Soraya, Colour Care, Baza silikonowa do cery normalnej i mieszanej

Soraya, Colour Care, Baza silikonowa do cery normalnej i mieszanej

Przeznaczona jest do stosowania pod fluid, make-up i puder. Sprawia, że twarz jest lepiej przygotowana do wykonania makijażu. Na takiej bazie trzyma się on dłużej i wygląda piękniej. Dzięki zawartości najnowszej generacji elastomerów i silikonów doskonale się rozprowadza, wygładza niedoskonałości skóry oraz optycznie tuszuje zmarszczki i zapobiega gromadzeniu make-upu w ich wnętrzu. Sprawia, że skóra jest matowa i aksamitna w dotyku. Baza silikonowa oparta jest na lekkiej, delikatnej konsystencji, nie zatyka porów i powoduje, że makijaż wygląda naturalnie. Nie przesusza skóry, jest bezzapachowa, nie zawiera tłuszczów (oil free formuła).

Rezultat:

- Gwarantuje perfekcyjne i profesjonalne wykonanie makijażu

- Ułatwia równomierne rozprowadzenie make-upu, fluidu i pudru

- Znacznie przedłuża trwałość makijażu i sprawia, że jest bardziej odporny na ścieranie, spływanie pod wpływem potu

- Chroni skórę przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych

- Błyskawicznie wygładza skórę.

Skład: Cyclomethicone, Dimethicone Crosspolymer, Cyclopentasiloxane, Propylene Glycol, Aqua, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate (15.11.2008)

Cena: ok. 30zł / 30ml

/e/

Zakochana od pierwszego użycia

W tym produkcie można zakochać się od pierwszego użycia. Ja osobiście podkradałam ją mojej mamie, a teraz gdy jestem już daleko od niej sama obowiązkowo mam ją pod ręką. Uwielbiam konsystencję, baza jest niesamowicie delikatna, przyjemna w dotyku. Idealnie przedłuża trwałość całego make up.
Uważam, że cenowo też wypada dobrze. Opakowanie nie jest bardzo wydajne, ale daje rade.

Baza nie spływa, nie wchodzi w zmarszczki mimiczne, nie "waży" się pod podkładem. Dla mnie idealna.

Używam tego produktu od: czterech lat
Ilość zużytych opakowań: osiem

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1013882].usefull || 0 }}% pomocna.

Z zapryszczonej twarzy - ładna cera

Cudo, kiedy w ważny dzień budzę się z okropną cerą i podkrążonymi oczami. W połączeniu z dobrym podkładem zawsze mnie uratuje - nie zakryje wszystkiego, ale daje ogólny efekt ładnej cery. Nie można nakładać za dużo bo wygląda wtedy sztucznie. Niestety kiedy nałożę ją na nos - błyszczy się niemiłosiernie, nawet po użyciu pudru. Ale wystarczy ominąć nos ;).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[884773].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna

Nakładam tylko po troszku na każdą część twarzy i po aplikacji skóra twarzy jest naprawdę przyjemna w dotyku. Ta baza się nie roluje ani nic nieprzyjemnego się z nią nie dzieje, dzięki niej mój makijarz trzyma się dłużej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[867637].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja zalety

Jestem na tak

Bardzo dobra baza.
Z początku byłam sceptycznie nastawiona z powodu tłustej konsystencji. Myślałam, że od razu zacznę się świecić. Ale nie... Fajnie wygładza skórę przed nałożeniem podładu. Z nią makijaż żyje jeszcze dłużej.
Polecam.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[838786].usefull || 0 }}% pomocna.

Warto sprobowac.

Baza pod makijaz pierwsza jaka zakupiłam . Nie mam porównania do innych baz. Ta według mnie sprawdza się calkiem dobrze.
Plusy:
-cena - baza nie jesy zbyt droga, warta swojej ceny
- wydajność- używam jej bardzo rzadko, właściwie tylko na większe wyjścia , więc trudno mi ocenić
-działanie- moim zdaniem dobre- po nałożeniu tworzy na twarzy warstwę wygładzającą , wypełnia niejako pory i ewentualne zmarszczki na twarzy ,podkład wygląda lepiej
-trwałość - trzyma podkład na miejscu i utrwala , makijaż jest bez zarzutu przez całą noc
Wady:
-opakowanie - czarne , nie widać ile kosmetyku jeszcze zostało
-skład - jak na tego typu kosmetyk to jest charakterystyczny ,czyli napakowany silikonami,ale jednak pomimo tego zaliczam to jako minus tego produktu.
-zapach - pachnie jak przyprawa Maggi czyli niezbyt zachęcająco jak na kometyk do twarzy
Podsumowując : trudno powiedzieć czy zakupię ten produkt ponownie ,jednak chyba zacznę poszukiwać czegoś co mnie w pełni zadowoli.Jest bardzo dużo na rynku kosmetycznym tego typu produktów,więc będę szukać ideału.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[778394].usefull || 0 }}% pomocna.

na wyjścia tak

To była pierwsza baza z którą miałam styczność. Koleżanka pokazała mi ją przypadkowo w szkole i zakochałam się w tym uczuciu jedwabistości, na początku na ręce. ;) Jakiś czas później kupiłam ją i byłam bardzo zadowolona. Nie wyrządziła mi krzywdy, a uzyskałam efekt jedwabistej, gładkiej cery. Pewnie stosowanie jej codziennie mogłoby nieco zapchać, w końcu jest silikonowa, ale na jakieś wyjścia jest super. Polecam, szkoda, że nie można już jej tak łatwo znaleźć, np w Rossmannie jej nie ma. :(

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[769122].usefull || 0 }}% pomocna.

jestem na nie

początkowo byłam zadowolona - baza ma fajną konsystencję i skóra po jej użyciu była aksamitna i gładka. Zapach jednak odstręczał.
Używałam jej sporadycznie, na większe wyjścia i sprawdzała się całkiem dobrze. Potem niestety zachciało mi się używać jej prawie codziennie pod makijaż i po kilkunastu dniach byłam przerazona wyglądem mojej cery. Jestem pewna ze to wina tej bazy - zapchała mnie niesamowicie, mimo ze nie mam takich skłonności. Pojawiły się czarne kropki i wypryski, po odstawieniu produktu wszystko wrócilo do normy.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[710881].usefull || 0 }}% pomocna.

Śmierdzi niesamowicie

Nie wiem od czego zacząć więc może wypiszę minusy i plusy...

PLUSY:
+ dobrze się rozprowadza i wygładza skórę
+ matuję na parę godzin
+ podkład się łatwiej na niej rozprowadza

MINUSY:
- ŚMIERDZI niesamowicie! Fuj nie wiem czego oni tam napchali, ale aż się boje! Jest to zapach jakiejś starej ryby wymieszanej z ropą naftową :| zapach znika po paru minutach, no ale jednak bleee
- zapychacz ;/ nie polecam osobom z problematyczną cerą
- miałam lepsze bazy silikonowe, jakoś tak nie "trzyma" podkładu jak inne bazy
- cena nieadekwatna do jakości

Łatwość nakładania podkładu nie rekompensuje wysypu pryszczy i smródu ryby także nie polecam

Używam tego produktu od: parę razy
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[700976].usefull || 0 }}% pomocna.

smród!!

To moja pierwsza baza, właśnie ją skończyłam, niestety nie widać kiedy się skończy bo opakowanie jest czarne. Wygładzała, nieznacznie przedłużała makijaż. generalnie nie jestem jakaś wrażliwa co do zapachów kosmetyków- ale w tym przypadku robiło mi się niedobrze. czułam smród ropy naftowej i benzyny, co sugeruje, że producent niezłych trucizn naładował do środka,pfffujjjjj

Używam tego produktu od: koniec opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[674526].usefull || 0 }}% pomocna.

Fantastyczna!

Używałam kilku, różnych baz, ale za każdym razem wracam do tej. Moja cera jest po niej przyjemnie, zaskakująco gładka, a makijaż trzyma się bardzo długo.

Zalety:
+gładka cera
+lekko matuje (w wystarczającym stopniu, daje dość naturalnie matowy efekt)
+przedłuża trwałość makijarzu
+nie ma zapachu
+wystarczy bardzo niewielka ilość

Wady:
-cena
-opakowanie (jest ładne i wygodne, ale wolałabym widzieć zawartość)
-wszystko ma swoje granice. Całej nocy dzięki niej nie przetańczysz bez poprawek.

Mimo tych drobnych wad (których nie odczuwa się tak silnie w codziennym użytkowaniu), absolutnie polecam ten produkt.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: trzy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[668870].usefull || 0 }}% pomocna.