L`Oreal Paris, Sugar Scrubs, Glow Scrub (Rozświetlający peeling cukrowy do twarzy i ust)

Sprawdź ceny produktu

Peeling do twarzy z nowej linii Sugar Scrubs wygładza skórę i nadaje jej blask.
Natychmiast po użyciu skóra jest czysta, gładka i rozświetlona. Po tygodniu: skóra jest wygładzona, a cera promienna. Dzień po dniu: skóra jest ujednolicona, widocznie piękniejsza i miękka w dotyku jak u dziecka

w słoiku
Struktura
gruboziarniste
50 – 100ml
mechaniczne
Cera
normalna

Jest OK!

Bardzo fajny peeling. Może nie daje spektakularnych efektów, ale w codziennej pielęgnacji jak najbardziej na tak. Ładny zapach, konsystencja. Nie można się przyczepić absolutnie do niczego. Na następny raz może wypróbuje peeling oczyszczający aby sprawdzić całą serie.

Sugar Scrub

Ten peeling jest mega! Po uzyciu skora jest gladka i nawilzona. Pozostawia uczucie olejku na twarzy ale twarz sie nie klei. Zapach jest cudowny a skora rozswietlona i wyglada na zadbana i wypoczeta! Polecam.

bardzo fajny

Polubiłam od pierwszego użycia. Myślałam, że będzie przereklamowany, ale naprawdę bardzo mi się spodobał.
Konsystencja jest gęsta, cukrowa. Ma śliczny kolor, taki jak miodek. Bardzo dobrze oczyszcza moją skórę. Jest dosyć mocny, w każdym razie tak zareagowała moja skóra. Jest bardzo wydajny. Uważam go za bardzo dobry kosmetyk i na pewno jeden z lepszych peelingów jakich ostatnio używałam. Z pewnością kupię pozostałe z serii.

Dobry peeling

Peeling zapakowany jest w ładny słoiczek, dzięki temu możemy zużyć produkt do końca. Zapach mi osobiście bardzo się podoba ale nie potrafię powiedzieć czym dokładnie pachnie, taki trochę czekoladowo winogronowy. Peeling łatwo się rozprowadza na twarzy. Daje efekt wygładzenia, nawilżenia buzia jest bardzo przyjemna w dotyku. Daje również efekt rozświetlena, buzia jest jakby bardziej wypoczęta. Raczej nie widzę minusów, uważam, że to dobry produkt ale po skończeniu poszukam jeszcze czegoś innego do spróbowania.

Dobry ale bez szału

Lubie peelingi z tej serii (szczegolnie kiwi) ten jakos mnie nie urzekł, ani zapachem ( choc to wiadomo nie najwazniejsze) ani działaniem. Nie zauwazylam rozświetlenia badz jakis szczególnych skutkow, ale tez nie zaszkodzil, mozna powiedziex ze jest dlq mnie neutralny w dzialaniu, mojej suchej cery nie przesuszyl ale tez nie zrobil na niej zadnego efektu wow.

Bardzo lekki, przyjemny scrub

Mam cerę mieszaną i ten scrub lubię przede wszystkim za to, że jest po prostu lekki i łagodny. Nie obciąża mojej skóry i nie pozostawia na niej tłustej warstwy oraz delikatnie złuszcza, przez co według mnie można stosować go nawet do 3 razy w tygodniu. Pozostawia skórę miękką i wygładzoną. Nie zauważyłam aby moja skóra stała się po nim jakoś szczególnie rozświetlona.
Świetnie sprawdza się stosowany na usta. Ja często sięgam po niego gdy mam zamiar nosić matową, trwałą pomadkę, która czasem podkreśla suche skórki. Kiedy zastosuję ten scrub wcześniej, usta wyglądają nieskazitelnie ;)
Muszę też zwrócić uwagę na jego skład, który zawiera wiele drogocennych olejków roślinnych co jest bardzo na plus.
Ogólnie bardzo polecam dla osób z cerą mieszaną i tłustą ;)

ŚWIETNY

PLUSY:
+ działanie złuszczające
+ wyczuwalne nawilżenie (nawet nie trzeba nakładać kremu jeśli ktoś ma tłustą cerę)
+ naturalne drobinki
+ gęsta konsystencja
+ delikatny efekt rozświetlenia
+ skóra gładziutka, świetnie przygotowana pod maskę
+ efektowny, szklany słoiczek
+ spokojnie można używać częściej niż inne pellingi (ja używam 2/3 razy w tygodniu)

MINUSY:
- zapach (natomiast jest to kwestia preferencji)

Rozświetla

L'Oreal Paris Rozświetlający peeling cukrowy do twarzy i ust sprawdził się u mnie rewelacyjnie. Spełnij wszystkie obietnice deklarowane przez producenta. Świetnie oczyszcza i odżywia cerę a także usta.

Niesamowity

Nie spodziewałam się że tak drobne ziarenka mogą być tak ostre i tak mocno ścierać stary naskórek. Połączenie ich z olejkami jest strzałem w dziesiątkę bo od razu odbudowujemy warstwę lipidową. A efekt niesamowity - gładka, świetlista i odżywiona skóra.

Przyjemny słodziak

Na nowe peelingi L'Oreala poluję przede wszystkim na promocjach bo według mnie regularna cena tego produktu jest zbyt wysoka. Cena za 50ml peelingu, który w dodatku nie jest tak wydajny jak maski oczyszczające i szybko ubywa ze słoiczka to trochę za dużo. Kartonik i w ogóle całe opakowanie produktu jest bardzo ładne i przyciąga wzrok, aż chce się od razu skosztować tego co jest w środku. Produkt ma postać gęstej masy w kolorze rdzawo pomarańczowym - pachnie słodko tak miodowo cytrusowo. Pod wpływem wody cukier natychmiast się rozpuszcza jednak zauważyłam że zmycie tej przyjemnej mazi z twarzy nie jest takie proste - trzeba dokładnie przemyć twarz parę razy a najlepiej po użyciu przetrzeć ją tonikiem lub płynem micelarnym.
Zauważyłam też że produkt potrafi lekko przesuszyć skórę. Ja mam cerę mieszaną ale dość wrażliwą i użycie tego peelingu raz na tydzień to u mnie maksimum bo inaczej skóra na nosie i policzkach robi się przesuszona. Jeśli nie przesadzę z częstotliwością użycia cera rzeczywiście jest gładka i aksamitna.

Bardzo drogi cukier :-)

Peeling ten udało mi się kupić na promocji, w bardzo korzystnej cenie. W innym wypadku nie zdecydowałabym się na niego, gdyż uważam że nie jest wart swojej ceny.
Generalnie peeling jak peeling, ściera naskórek i pozostawia skórę gładką i miłą w dotyku. Nie zauważyłam jakiegoś wspaniałego rozswietlenia. W sumie przyjemnie się go używa, drobinki nie są bardzo ostre, konsystencja jest taka "miodowa". Produkt ma również bardzo ładne opakowanie, które super prezentuje się w łazience. Jednakże to wszystko nie zmienia mojego zdania, że jest zdecydowAnie za drogi i w mniejszych pieniądzach można znaleźć lepsze peelingi.

Peeling ma niesamowicie odświeżający zapach, przy stosowaniu czuję, jak moja skóra staje się czysta i zdrowa. Drobinki skutecznie złuszczają, bez podrażnienia. Jestem fanką wszystkich peelingów z tej serii, nie tylko za luksusowe, szklane opakowania,ale także za skuteczne działanie i cudowne zapachy. Po kilku zastosowaniach twarz staje się widocznie rozświetlona, zdrowsza i gładsza.