AA Face Cera wrażliwa, Mleczko kosmetyczne oczyszczająco-łagodzące

AA Face Cera wrażliwa, Mleczko kosmetyczne oczyszczająco-łagodzące

Zgłaszająca osoba: Alooonia

Bardzo dobrze usuwa makijaż. Po użyciu skóra sprawia wrażenie, jakby została posmarowana kremem nawilżającym; jest gładka, elastyczna, ma ładny kolor. Kosmetyk nie powoduje żadnych reakcji. Cena bardzo przystępna.

Skład: Aqua, Paraffinum Liquidum, Ethylhexyl Stearate, Glycerin, Ceteareth-12, Sorbitan Monostearate, Cetearyl Alcohol, Glycine Soja, Chamomilla Recutita, Bisabolol, Carbomer, Allantoin, Triethanolamine, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Methylparaben, Propylparaben, DMDM Hydantoin, Phenoxyethanol.

Cena: ok. 11,50 zł / 200 ml

Są lepsze produkty.

Wcześniej używałam różnego rodzaju mydeł, chusteczek oczyszczających. Ucieszyło mnie odkrycie przeze mnie mleczka przeznaczonego specjalnie dla cery wrażliwej, bo taką właśnie mam. Niestety mleczko to nie spełniło moich oczekiwań. Miałam po nim zawsze wrażenie niedomytej twarzy, co skutkowało pojawieniem się większej ilości podrażnień, a nawet wyprysków. Dodatkowo cera po mleczku była błyszcząca. Mleczko podrażniało mi oczy. Zawsze warto spróbować, bo każda z nas ma inną cerę, mi jednak ono nie podpasowało. Na szczęście odważyłam się przetestować inny produkt (polecam- śmietanka do cery wrażliwej Liren).

Używam tego produktu od: jedno opakowanie kilka lat temu

Wolę chusteczki oczyszczające

Tanie, wydajne, dobrze zmywa makijaż. Przeszkadza mi jego zapach, podrażnia mi oczy i policzki, zapycha, zostawia tłustą warstwę i się po nim mocno świecę. Raczej jestem na nie, używam go sporadycznie, kiedyś nim się zmywałam, ale odkryłam chusteczki oczyszczające i teraz zostaję przy tym poręczniejszym i szybszym sposobie :). Moja mama uzależniona jest za to od owego mleczka :).

Używam tego produktu od: roku, sporadycznie
Ilość zużytych opakowań: ...

Dla mnie jaknajbardziej :)

Dla mnie to mleczko jest świetne! Mam wrażliwe oczy i po niektorych mleczkach do demakijazu mam problemy z oczami :( Ale to mnie wogole nie uczula i nie podraznia :) a przy tym świetnie zmywa makijaz :D Mleczko jest bezzapachowe co tez uwazam za plus :)

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Manicure - velvet nails

nie dla mnie

Po zużyciu różnych mleczek do demakijażu przekonałam się, że nie ma dla mnie nic lepszego od mleczka do demakijażu Garniera (mam na myśli obie wersje - dla skóry mieszanej i suchej). Tylko po nim nie szczypią mnie oczy, a skóra jest dobrze oczyszczona i odświeżona. Natomiast to mleczko firmy Oceanic, przeznaczone dla skóry wrażliwej, podrażnia mi oczy i powoduje ich szczypanie. Noszę soczewki kontaktowe, więc jest to dla mnie istotna kwestia. Faktycznie dość dobrze usuwa makijaż, ale na pewno lepsze jest w tym znowu mleczko Garniera. Ze względu na szczypanie oczu mogę go używać tylko do demakijażu twarzy. Nie podoba mi się jeszcze to, że pozostawia na skórze tłustawą powłoczkę i skóra się po nim świeci, co nie zdarzało się przy Garnierze. Zużyję jakoś obecne opakowanie, ale nie sądzę, bym go kupiła w przyszłości - mam już swoje wypróbowane i ich będę się trzymać.

Ilość zużytych opakowań: prawie całe opakowanie

porządne mleczko

bardzo dobre mleczko, dokładnie oczyszcza twarz, jest delikatne. bez problemu można nim przetrzeć również oczy - moje są dość wrażliwe, a to mleczko ich nie podrażnia.

twarz po użyciu mleczka nie jest klejąca, ani tłusta, nie zostaje też na niej żadna nieprzyjemna warstwa. konsystencja mleczka w sam raz :)

od momentu, kiedy kupiłam to mleczko po raz pierwszy, nie mam ochoty eksperymentować z innymi. uważam, że doskonale spełnia ono swoje zadanie, w cudowne przeciwzmarszczkowe mleczka i tak nie wierzę... to oczyszcza, będąc jednocześnie delikatnym.

myślę, że minie jeszcze sporo czasu, zanim zacznę się rozglądać za innym mleczkiem. po co bowiem zmieniać to, co dobre...?

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: co najmniej 3

bez zarzutu

Po prostu mleczko, zwyczajne ale skuteczne. Ma dość lekka konsystencje, jak dla mnie ciut za rzadką. Dobrze zmywa makijaż, także z oczu (tusze, cienie). Nie podrażnia skóry, nie szczypie. Buzia po użyciu jest gładka i miękka, nie ma uczucia ściągnięcia.
Mleczka, z założenia bezzapachowe, ma zapach ale bardzo delikatny i zupełnie nie przeszkadza on w używaniu kosmetyku.
Mleczko jest wydajne i niedrogie, Opakowanie w porządku.

Używam tego produktu od: ok 2 miesiące

slabo oczyszcza

Rzadka konsystencja, slabo zbiera makijaz, przy poprzednim mleczku loreala platek byl pomaranczowy od podkladu, a przy tym ledwo przybrudzony - strach sie bac, ze to wszystko czego mleczko nie zebralo zostaje na cerze. musze sie niezle napracowac, zeby cokolwiek nim oczyscic, mam wrazenie, ze to mleczko tylko sliska sie po skorze.

Używam tego produktu od: 3 m-cy

nie dla mnie

Jak dla mnie za bardzo nawilżające. Skóra się po nim świeci. Strasznie podrażnia oczy; trzeba je szybko przemyć, bo mocno pieką. Za to doskonale usuwa makijaż już przy pierwszym przetarciu.

Używam tego produktu od kilku miesięcy

Nigdy więcej

Miało nawilżać i łagodzić a efekt jest wręcz odwrotny!
- ciężko zmywa makijaż,
- niesamowicie szczypie w oczy,
- skóra pozostaje zaczerwieniona i obolała,
- brak efektu nawilżenia.
Nigdy wcześniej nie miałam takich problemów przy zmywaniu makijażu. Nie mogę się doczekać końca opakowania i powrotu do NIVEA.

Ilość zużytych opakowań: początek 1 :-/

Dość łagodne mleczko

Tanie, dość łagodne. A na pewno łagodniejsze od innych mleczek tej firmy (które i tak są dość łagodne i antyalergiczne przecież) - bo porównałam. I to jest jego zaleta główna.
Poza tym to takie sobie zwykłe mleczko. Nie zaszkodzi, natłuści - co akurat lubię. Nie jest jakies szczególnie zapachowe, co dla mnie akurat jest plusem.
Trzeba go dość sporo użyć i wtedy dość dobrze oczyszcza.
Jest mało gęste w porównaniu do mojego ukochanego mleczka Avenki, które jest niczym śmietana gęsta ;)
Z braku laku może być.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Z ulgą przestałam używać...

(stosowałam długo przy nasileniu alergii)- oczyszczało tak sobie (teraz używam żeli bądź chusteczek do demakijażu- o niebo lepsze)- musiałam go sporo nakładać,żeby porządnie oczyścić a potem skóra była jednak natłuszczona (mam mieszaną). No i ten zapach- nieprzyjemny, nieco słodki, apteczny( mi kojarzył się z jakąś maścią). Oczu raczej nie drażniło, ale uważałam,żeby się do nich nie dostało.Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:kilkanaście

pozytywne

Mleczko działa bardzo łagodnie, ale dobrze zmywa makijaz oraz zanieczyszczenia z twarzy. Nie szczypie i nie podraznia oczu . Po użyciu nie zostawia tłustej powłoczki na skorze,czego nie cierpię. Posiada wszystkie cechy porzadnego mleczka, wiec niczego wiecej od niego nie wymagam.

Używam tego produktu od: ok 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze