Dezodorant kompaktowy

Dezodorant kompaktowy

Zapewniają ochronę przed nieprzyjemnym zapachem potu. Dzięki skoncetrowanej formule są równie skuteczne i wydajne jak ich "duże" odpowiedniki. Pomimo niewielkich rozmiarów (25ml) wystarczają na 400 aplikacji (psiknięć), czyli tyle samo co standardowy 150ml dezodorant. Są delikatne dla skóry, a ich receptura została przetestowana dermatologicznie.
Dostępne są w dwóch najpopularniejszych zapachach:
Spring Flower o delikatnym zapachu wiosennych kwiatów
Aqua o świeżym, morskim zapachu.

dezodorant?!

Przyciągnął moją uwagę. Lubię małe i poręczne opakowania. Miałam niebieski i biały. Sprawdzają się dobrze jako "odświeżacze". Trzymałam je w lodówce i zabierałam na wyjście. Jednak nazwa dezodorant to jakieś nieporozumienie. Wcale nie hamował potu ani nie zmieniał jego zapachu. Intensywność zapachu też była bardzo mała. Ogólnie nie polecam.

Używam tego produktu od:

co najwyżej odświeżacz

Miałam niebieski: kiepski zapach, nieciekawe zachowanie na skórze, a skuteczność antyperspiracyjna żadna! :(
Może do psikania w ciągu dnia się nadaje, ale mi nie o to chodzi.

fatalny

plusem jest tylko małe poręczne opakowanie...zapach przeciętny, prawie go nie czuć na skórze, nie mówiąc juz o działaniu, którego efekty sa marniutkie....nie polecam

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

fajny

Ja też mam ten niebieski i jestem z niego zadowolona. Ładnie pachnie, nie klei się, mieści się w torebce i likwiduje pot.

Pomyłka!

Ten dezodorant to jakaś żałosna pomyłka - ostrzegam przed nim wszystkich. Kupilam go, bo wydawał mi się idealny do noszenia w torebce, jest malutki i poręczny, niestety na tym kończą się jego zalety. Miałam ten niebieski, zapach może nie zachwycajacy ale do zniesienia. Niestety, aplikuje się go potwornie, dziwna ciecz leci z niego, która się lepi i nie wysycha całymi wiekami. Lekko podrażnia skórę pod pachami. Można by mu wiele wybaczyć gdyby nie fakt iż wcale nie chroni przed potem czy nieprzyjemnym zapachem - a chyba taka powinna byc jego funkcja?! Odnoszę wrażenie że większym pożytkiem byłoby psikanie się pod pachami wodą termalną...Krótko mówiąc: odradzam, omijać z daleka!

nigdy więcj!!!!!!!

Kupiłam w zeszłym roku na podróż, zachęciło mnie małe i wydajne opakowanie. Mam wersję spring flower i jestm bardzo rozczarowana :( Syfny zapach, nie do zniesienia, jak juz cos wyleci z tego psikacza to jest to lepka woda która nie wchłania się wogóle. Ach a tak się dobrze zapowiadało.Ilość zużytych opakowań: 1,2 i do kosza poszedł

Niee

Miałam jego białą wersję, chciałam wypróbować to cudko. No i rozczarowałam się, nie pachnie wcale ładnie, a na skórze to juz nieładnie, w zasadzie nadaje się tylko od pachy, jest maziowaty, kleisty, nie wysycha, nie chroni przed potem. Ani to antyperspirant pod pachy ani to dezodorant, którym zwyczajnie mogę sie pryskac nawet na ubrania. Obrzydzał mnie swa maziowatością. ...

Do poprawki

Rzeczywiście mały, poręczny. Idealnie mieści się w torebce. Ale krótko posiada swe właściwości. Stąd może taka forma opakowania, która pozwala poprawić sobie zabezpieczenie na "wyjściu".

do torebki

Miałam ten w wersji białej. Dobrze się aplikował, ale zaraz po nałożeniu trochę lepił, trzeba było odczekać chwilę aż się wchłonie. Lekko odświeżał, ale raczej nie chronił przed potem. Dobry do torebki, do odświeżania w ciągu dnia, lub na poodróż. Dobry też na wakacje, bo można go używać przed wyjściem na słońce.