Bvlgari, BLV EDP

Bvlgari, BLV EDP

Perfumy pełne pasji, dla wyjątkowych kobiet.
W miarę rozwijania się tego skomplikowanego zapachu, 'BLV' ujawnia swoją chłodną twarz, której nuty świadczą o jego twórczym i tajemniczym charakterze.
'BLV' został zaprojektowany z myślą o wolnej duchem, eleganckiej i wyrafinowanej kobiecie żyjącej pełnią życia.
Zapach zamknięto w prostym i oryginalnym flakonie koloru głębokiego błękitu, składającym się z kontrastujących ze sobą elementów przejrzystych i nieprzezroczystych.
Linię uzupełniają żel pod prysznic i do kąpieli, mydło, balsam do ciała oraz dezodorant bezalkoholowy.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamotka, imbir
nuta serca: wisteria, kwiat lnu
nuta bazy: akacja, wanilia, piżmo, drzewo sandałowe.

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

mega!

mój ulubiony... delikatny, pudrowy, wyraźny. bardzo trwały, choć nie męczy. nadaje się na każdą pogodę, temperaturę i humor. zjawisko! tylko czy gdzieś można go jeszcze znaleźć ??? pomóżcie... :(

Nie, nie i jeszcze raz nie!

Lubię zapachy, które są jakieś - mają charakter, moc albo są w najbanalniejszy sposób po prostu piękne. Próbkę BLV dostałam do zamówienia charakternych perfum i przy nich wypadła blado, bardzo blado.

Zapach zupełnie bez polotu, nijaki, w żaden sposób nie przyciągający uwagi... Jedyne komentarze, jakie padły po jego użyciu z ust przyjaciółek to "ale się nakremowałaś"... Bo BLV pachnie jak krem Nivea, ale nie ten przyjemny klasyczny w niebieskim opakowaniu tylko Nivea Baby, który już tak fajnie, jak klasyk nie pachnie.

Nie, nie i jeszcze raz nie! Pachnieć kremem za tyle pieniędzy? Musiałabym oszaleć albo mieć fabrykę banknotów, z którymi nie mam co zrobić... Ale i tak wtedy BLV kupiłabym mojemu dziecku, a nie sobie, bo ja chcę pachnieć, jak kobieta.

Trwałość dobra i za to daję jedyną gwiazdkę.

Mam do niego sentyment

Nie jest to mój ulubiony zapach, zdecydowanie za męski, wole słodsze jednak mam do tej perfumy sentyment. To była moja pierwsza perfuma, podkradałam ją mamie mając 11 lat (moze nie sam zapach mi przypadl do gustu ale to ze pachniałam jak dorosła) w wieku 14 dostałam mój własny flakonik wcześniej dostawalam owocowe "perfumy" dla dzieci Moja mama uwielbia nadal ten zapach jednak dla mnie jest za chłodny, flakonik też nie podoba mi się za bardzo. Ze względu na wspomnienia dostaje dodatkową gwiazdkę

Ilość zużytych opakowań: 2 moje i kilka zużytych wspólnie z mamą

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

tak pachnie kolor blue

zimny, świeży, krystalicznie czysty, energetyzujący, nieco męski, elegancki, pełen dystansu, nowoczesny, na dzień, na wiosnę i lato, dla pewnych siebie, zdecydowanych kobiet.

hm. nie czuję tam żadnych kwiatków. czuję imbir i drzewo sandałowe. czuję też męską wodę kolońską, trochę zapachu z salonu fryzjerskiego, morską sól.

zapach jest piękny, z klasą. tak wg. mnie pachnie kolor niebieski. interpretacja jest idealna.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1x 75 ml

zimna elegancja

ideał.
to jedna wielka gra kontrastów - gorący, drażniący imbir z czymś łagodnym i otulającym,
zimny powiew elegancji i czystości z delikatnym kremem nivea.

nie uwolnię się od tego zapachu chyba już nigdy :)

Uwielbiam ten zapach

Kupilam na lotnisku w drodze na wakacje. Zakochalam sie w nim od pierwszego wechu :) Z reguly wybieram zapachy w stylu Cinema YSL czy Addict Diora, ale w tym zapachu jest cos szczegolnego. Jest swiezy ale jednoczesnie cieply, pudrowy i uwodzicielski. Idealny na lato. Bardzo trwaly, zapach zostaje na ubraniach przez kilka dni.

Wyrafinowana kusicielka lub gorący lód, jak kto woli...

To nie jest łatwy zapach! Nie jest też bynajmniej bezpieczny...
Prawdą jest, że nie ma siły rażenia broni nuklearnej, nie powala, nie obezwładnia, ale drażni i daje o sobie znać temu, komu chcemy ozajmić swoją obecność...
To zapach kobiety, której celem jest uwiedzenie konkretnego mężczyzny, bęz zbędnych i wymuszonych gestów, zachowań, słów.
Przez otoczenie Bvlgari może być odbierany jako przejaw zimnej i beznamiętnej elegancji, natomiast dla wtajemniczonych jest pulsującym i obrzmiałym treścią komunikatem - JESTEM i OBSERWUJĘ CIĘ.
Ostre, cytrusowe i roślinne nuty bergamoty i imbiru dodają energii i animuszu, lecz jednocześnie tworzą dystans. Dopiero w bezpośrednim kontakcie, lub po wielu godzinnach spędzonych w towarzystwie, do głosu dochodzi zmysłowa wanilia, piżmo i akacja wraz z wyczuwaną chyba tylko przeze mnie słodką ambrą.
Bvlgari nie onieśmiela, ale daje do zrozumienia, że kobieta która go używa nie jest łatwą zdobyczą, to łowca z krwi i kości a upatrzona zdobycz ma naprawdę nikłe szanse na uniknięcie zastawionych sideł, że o konfrontancji bezpośredniej już nie wspomnę...

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: próbki

obojętny

Lubię czytać recenzję gdy tak piszecie co czujecie w składzie perfum,opisujecie nuty ,bazy..Nie umiem tak drobiazgowo rozkładac zapachu ,u mnie sa dwa kryteria..podoba mi sie lub nie:)współgra z moim ph czy jednak ulotnie odchodzi w zapomnienie..Bvlgari to świeżak,taki obojętny zapach dla mnie,nie brzydki ale ja nie chce miec perfum obojętnych.:):).Mogę wysmarować ciało balsamem i będzie taniej:)Ten zapach nie powalił mnie na kolana,nie zostawił po sobie ochoty na jeszcze i jeszcze:)więc obojętnie oddałam go siostrze..Mnie nie zaintrygował na tyle bym wydała pieniądze na kolejne opakowanie

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: miniaturka

intrygujący

Okazuje się, że ten zapach jest bardzo skomplikowany, tak jak moje uczucia do niego. Przy okazji zakupów w perfumerii skusiłam się na próbkę.

Pierwszy niuch jest odrzucający: zapach wwiercający się w nozdrza, drażniący, metaliczny i męski.

Po kilku minutach łagodnieje, ale nie potrafię powiedzieć czym zaczyna pachnieć. Po prostu zaczyna pachnieć inaczej niż na początku i inaczej niż wszystkie znane mi perfumy.
Próbuję odpowiedzieć sobie na pytanie czy przypomina krem nivea i nie potrafię.
Zapach trudny i bardzo ciekawy.
Czuję w nim tylko imbir na początku i piżmo na końcu. A pośrodku jest zagadka.

Niestety na mnie wybitnie nietrwały, dlatego odejmuję gwiazdkę.

Używam tego produktu od: próbka
Ilość zużytych opakowań: jak wyżej

Rzeczywiście - to Nivea

Zaciekawiona opisami tego zapachu zakupiłam próbkę.
Z początku nie wierzyłam, że może aż tak bardzo przypominać krem Nivea, ale tak jest.
Ja osobiście bardzo lubię ten zapach i mam do niego sentyment, więc mnie odpowiada. Ale nie wiem czy jest to zapach niecodzienny i zniewalający. Na pewno nie na "okazje".Po prostu jest świeży, intensywny, świetny na lato, na co dzień. Kojarzy się z chłodem skandynawskiej przestrzeni, z czystością i orzeźwieniem. Bardzo trwały a to duży plus.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: testy - próbka

intryguje

Zapach z początku chłodny i męski, aż odrobinę drażniący i jednostajny.
Rozwija się za to bardzo intrygująco. Drażni nos chropowatymi nutami piżma i morskiego powietrza. Elegancki i jednocześnie na luzie. Pasuje mi do białej koszuli w letnie wietrzne dni. Ciekawie się rozwija. Nie jest banalny.
Coś mi w nim nie do końca gra, chyba za dużo tej męskości, troszkę bym dodała słodyczy.
Poza tym jak najbardziej na tak.

Używam tego produktu od: test
Ilość zużytych opakowań: próbka

Jestem pod wrażeniem!

Rewelacja! Imponująca trwałość! Piękny zapach i świetnie dobrany kolor flakonu. Początkowo zbyt imbirowe, ta nuta drażni mnie,ale warto poczekać. Po godzinie robią się delikatne, ciepło- rześkie. Otulają swym zapachem w sposób bardzo elegancki. Na wszystkie okazje- uniwersalne. Na mnie dodatkowo bardzo trwałe i o dziwo , nie są męczące w czasie tej fali lipcowych upałów. Majstersztyk. Prawdziwe dzieło sztuki!

Używam tego produktu od: ***-
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 25 ml