Lierac, Diopticreme, Wrinkle Correction Filling Cream (Krem przeciwzmarszczkowy i nawilżający)

Krem oparty na składnikach pochodzenia roślinnego (bluszcz, skrzyp, przywrotnik, tarnina), które uaktywniają fibroblasty, a skóra staje się bardziej odporna na powstawanie zmarszczek. Ekstrakt z nagietka nawilża i uelastycznia skórę. Filtry chronią przed szkodliwym działaniem promieniowania UVA. Silnie nawilża skórę, lekko ja natłuszcza i pojędrnia. Regularne stosowanie opóźnia proces starzenia i zmniejsza istniejące zmarszczki. Zalecany od 25-30-tego roku życia. Można nakładać na wcześniej użyte preparaty specjalistyczne - Diopticerne (przeciwko cieniom) lub Dioptigel (przeciw obrzękom).

nie taki zły jak go malują

Przełamię nieco negatywne komentarze na temat tego produktu. Podejrzewam, że ile będzie recenzujących - tyle opinii.. bo każda z nas ma inne potrzeby skóry i dążymy do tego, aby na maksa jej dogodzić:)

Mam 29 lat i zaczęłam używać już od jakiegoś czasu kremów pod oczy typowo przeciwzmarszczkowych. Na ten Lierac skusiłam się w promocji w Super-Pharm przy zakupach za minumum 35zł i otrzymałam go za jakieś 18zł (to nie 68zł jak w cenie regularnej), gdyby nie ta promocja to nie wiem czy bym go kupiła nie znając go wcześniej.. Taką kasę wolałabym inwestować w produkty, które dobrze znam i sprawdziłam, np Active C z La Roche Posay.

W każdym razie.. co ten krem robi? W moim przypadku delikatnie napina skórę wokół oczu, ale nie jest to takie napięcie ,,ściągające skórę" tylko daje efekt takiego wygładzenia powierzchni skóry, przez co nawet linie mimiczne są mniej widoczne. Nie posiadam kurzych łapek, ale mam takie 2 większe linie mimiczne pod dolną powieką i rzeczywiście widzę poprawę w wyglądzie naskórka. Korektor pod oczami też wygląda lepiej, nie ciastkuje się i nie widać podkreślenia suchych skórek (co nie postarza mi też skóry pod oczami).

Całość jest zamknięta w małej tubce 10ml, która jest zakończona małym dziubkiem i można nałożyć sobie pod oczy zamierzoną ilość produktu. Lubię takie rozwiązania, są dla mnie najwygodniejsze.

Krem ma pośrednią konsystencję: nie za gęstą, bo szybko się wchłania i niezbyt rzadką, co czuć przy wklepywaniu produktu. Skóra jest miękka, nawilżona i wygląda naprawdę nieźle:) tubka wystarczy mi na jakieś 3 miesiące stosowania 2x dziennie, więc chyba ok :)

Mogę się przyczepić jedynie do ceny regularnej, bo nie jest niska.. ale jeśli widzę działanie kosmetyku to chyba byłabym w stanie kupić go ponownie, najchętniej w tej samej propozycji Super-Pharm:) opinii się przestraszyłam, ale jest to jednak fajny, ciekawy produkt. Cudów nie zrobi, bo nawet na to nie liczę, ale działa i to jest ważne, polecam :)

Gladka skóra, ale czy nawilzona?

Zaletą tego kremu jest niewątpliwie konsystencja. Jest bardzo gęsty, dzięki czemu można nabrać niewielką ilość i zmniejszyć zużycie tego mega drogiego kremu. Skóra wydaje się być miekka po jego użyciu, ale nie jestem przekonana co do jej nawilżenia. Cieżko mi to ocenić. Najgorsze jest jednak opakowanie. A'la apteczne metalowe, jak dla masci uniemożliwia zużycie w 100 %. Pełno produktu zostaje w załamaniach tubki i się zwyczajnie marnuje, a przy takiej cenie ( o zgrozo!) nie powinno się marnowac, o nie.

Dobry, ale nie idealny

Będę chyba jedną z nielicznych, którym ten krem całkiem odpowiada.
Używałam wersji z załączonego zdjęcia.

Ma dość treściwą konsystencję wyciskaną z higienicznej tubki. Rozprowadza się i wchłania dobrze.
Przy codziennym używaniu na noc zauważyłam wzrost nawilżenia i wygładzenie drobnych zmarszczek (mam 30 lat). Jeśli stosowałam zbyt dużą ilość na górną powiekę krem spływał z czasem do oka i drażnił. Ale stosowany tylko pod oko nie podrażniał.
Moim zdaniem dobry podstawowy odżywczy krem. Ideału nadal szukam.

Powiększanie ust domowym sposobem - wasabi

Przeciętniak dla niewymagających, tylko po co przepłacać?

Przeciętność i bylejakość za wysoką cenę. Biorąc pod uwagę niesatysfakcjonującą jakość i małą pojemność (10 ml). Malutka, metalowa tubka, która rodzi skojarzenia z dobroczynnym lekiem-maścią to czysty marketing. Co mu zarzucam?
Ano przede wszystkim, że nawet nie nawilża. A nawilżenie to chyba dla kremu pod oczy powinien być PRIORYTET i fundament. Podstawa. Mam 28 lat, brak zmarszczek, ale suchą skórę pod oczyma. Stosując krem na noc, budzę się rano z przesuszeniami i zaczerwienionymi, zewnętrznymi kącikami oczu. Słabo...

Producent deklaruje, że krem działa przeciwmzmarszczkowo i jest dedykowany dojrzalszej skórze niż moja. Skoro jest za słaby dla dwudziestoparolatki, to jak ma dobrze działać dla kobiet 30+?!

Krem ma średnio-gęstą konsystencję i szybko się wchłania, więc zużyje go pod makijaż. Na noc jest za słaby - ja lubię porządne tłuściochy w stylu All about eyes rich.

Niewydajny. W związku z tym, że słabo nawilża, to ciągle go dokładam, co skutkuje szybkim zużyciem. Zresztą pojemność 10 ml to chyba jakiś smutny żart producenta....?

Oczywiście nie działa na cienie ani opuchliznę.

Plusy? nie podrażnia, jest łagodny dla moich wrażliwych oczu, nie szczypie nic a nic :) Za to łaskawie przyznaję 2 gwiazdki. Nie polecam!

Strata pieniędzy i nadzei

Krem był moim pierwszym kosmetykiem tej firmy, raczej ostatnim.
Bardzo długo sie wchłaniał, przed pracą nie było możliwości zastosowania go.
Obietnice producenta, tylko na ulotce, nie było u mnie dobrych efektów.
Nie nawilżył, nie zminimalizował zmarszczek.
Nie kupujcie drogie Panie, za tę kwotę można kupić olej z opuncji figowej, który jest lepszą kosmetyczną inwestycją.

nie warto

Zacznę od tego, że nie mam raczej zmarszczek pod oczami. Jedynie, kiedy skóra jest wysuszona lub jestem bardzo zmęczona pojawiają się dodatkowe drobne linie, kiedy się uśmiecham (oprócz tych, które są tam od zawsze.

Wjlepywałam ten krem sumiennie, zużyłam całą tubkę. W okresie stosowania moja skóra była sucha i zmęczona z powdowu stresu i niewystarczającej ilości snu. Na to raczej żadne mazidło nie pomoże, ale ten krem nawet odrobinę mnie urodowo nie wspomógł!

Poza tym, ze nie nawilżył skóry nic a nic, nie spwodował również spłycenia tych drobnych linii (a są naprawdę drobne). Nie zauważyłam żadnego działania. OK, wiem- nie ma kremu od wszystkiego, ale tutaj naprawdę stan rzeczy nie ulegał poprawie w żadnym aspekcie. Sińce, opuchlizna, zmarszczki, blask, nawilżenie- wszystko nietknięte.

Plus za to, że dobrze spisywał się pod makijaż, szybko wchłaniał i nie szczypał w oczy.

I jeszcze jedno- totalnie niepraktyczne opakowanie- tubka z cienkiego metalu. Po zużyciu ok. 2/3 zawartości pękła w 2 miejscach, co powodowało wyciekanie produktu.

Używam tego produktu od: 2013
Ilość zużytych opakowań: 1 (nigdy więcej)

Lipa

Spodziewałam się czegoś lepszego po marce Lierac.
Krem oprócz tego, że nawilża nie robi więcej nic.
Nie zauważyłam spłycenia zmarszczek.
Jest niezbyt wydajny - szybko mi się skończył.
Cena wygórowana jak za tego typu specyfik.

splyca linie

Nie do konca umiem ocenic nawilzenie, jako ze stosowalam na niego lub zamiast niego raz dziennie bardzo silnie nawilzajacy shiseido, jednakze na pewno splyca drobne linie pod oczami ( nie wiem jak kurze lapki bo nie mam). Stosowalam 2 kuracje - i zdecydowanie widac roznice gdy wprowadzam go do moich kosmetykow - przy czym na efekt nie trzeba czekac dlugo. Swietny na dzien po makijaz, zadnych negatywow nie zaobserwowalam - ale faktycznie stosowalam dodatkowo tlusty krem na noc.

Używam tego produktu od: roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Lipa, panie!

Wielkie rozczarowanie, spodziewałabym się czegoś więcej od Lieraca. Zero działania przeciwzmarszczkowego, nie zauważyłam żadnego wygładzenia, ani poprawy konturu oka. Jedyny plus to fakt, że nie uczula, nie podrażnia, nie roluje się wokół oka. Ale to zdecydowanie za mało.

Ilość zużytych opakowań: 1 (duże)

nie zachywca

Moze jestem malo cierpliwa ale po jednym opakowaniu musze powiedziec ze nic specjalnego a po nastepne juz nie siegne.Niby naklada sie dorze,ale wchlanie jak dla mnie za szybko i slabo nawilza a o spyceniu zmarszczek nie ma mowy.Uzywalam go przez lato i moze dlatego moja ocena jest niemiarodajna. Moim zdaniem przegrywa z Activ C LRP. Jedyny plus ze jest dosc wydajny mimo malej pojemnosci, wystarczyl na 2 miesiace nakladajac 2 razy dziennie.

Używam tego produktu od:2 miesiace

kiepski

No cóż kremik jest bardzo średni z przewagą kiepskiego. To ma być krem nawilżający??? Moim zdaniem on posiada cząstkowe właściwości nawilżające (przez 1h po zastosowaniu). Właściwości przeciwzmarszczkowe też nie zachwycają. Nie zauważyłam u siebie żadnych pozytywnych zmian, zredukowania zmarszczek czy napięcia skóry. Wchłania się dość wolno, trzeba go wklepać chociaż trzeba przyznać, że ma miłą konsystencję i dobrze się rozprowadza. Zdecydowanie odradzam. Omijać z daleka szczególnie że do tanich nie należy. Myślę, że za tą cenę można dostać coś znacznie lepszego.

b.dobry

Bardzo przyjemna konsystencja delikatnego kremu.Nie wchłania się natychmiast, ale za to pozostawia oczka odżywione i nieklejace. Efekt p. zmarszczkowy widać po 2-3tygodniach stosowania. Dla mnie bomba !