AA, Skin Food, Regenerująca woda micelarna z ryżem do cery normalnej i mieszanej

Regenerująca woda micelarna z ekstraktem z ryżu została opracowana do codziennego oczyszczania cery normalnej i mieszanej. Usuwa nadmiar sebum , wszelkie zanieczyszczenia i pielęgnuje skórę już na etapie demakijażu. Skutecznie odświeża, przywraca komfort i nie narusza równowagi fizjologicznej. W efekcie skóra odzyskuje gładkość i zdrowy koloryt. Ryż to jeden z sekretów pielęgnacji Azjatek, które wykorzystują go od wieków, jako naturalny sposób na poprawienie urody. Nasiona ryżu zawierają potas i żelazo oraz witaminy z grupy B. Stosowany w kosmetyce – stymuluje regenerację komórek, zapobiega przesuszaniu skóry i opóźnia procesy starzenia.

Działanie składników aktywnych:

Ekstrakt z ryżu, bogaty w NNKT – Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe, wzmacnia barierę hydrolipidową i zapobiega utracie wody, dzięki czemu skóra jest gładka i rozświetlona.
Struktury micelarne wychwytują wszelkiego typu zanieczyszczenia z powierzchni skóry, umożliwiając niezwykle skuteczny demakijaż.
Ekstrakt z wiśni z Barbados, bogaty w naturalną witaminę C, poprawia kondycję cery i delikatnie ją rozjaśnia.
Ekstrakt z nasion szałwii hiszpańskiej, dzięki zawartości NNKT, wspiera funkcje ochronne skóry i wspomaga procesy regeneracji.

Testowana dermatologicznie z udziałem osób z alergicznymi chorobami skóry.
Nie zawiera barwników.
Nie zawiera kompozycji zapachowej.
Nie zawiera parabenów.
pH neutralne dla skóry.

Naprawdę dobry produkt

Dla mnie to miłość od pierwszego użycia. Bardzo ładnie domywa makijaż, szybko się wchłania, a film, który tworzy się na skórze zaraz po nałożeniu, po chwili znika, pozostawiając skórę lekko nawilżoną. Jak na "wodę" w nazwie, produkt jest gęstawy i obawiałam się, że będzie mi ciążył na skórze. Bynajmniej, nic takiego się nie dzieje. Nie jestem w stanie powiedzieć czy woda ta regeneruje, ale z pewnością nie robi krzywdy. Podoba mi się mnogość aktywnych składnikow i te kilka ekstraktów, które akurat mnie na szczęście nie uczulają.
To dobry produkt w dużej butelce i przystępnej cenie, choć mimo wszystko polowałabym na promocję (ok. 13 zł)

Sekrety urody koreanek

Produkt kupiłam z ciekawości . Moja uwagę przykula gablotka w rosmman przepełniona przepięknymi kolorowymi buteleczkami .W skrócie przyciągnęła mnie poprostu szata graficzna opakowań .
W całej kolekcji AA jest naprawdę wiele nowości mi Woda różana , woda aloesowa , płyny micelarna , kremy ale ja skusiłam się na dwa produkty mleczko z owsem i właśnie wodę micelarna z ryżem .
Produkt testuje już od 2 miesięcy i muszę przyznać że butelka jest już pusta , więc chyba wybiorę się po kolejną

+świetnie zmywa makijaż
+nie podraznia cery
+ma działanie kojace
+nie ściąga cery
+cena
+wydajność

-nie zauważyłam specjalnie działania jakie obiecuję producent na etykietę

bardzo delikatna i skuteczna

Mam cerę mieszaną. Lubi się przesuszać i podrażniać. Płyn sprawdza się w przypadku mojej skóry. Nie mam do niego żadnego "ALE". Czy kupię ponownie nie wiem, bo jestem też ciekawa pozostałych wód z AA. Używam jako płynu micelarnego.

*Nie klei się. Nie czuję potrzeby by od razu po demakijażu umyć buzię żelem i wodą, co ma miejsce przy niektórych płynach.

*Nie podrażnia skóry, nie jest po nim zaczerwieniona. Nie robi efektu mgły na soczewkach.

* Nie jest tłusty.

*Jest bardzo delikatny, ale bez problemu zmywa cały mój makijaż-podkład (lżejszy lub długotrwały), puder, róż, eyeliner, cienie, maskarę, szminki. Nie rozmazuje kosmetyków po całej twarzy. Wystarczy na chwilę przyłożyć wacik do oczu i cały makijaż oczu schodzi bez problemu. Nie ma później efektu pandy.
Nawet pomadki takie mocno "wżerające" się w usta zmywa bez problemu od razu. Calutki makijaż zmywam bardzo dokładnie płynem micelarnym a później dopiero myję buzię i ta woda od AA szybko zmywa makijaż i kompletnie nie podrażnia.

*Nawilża skórę. Nie jest po nim ściągnięta. Nawet jako tonik jest super.

Nie mam jej nic do zarzucenia. Bardzo delikatny a zarazem szybko zmywający makijaż produkt. Chętnie wypróbuję też inne wersje.

Normalnie kosztuje 16,99, ja kupiłam na promocji za 10 czy 11 zł-cena super. Jako że cały makijaż zmywam bardzo dokładnie, to trochę tych płynów zużywam, więc dobrze że nie jest drogi.

Dobrze oczyszcza

Wodę micelarną kupiłam w dobrej cenie, ale to mniej ważnie, istotne jest to, że zaciekawił mnie opis producenta. Woda oczyszcza skórę z makijażu pozostawiając ją idealnie czystą i nawilżoną, nie ma uczucia ściągnięcia czy też lepkości. Ma delikatny, przyjemny zapach. Jest dość wydajny.