Sequissimo, Peaux Normales et Mixtes (krem nawilżający)

Sequissimo, Peaux Normales et Mixtes (krem nawilżający)

Nawilżający krem do cery normalnej i mieszanej. Do stosowania rano i wieczorem. Krem jest bardzo lekki, wchłania się natychmiast, nie roluje się nawet przy drugiej warstwie.

przyjemny

Bardzo ładnie pachnie. Bardzo lekki kremożel. Dobrze się rozprowadza i wchłania, choć zostawia lekko lepką warstwę, dlatego lepiej stosować go na noc. Naprawdę dobrze i natychmiastowo nawilża, ale tylko, a może aż tyle. Mi to wystarcza. Podoba mi się, ale bez rewelacji, żebym musiała go kupować, zwłaszcza za tę cenę. Raczej dla bezproblemowych cer potrzebujących tylko nawilżenia, bo nic poza tym nie daje, za to nawilża naprawdę solidnie.

dobry

Krem ten (jak z resztą wskazuje nazwa) przeznaczony dla cery normalnej i miesznej (czyli mojej). Natomiast jeżeli chodzi o moje wrażenia to dalekie są one od zachwytu.Dla mnie ten krem nie ma żadnego zapachu, wchłania się przyzwoicie, jest dość lekki. Faktycznie uczucie natłuszczenia (ale b. lekkiego) występuje. Twarz się trochę świeci po jego nałożeniu, ale używałam na noc, więc - do przeżycia. Krem nawilża, ale zdarzało mi się że jak rano wstałam to w niektórych partiach twarz była trochę wysuszona (zima + kaloryfery). Przy linii z definicji nawilżającej taki krótkotrwały efekt nawilżenia nie powinien mieć miejsca.Gdy warunki nie są aż tak bardzo niesprzyjające to krem sprawuje się bez zarzutu.Dodatkowe wady: brak filtrówW sumie: na pewno nie dla skóry potrzebującej intensywnego nawilżenia.

dziwny

Bardzo dziwny to krem.<BR>Przy nakładaniu nieprzyjemnie pachnie, lecz po kilku minutach zmienia się w bardzo, bardzo miłą woń. :)<BR>Dziwne, prawda?<BR>Wchłania się dość opornie, ale w granicach normy.<BR>Lekko natłuszcza, więc zdecydowanie jest to krem do cery suchej i tłuste i mieszane mogą nawet nie eksperymentować.<BR>Nawilżać - owszem, nawilża. Całkiem dobrze.