L'Oreal Paris, Sugar Scrubs, Glow Scrub (Rozświetlający peeling cukrowy do twarzy i ust)

Peeling do twarzy z nowej linii Sugar Scrubs wygładza skórę i nadaje jej blask.
Natychmiast po użyciu skóra jest czysta, gładka i rozświetlona. Po tygodniu: skóra jest wygładzona, a cera promienna. Dzień po dniu: skóra jest ujednolicona, widocznie piękniejsza i miękka w dotyku jak u dziecka

mechaniczne
Cera
normalna
w słoiku
Struktura
gruboziarniste
50 – 100ml

Warto po niego sięgnąć

Moja skóra po zimie stała się szara, zmęczona. Zapragnęłam znalezienia prostego sposobu, który pozwoli mi uzyskać promienny wygląd z dnia na dzień. Ten peeling okazał się spełnieniem marzeń.
W jego składzie znalazł się olejek z winogron, olej monoi oraz proszek acai. Dzięki temu skóra od pierwszego użycia jest wyczuwalnie gładsza, oczyszczona i rozświetlona. Przy regularnym stosowaniu tego peelingu przez tydzień zauważyłam, że moja twarz znowu zaczęła być promienna i bardziej miękka, jakby ktoś tchnął w nią nowe życie:)
Scrub został zamknięty w eleganckie opakowanie, które pięknie prezentuje się na półce w łazience. Poza tym delikatnie pachnie, a jego stosowanie to czysta przyjemność. Na dodatek przy nakładaniu nie trzeba omijać ust, ponieważ i im sprzyja- idealnie sprawdził się w pielęgnacji spierzchniętych warg. Jednym słowem wielofunkcyjny ideał.

Agnieszka

Polecam!

Baaardzo przyjemny produkt godny polecenia. Bardzo lubię wszelkie peelingi i ich testowanie, to sprawiło mi naprawdę dużą przyjemność. Zaczynając od doznań wizualnych, patrząc na ekskluzywny szklany pojemniczek, przechodząc do idealnej konsystencji produktu. Drobinki nie są za ostre, jest ich dużo o umiarkowanej wielkości, tak że czuję przy aplikacji konkretne, ale niezbyt silne złuszczanie naskórka. Wyczuwalne są oleje pielęgnujące i delikatny cytrusowy orzeźwiający zapach. Co mi się naprawdę spodobało, to beta-karoten w składzie, który nadaję peelingowi pomarańczowy odcień. Dzięki temu widać dokładnie, które miejsce wymaga jeszcze aplikacji produktu. Nie wpływa to jednak na zmianę koloru skóry po zmyciu go. Skóra jest wyczuwalnie gładsza i zdecydowanie lepiej wchłaniają się wszelkie kremy po jego użyciu. Polecam!

Wygładzenie, nawilżenie i orzeźwienie

Peeling rozświetlający L’ORÉAL ma fajną konsystencję, kryształki cukru delikatnie, ale skutecznie oczyszczają skórę, pod wpływem odrobiny wody szybko rozpuszczają się pozostawiając skórę widocznie nawilżoną, orzeźwiająco pachnie, chociaż przy dłuższym stosowaniu lekko za mocno.

Godny polecenia

Nie spotkałam jeszcze tak przyjemnego peelingu, bardzo dobrze oczyszcza skórę, przyjemnie pachnie, fajnie rozpuszcza się pod wpływem wody. Skóra jest rozjaśniona, jedrniejsza a przede wszystkim super wygładzona naprawdę warto po niego sięgnąć.

Rozswietlający peeling cukrowy

Nie podrażnia skóry tak jak standardowe peelingi w moim przypadku. Peeling ma przyjemny zapach a skóra faktycznie jest rozświetlona co wydaję mi się bardzo dużym plusem. Produkt do polecenia, a w mojej kosmetyczce napewno zagości na dłużej

Używa produktu od: próbka

Cudowny scrub!

Mega jestem zadowolona produktem! Jest to uczta dla moich zmysłów, jak i dla mojej cery! Na pewno nie raz skorzystam z tego produktu! Polecam go każdej osobie która pragnie się zrelaksować.

Mój hit !!!

Scrub dostałam w ramach testów. I jestem w nim zakochana !!! Bardzo długo szukałam czegoś, co byłoby delikatne dla mojej twarzy,ale dawało widoczny efekt. Nie lubię "ździeraków", bo moja buzia reaguje zaczerwieniem. Ten peeling to strzał w 10! Nie jest mocny,ale widać, ze buzia jest wygładzona, nie ma suchych skórek, twarz jest ładnie rozświetlona. Zapach jest cudowny, nie duszący, świeży i owocowy. Cudo. Opakowanie jest świetne, eleganckie, ładnie wygląda na półce w lazience. Jedyny minus to cena, mimo wszystko mogłaby być niższa.

Fajny peeling

Peeling ma przyjemną konsystencję. Łatwo się rozprowadza i zmywa.
Jego drobinki są delikatne, więc nie ma mowy o żadnym podrażnieniu cery.
Rozświetla i wygładza skórę.

rewelacyjne wygładzenie

Już dawno nie miałam tak dobrego peelingu. Kolor na początku mało zachęcający, cena również wydaje się nie być niska (płaciłam 35,99zł w super pharm). Użyłam i wiem, że zostanie ze mną na dłużej. Po nałożeniu kolor staje się pomarańczowo-żółty, pachnie cytrusowo. Jest bardzo wydajny. Skóra już po pierwszym użyciu jest wygładzona i cudownie miękka. Zazwyczaj po peelingach towarzyszy mi uczucie ściągnięcia i dobry krem po peelingu był mi niezbędny. Po tym mam tak miękką skórę, bez napięcia, że zdarza mi się zapomnieć o kremie.

Boski

Produkt dostałam w ramach testowania na Wizażu. TO JEST PETARDA!
Cukrowy peeling zaskoczył mnie w pozytywny sposób, już po pierwszym użyciu.
Skóra jak zapewniał producent jest czyta, gładka i rozświetlona. Piękny zapach, który czuć już po otwarciu słoiczka i ta konsystencja, po prostu rewelacja. Efekty zauważyłam tuż po zmyciu, skóra jest delikatna, a kolor ujednolicony.
Drobinki cukru rozpuszczają się błyskawicznie.
Dodatkowo działa cuda na ustach. Gorąco polecam.

Bardzo fajny peeling, ladnie pachnie, dobrze zluszcza, przy tym nawilza, ujednolica koloryt i rozswietla. Jestem zdecydowanie zadowolona z tego produktu i serdecznie polecam po zimie kazdej dziewczynie :)

Petarda

Radzi sobie doskonale z wszystkim niedoskonalosciami, zadartymi skórkami, podrażnieniami. Do ust wysuszonych jest po prostu fenomenalny. Usta kochaja ten scrub który pozostawia je miękkie i wygładzone.
Nie robi absolutnie najmniejszych podrażnień, bo świetnie wszelkie niefajności eliminuje , a skora po nim jest wygładzona i rozświetlona.
Bajka.

Scrub nieco przypomina odżywczy z tej samej linii, ale jednak jest ciut inny w konsystencji. Czuć miły zapach i używanie go jest przyjemne, bo nie maże się i nie robi kluch, jest wydajny, nie jest kluchowaty, twardy i bardzo łatwo się poddaje bo jest plastyczny .
Fajna konsystencje, dobrze sie używa ale efekt po użyciu jest świetny.

Jestem gigantycznie zadowolona i maski glamglow, zwłaszcza w ich cenie, póki co, mogą się schować.

Używa produktu od: próbka

Doskonały peeling

Jestem bardzo zadowolona z peelingu rozświetlającego. Nakłada się go bardzo wygodnie, nie trzeba używać dużej ilości preparatu. Drobinki nie podrażniają skóry, same wchłaniają się z czasem. Nie polecam jednak używania w trakcie kąpieli ponieważ cukier rozpuszcza się na gorącej skórze, mój błąd. Efekt widoczny jest natychmiast po zmyciu, skóra jest bardzo gładka i wyraźnie bardziej rozświetlona. Polecam!