieniędzy

Używam tego produktu od: ??

Dobry, ale na krótko

Ampułka jest bardzo wydajna - jedna spokojnie starcza na moje długie i gęste włosy. Bezpośrednio po wysuszeniu włosów efekt był spektakularny. Niestety... zniknął po ok. 3 myciach, a niestety muszę myć włosy codziennie. Cena ampułki jest stanowczo za wysoka.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

ŚWIETNA ! !

Ampułki zamówiłam na allegro. Z 5 zuzyłam dwie i juz mysle o zakupie kolejnych. Wlosy byly zmęczone dekoloryzacja i farbowaniem. Puszyly sie, wygladaly szczegolnie na koncach jak siano.
Juz po pierwszym uzyciu zauwazylam roznice. Tylko z koncowkami nie do konca sobie poradzilo, ale moze im juz nic nie pomoze, na razie dam im jeszcze troche czasu.

Ogółem:
Wlosy jedwabiste, cięższe, bardziej lśniące.
Uzywam wraz z kąpiela bain de force i cementem ciment anti-usure.

Ampulke nalozylam na wlosy, podgrzalam je suszarka, na to zalozylam folie spożywczą, znów podgrzalam, owinęłam ręcznikiem i zostawilam na jakieś 20min.

Nie mogę przestać głaskać swoich włosów ;)

Polecam z czystym sumieniem , na moje wlosy dziala cudownie, zastanawiam sie skad tyle negatywnych opinii.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

uwazam ,ze dobra!!!!

moje zdanie na temat ampułki jest całkiem inne niz poprzedniczki:)kilka razy stosowałam kuracje tym produktem u fryzjera,na włosy rozjasniane pasemkami po dekoloryzacji,dosc zniszczone i wysuszone.musze przyznac,ze jakis spektakularnych cudów nie bylo(ale wydaje mi sie ze ze zniszczonych wlosow po jednym zastosowaniu nie mozna sie spodziewac nie wiadomo czego).jak fryzjerka zapewniala efekt utrzymywac sie mial do miesiaca i faktycznie tak było.wlosy bardziej odzywione,puszyste,gęsciejsze,nie platały sie,odczułam poprawe i to duza,wygladały naprawde zdrowo,ladnie poddawaly sie modelowaniu oraz łatwiej ulegały prostowaniu prostownica.czasami prosilam o zastosowanie podwojnej regeneracji co w tym przypadku faktycznie nie rozniło sie zbytnim efektem oprocz cenowego:):).raz rowniez zamowiłam ampułke na allegro i moze efekt nie byl taki sam(moze przez to ze suche koncowki wtedy nie byly podcinane) ale rowniez zadawalajacy:)dodam ,ze moje wlosy sa cienieke i łamliwe,bardzo wrazliwe na wilgoc po ampułce było naprawde lepiej:)ja osobiscie polecam:)nie stosowałam produktu reguralnie czyli co miesiac czy dwa wiec nie moge stwierdzic czy dłuzsza i reguralna kuracja nie przyniosłaby o wiele lepszych efektow.

Używam tego produktu od:okolo 2 lat