Radical, Szampon nadający objętość do włosów cienkich i delikatnych `Ekstrakt ze skrzypu + kolagen` (nowa wersja)

Hebe
ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Szampon nadający objętość do włosów cienkich i delikatnych o potrójnej sile działania. Nadaje objętość, a przy systematycznym stosowaniu zwiększa grubość włosów i chroni przed uszkodzeniami.
Radical to prawdziwy przełom w pielęgnacji włosów oraz w walce z ich wypadaniem. Gwarantuje potrójną siłę działania: wyraźnie wzmacnia włosy, zapewnia większą objętość oraz chroni przed uszkodzeniami.
Spektakularne działanie zawdzięcza bogatej formule opartej na wyjątkowo skutecznych i skoncentrowanych składnikach, takich jak:
Ekstrakt ze skrzypu i kwiatów lipy wyraźnie wzmacnia i odżywia włosy oraz poprawia ich sprężystość.
Kolagen nawilża oraz zwiększa grubość i objętość włosów.
Proteiny jedwabiu intensywnie regenerują oraz chronią przed utratą wilgoci i uszkodzeniami.
Efekt: piękne i mocne włosy, pełne energii, objętości i blasku.
Testowany dermatologicznie.

do włosów suchych i zniszczonych, do włosów bez objętości
regenerujące, oczyszczające
Skóra głowy
problemowa, normalna

Dobry szampon ziołowy

Moje włosy są suche i cienkie, dlatego szukam różnych fajnych produktów które mogą poprawić ich kondycję.

Szampon ma dobą konsystencję i fajnie się pieni.

Według mnie dobrze myje włosy bo są po nim ładnie nabłyszczanej i nie za bardzo suche.

Chociaż bez odżywki sam byłby trochę za słabo w kwestii nawilżenia.

Po prostu dobry szampon bez wielkiego wow ale miałam i wiele gorsze.
Ładnie pachnie trochę ziołowo ale ogólnie nie drażnił mnie.

bardzo dobry szampon

szampon ma przyjemny ziołowy zapach, dobrze się pieni. Włosy po umyciu są ładnie nabłyszczone. Bardzo dobry, naturalny skład między innymi: skrzyp polny, lipa, kolagen, proteiny jedwabiu.

Dobrze oczyszcza, nie podrażnia skóry

Szampon ma dość gęstą konsystencję. Dobrze rozprowadza się na skórze głowy i włosach. Nie obciąża włosów. Nie powoduje przesuszenia ani zaczerwienienia skóry głowy. Szampon ma ziołowy zapach, nie należy od do moich ulubionych lecz nie drażni mnie. Dobrze oczyszcza włosy. Jest średnio wydajny. I mnie przy myciu włosów 3 razy w tygodniu szampon wystarcza na około 3 tygodnie. Mam włosy długie, dość gęste.

Dodaje objętości

Jako jeden z niewielu szamponów faktycznie dodaje moim włosom objętości, Mam niestety dość ciężkie włosy i wiadomo trudno wymagać cudów ale Radical daje radę odbić je od nasady i spowodować że nie są totalnie przyklejone do głowy. Ma ładny, lekko ziołowy zapach i wierzę że dzięki zawartości skrzypu polnego naprawdę wzmacnia włosy.
Bardzo lubię i systematycznie do niego wracam

Lubię go

No ciężko mi ocenić ten szampon bo z jednej strony bardzo go lubię, często go kupuję, ma ładny naturalny zapach, jest wydajny, mam poczucie że używam czegoś ziołowego, delikatnego no i też włosy po nim wyglądają dobrze ALE ta obietnica "objętości" z napisu na butelce to w żadnym stopniu nawet minimalnym nie jest spełniona. Fajny szampon wzmacniający, działa zwłaszcza z innymi produktami z Radical bo stosuję całe serie zawsze, jest dobry i nie podrażniający ale jeśli ktoś się spodziewa działania konkretnie na obiecaną objętość to może być już wtedy zawiedziony.

Wzmacnia włosy!

Szampon kupiłam podczas zakupów w rossmanie. Ma żelowa konsystencje i delikatny ziołowy zapach. Szampon dobrze oczyszcza skore głowy. Włosy po nim są dość szorstkie w dotyku a z opisu spodziewałam raczej delikatnego oczyszczenia. Szampon nie obciąża włosów ale brakuje mi tu objętości, która obiecuje producent. Zauważyłam, że włosy po nim są wzmocnione nie wypadają.
Podsumowując jest to naprawdę dobry szampon dla osób, które chcą wzmocnić włosy. Odżywka bądź maska przy tym szamponie to punkt obowiązkowy gdyż ciężko rozczesać włosy. Ja pewnie wrócę do niego.

Dobry

Szampon dobrze domywa skórę głowy bez efektu przesuszenia jakie dają mocne szampony. Tego nazwałabym średnim, idealnym na co dzień dla włosów przetłuszczających się. Ma ładnych ziołowy zapach. Dobrze się pieni. Jest wydajny. Czy dodaje objętości? Nie, ale na pewno jej nie zabiera a to już dużo. Z uwagi na dobre odświeżanie skóry głowy widać po umyciu lekkie odbicie od nasady. Cudów nie oczekujcie, ale warto wypróbować, ponieważ na tle inny produktów prezentuje się dobrze.

Lekki i faktycznie nadaje objętość

Szampon kupiony z braku innego i świetnie się sprawdził.
Włosy już po pierwszym umyciu, czuć że są domyte. Po wysuszeniu są mega podniesione i lekkie, efekt utrzymany do 3 dni. Ładnie się układają, końcówki są zdyscyplinowane i ładnie lśnią. Nie uczula i nie podrażnia. Konsystencja jest nieco rzadka, ale nie przeszkadza to w użytkowaniu.
Jest duży i wydajny, zapach jest ziołowy.
Odkręcane zamknięcie ma swoje plusy i minusy, nie odkręci się podczas podróży ale chwilę zajmuje odkręcenie pod prysznicem.

Oczyszcza, ale zabrakło efektu objętości

Szampon wart uwagi, jednak w moim przypadku objętości nie było. Co prawda mam długie włosy - co też nieco utrudnia uzyskanie takiego efektu, ale producent obiecuje, a efektu tego nie odczułam.
Jako szampon sprawdza się dobrze - skóra głowa jest oczyszczona i nie mam w sumie do niego zastrzeżeń.

Po prostu dobry

Uważam, że ten szampon jest dobrym szamponem podstawowym, którego zadaniem jest po prostu umyć włosy. Niczego więcej bym od niego nie oczekiwała. Nie zauważyłam nawet minimalnego nadania objętości. Nie ważne czy miałam mega długie włosy czy później krótsze po obcięciu, objętość była wciąż taka sama. Jeśli chodzi o mycie to robi to bardzo dobrze, przy czym nie wysusza skalpu. Był bardzo wydajny. Wystarczył na kilka miesięcy mimo że stosowałam go do podwójnego mycia co dwa dni. Nie za bardzo spodobał mi się ten ziołowy zapach, ale idzie do niego przywyknąć. Jest to po prostu zwyczajny, codzienny szampon. Bez żadnych fajerwerków.

Dobry i niedrogi

Szampon kupiłam w promocji, więc uważam go za bardzo ekonomiczny, zważywszy na pokaźną butlę.
Szampon ma fajną konsystencję, umożliwiającą dotarcie w krótkim czasie do całej czupryny. Świetnie się pieni. Ma delikatny i przyjemny aromat.
Absolutnie nie podrażnia skóry głowy. Zmycie piany nie zajmuje również dużo czasu- co jest dla mnie dość istotne.
A włosy? Są po nim idealnie miękkie, delikatnie nabłyszczone i świeże. Zauważyłam mniejsze wypadanie włosów. Wydajność dobra.

IDEAŁ

- oczyszcza
- dostępność
- dobrze się rozprowadza
- brak sls itp.
- podnosi włosy u nasady

Podsumowując szampon jest naprawdę świetny stał się moim nowym ulubieńcem, mam skórę tłustą więc szampon musi się dobrze pienić i skutecznie myć skórę głowy, jak dla mnie super.)