L'Oreal Paris, Sugar Scrubs, Glow Scrub (Rozświetlający peeling cukrowy do twarzy i ust)

Peeling do twarzy z nowej linii Sugar Scrubs wygładza skórę i nadaje jej blask.
Natychmiast po użyciu skóra jest czysta, gładka i rozświetlona. Po tygodniu: skóra jest wygładzona, a cera promienna. Dzień po dniu: skóra jest ujednolicona, widocznie piękniejsza i miękka w dotyku jak u dziecka

mechaniczne
Cera
normalna
w słoiku
Struktura
gruboziarniste
50 – 100ml

Dobry ale bez szału

Lubie peelingi z tej serii (szczegolnie kiwi) ten jakos mnie nie urzekł, ani zapachem ( choc to wiadomo nie najwazniejsze) ani działaniem. Nie zauwazylam rozświetlenia badz jakis szczególnych skutkow, ale tez nie zaszkodzil, mozna powiedziex ze jest dlq mnie neutralny w dzialaniu, mojej suchej cery nie przesuszyl ale tez nie zrobil na niej zadnego efektu wow.

Cudo!

Próbka peelingu cukrowego do twarzy L'oreal Paris. Prubkę tego peelingu dostałam w ostatnim boxie BeGlossy. Peeling ma w sobie olej z pestek winogron oraz 3 rodzaje cukru. Taka próbeczka starczy na około 2-3 użycia. Peeling jest gęsty, wygląda jak bardzo zbita, gęsta masa. Jednak bardzo łatwo rozprowadza się na twarzy i wcale nie trzeba go dużo używać. Peeling jest drobny, ale mocno wyczuwalny, czuć jak ściera skórę. Kosmetyk ma też piękny słodko owocowy zapach. Idealnie nadaje się do peelingowania ust, ale trzeba uważać, bo niestety nie smakuje tak samo jak działa. Po jego zmyciu skóra jest wyjątkowo miękka, gładka i miła w dotyku. Czuć też, że jest lekko odżywiona i lepiej wygląda. Zdecydowanie skuszę się na pełnowymiarowy produkt, bo jest świetny.

Bardzo lekki, przyjemny scrub

Mam cerę mieszaną i ten scrub lubię przede wszystkim za to, że jest po prostu lekki i łagodny. Nie obciąża mojej skóry i nie pozostawia na niej tłustej warstwy oraz delikatnie złuszcza, przez co według mnie można stosować go nawet do 3 razy w tygodniu. Pozostawia skórę miękką i wygładzoną. Nie zauważyłam aby moja skóra stała się po nim jakoś szczególnie rozświetlona.
Świetnie sprawdza się stosowany na usta. Ja często sięgam po niego gdy mam zamiar nosić matową, trwałą pomadkę, która czasem podkreśla suche skórki. Kiedy zastosuję ten scrub wcześniej, usta wyglądają nieskazitelnie ;)
Muszę też zwrócić uwagę na jego skład, który zawiera wiele drogocennych olejków roślinnych co jest bardzo na plus.
Ogólnie bardzo polecam dla osób z cerą mieszaną i tłustą ;)

ŚWIETNY

PLUSY:
+ działanie złuszczające
+ wyczuwalne nawilżenie (nawet nie trzeba nakładać kremu jeśli ktoś ma tłustą cerę)
+ naturalne drobinki
+ gęsta konsystencja
+ delikatny efekt rozświetlenia
+ skóra gładziutka, świetnie przygotowana pod maskę
+ efektowny, szklany słoiczek
+ spokojnie można używać częściej niż inne pellingi (ja używam 2/3 razy w tygodniu)

MINUSY:
- zapach (natomiast jest to kwestia preferencji)

Rozświetla

L'Oreal Paris Rozświetlający peeling cukrowy do twarzy i ust sprawdził się u mnie rewelacyjnie. Spełnij wszystkie obietnice deklarowane przez producenta. Świetnie oczyszcza i odżywia cerę a także usta.

Niesamowity

Nie spodziewałam się że tak drobne ziarenka mogą być tak ostre i tak mocno ścierać stary naskórek. Połączenie ich z olejkami jest strzałem w dziesiątkę bo od razu odbudowujemy warstwę lipidową. A efekt niesamowity - gładka, świetlista i odżywiona skóra.

Przyjemny słodziak

Na nowe peelingi L'Oreala poluję przede wszystkim na promocjach bo według mnie regularna cena tego produktu jest zbyt wysoka. Cena za 50ml peelingu, który w dodatku nie jest tak wydajny jak maski oczyszczające i szybko ubywa ze słoiczka to trochę za dużo. Kartonik i w ogóle całe opakowanie produktu jest bardzo ładne i przyciąga wzrok, aż chce się od razu skosztować tego co jest w środku. Produkt ma postać gęstej masy w kolorze rdzawo pomarańczowym - pachnie słodko tak miodowo cytrusowo. Pod wpływem wody cukier natychmiast się rozpuszcza jednak zauważyłam że zmycie tej przyjemnej mazi z twarzy nie jest takie proste - trzeba dokładnie przemyć twarz parę razy a najlepiej po użyciu przetrzeć ją tonikiem lub płynem micelarnym.
Zauważyłam też że produkt potrafi lekko przesuszyć skórę. Ja mam cerę mieszaną ale dość wrażliwą i użycie tego peelingu raz na tydzień to u mnie maksimum bo inaczej skóra na nosie i policzkach robi się przesuszona. Jeśli nie przesadzę z częstotliwością użycia cera rzeczywiście jest gładka i aksamitna.

Bardzo drogi cukier :-)

Peeling ten udało mi się kupić na promocji, w bardzo korzystnej cenie. W innym wypadku nie zdecydowałabym się na niego, gdyż uważam że nie jest wart swojej ceny.
Generalnie peeling jak peeling, ściera naskórek i pozostawia skórę gładką i miłą w dotyku. Nie zauważyłam jakiegoś wspaniałego rozswietlenia. W sumie przyjemnie się go używa, drobinki nie są bardzo ostre, konsystencja jest taka "miodowa". Produkt ma również bardzo ładne opakowanie, które super prezentuje się w łazience. Jednakże to wszystko nie zmienia mojego zdania, że jest zdecydowAnie za drogi i w mniejszych pieniądzach można znaleźć lepsze peelingi.

Peeling ma niesamowicie odświeżający zapach, przy stosowaniu czuję, jak moja skóra staje się czysta i zdrowa. Drobinki skutecznie złuszczają, bez podrażnienia. Jestem fanką wszystkich peelingów z tej serii, nie tylko za luksusowe, szklane opakowania,ale także za skuteczne działanie i cudowne zapachy. Po kilku zastosowaniach twarz staje się widocznie rozświetlona, zdrowsza i gładsza.

Polecam!

Baaardzo przyjemny produkt godny polecenia. Bardzo lubię wszelkie peelingi i ich testowanie, to sprawiło mi naprawdę dużą przyjemność. Zaczynając od doznań wizualnych, patrząc na ekskluzywny szklany pojemniczek, przechodząc do idealnej konsystencji produktu. Drobinki nie są za ostre, jest ich dużo o umiarkowanej wielkości, tak że czuję przy aplikacji konkretne, ale niezbyt silne złuszczanie naskórka. Wyczuwalne są oleje pielęgnujące i delikatny cytrusowy orzeźwiający zapach. Co mi się naprawdę spodobało, to beta-karoten w składzie, który nadaję peelingowi pomarańczowy odcień. Dzięki temu widać dokładnie, które miejsce wymaga jeszcze aplikacji produktu. Nie wpływa to jednak na zmianę koloru skóry po zmyciu go. Skóra jest wyczuwalnie gładsza i zdecydowanie lepiej wchłaniają się wszelkie kremy po jego użyciu. Polecam!

Wygładzenie, nawilżenie i orzeźwienie

Peeling rozświetlający L’ORÉAL ma fajną konsystencję, kryształki cukru delikatnie, ale skutecznie oczyszczają skórę, pod wpływem odrobiny wody szybko rozpuszczają się pozostawiając skórę widocznie nawilżoną, orzeźwiająco pachnie, chociaż przy dłuższym stosowaniu lekko za mocno.

Godny polecenia

Nie spotkałam jeszcze tak przyjemnego peelingu, bardzo dobrze oczyszcza skórę, przyjemnie pachnie, fajnie rozpuszcza się pod wpływem wody. Skóra jest rozjaśniona, jedrniejsza a przede wszystkim super wygładzona naprawdę warto po niego sięgnąć.