L'Oreal Paris, Elseve Ceramidy R, Odżywka wzmacniająca Efekt puszystości

L'Oreal Paris, Elseve Ceramidy R, Odżywka wzmacniająca Efekt puszystości

Zawiera ceramidy R - wzmacniające włosy. Przeznaczona do włosów cienkich lub delikatnych. Dzięki niej włosy odzyskują puszystość. Jest to odżywka do spłukiwania, po 1 minucie. Nie obciąża włosów.

Cena: 9-10 zł

3 x NIE

Jak dla mnie koszmarek!!:/ Może faktycznie efekt puszystości jest, ale jakim kosztem:
-wlosy po nich wygladaja jak siano
-sa suche, lamliwe
-rozczesanie graniczy z cudem
-efekt puszystosci znika wieczorem, wlosy staja sie oklapniete i tluste u nasady:/
-zero jakiegokolwiek odzywienia
OKROPNOŚĆ

Genialna

Kupiłam ja choc moje włosy strasznie się przetłuszczają.Wiedziałam że ta odżywka nie zmieni tego i nie pomyliłam się.Jest jednak fantastyczna.Wspaniale pachnie,jest wydajna.Włosy są puszyste i miekkie w dotyku.Naprawde gorąco ja polecam/

Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze

Ulubiona:)

To ta odżywka "nie specjalistyczna"( do tych zaliczam takie jak Treatment Wax itp)która najbardziej przypadła mi do gustu , a uzywałam juz prawie wszystkich .Ma ładny zapach :) świetną konsystencję, i co najwazniejsze jest efektywna :)Nie mam włosów cienkich , ale napewno mam delikatne. Ta odżywka świetnie je pielęgnuje, dodaje blasku i miękkości.Nie tworzy elektryzujacej sie "szopy"(!), ale sprawia , ze włosy wydają sie gestsze:)Nie obciąża włosów i nie przetłuszcza, nadaje się do częstego stosowania. Często więc do niej powracam , gdy nudzi mi sie eksperymentowanie z innymi odżywkami i tak już chyba zostanie. Polecam:)

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

Stara,ale jara

Nie jest to nowa pozycja loreala,ale bardzo ja lubie i regularnie do niej powracam.Daje efekt puszystosci,fajnie pachnie,nie obciaza wlosow.W polaczeniu z szamponem z tej linii rewelacja! Ilość zużytych opakowań: kilka

Calkiem niezla.

Wlosy sa po niej rzeczywiscie bardzej lsniace i puszyste. bardzo ja lubie i zuwam w zestawieniu z szamponem z tej linii.

fajna

Jestem z niej bardzo zadowolona. To jedna z nielicznych odżywek, która nadaje się do moich cienkich włosów. Trzyma się ją na włosach tylko 1 minutę, co jest wygodne.Łatwo sie spłukuje, ma delikatny zapach.Włosy po umyciu świetnie sie rozczesują.Z tą puszystością to sprawa dyskusyjna, puszyste owszem są, jednak to nie jakieś "cudo". Ogólnie polecam :)

polecam

najczesciej z odzywek L'oreal uzywam niebieskiej z ceramidami R,nie obciaza wlosow nie sa one rowniez przyklapniete,zapach odzywki dlugo utrzymuje sie na wlosach,dla mnie posiadaczki cienkich i delikatnych wlosow jest idealna