Wellness System, Oxygen & Massage SPA

Wellness System, Oxygen & Massage SPA

Zawiera delikatne substancje myjące, pantenol, sól morską, mentol, pochodne oleju jojoba oraz masujące granulki. Znajdujący się w żelu pantenol łagodzi podrażnienia skóry, przyspiesza odnowę komórek naskórka, działa nawilżająco. Doskonale wchłaniany przez skórę olej jojoba, odżywia i nawilża ją, wzmacnia warstwę lipidową cementu międzykomórkowego, przez co zmniejsza utratę wody. Natomiast mentol nadaje przyjemne uczucie chłodu.
Formułę produktu wzbogacono także o sól morską, która jest cennym źródłem wielu związków mineralnych oraz mikro-i makroelementów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Drobne granulki znajdujące się w żelu wspomagają efekt masażu.

Skład: aqua, sodium laureth sulfate, cocamidopropyl betaine, acrylates copolymer, peg-40 hydrogenated castor oil, parfum, panthenol, peg-7 glyceryl cocoate, maris sal, menthol, propylene glycol, benzophenone-4, polyethyle, jojoba esters, citric acid, sodium benzoate, sodium salicylate, ci 77510

raczej nie

Zawiera drobne ziarenka. Bardzo delikatny peeling. Co do nawilżania bez zastrzeżeń. Drażni mnie jednak specyficzny zapach - czuję te wszystkie glony połączone z męską morską nutą.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 1, nie dałam rady

jeden z ulubionych

Ten żel świetnie uprzyjemnia prysznic. Zapach jest cudowny - spokojny, ale i rześki. Drobinki delikatnie masują ciało. Nie pieni się mocno, łatwo się spłukuje, nie wysusza skóry. Opakowanie praktyczne i ładne. Średnio wydajny, ale za to tani.
Wyśmienity pod szybki letni prysznic.

Aktualnie mój ulubiony :)

Jestem wielką fanką wszelkich "masujących" żeli pod prysznic, albowiem mam bardzo wrażliwą skórę i niestety żadne peelingi nie wchodzą w rachubę :(
Żel ma miłą konsystencję - taką w sam raz, nie za gęstą i nie za rzadką. Zdecydowanym plusem jest zapach: delikatny i nienachalny. "Kuleczki" oczyszczają i wygładzają skórę, jest mięciutka i gładka w dotyku.
Troszkę mi szkoda, że nie nawilża wystarczająco skóry, no ale cóż, nie takie jego zadanie...
Minusem jest również fakt, że bardzo szybko się kończy - ale może po prostu to ja zużywam go za dużo:D
Zazwyczaj czaję się na promocję w którymś z hipermarketów - jakiś czas temu udało mi się trafić na promocję za 4zł - kupiłam od razu cztery opakowania :D

Manicure - velvet nails

ok

Ładnie, świeżo pachnie, ale dość przeciętnie. Dobrze myje i łatwo sie spłukuje. Nie pieni się jakoś specjalnie. Nie wysusza, ale też nie nawilza. Granulki przyjemnie masują ciało, nie drapią.

Zużyłam jedno opakowanie.

Delikatnie masuje

Ładny, delikatny zapach. Drobinki masujace są naprawdę maleńkie i przyjemnie masują. Aby masaż był intensywny uzywam jeszcze szorstkiej gąbki.

dobry

Żel ładnie pachnie tak ozonowo, świeżo. Przyjemnie masuje skórę - choć lekko, w czasie mycia miałam uczucie chłodu na skórze. Skóra po umyciu była dobrze nawilżona i gładka. Średnio wydajny.

ulubiony

Genialnie, świeżo pachnie, dobrze się pieni i jest w miarę wydajny - chociaż ja i tak duużo zużywam, granulki bardzo przyjemne, masują delikatnie. Ogólnie bardzo fajny żelik.

dobry

Pieknie pachniał, ładny kolorek opak. Fajne kuleczki, jest ich dużo, malutkie, równiutkie, nie podrażnia, ale efekt nie jak przy pilingu. Do codziennego użytku, a komu chce się codziennie super masować...Dobry, odpowiadał mi bardziej niż Dove z perełkami do masażu. Nie nawilża, ale nie wysuszał zbytnio.Kupiłam jedno, bez zachwytu, dlatego nie kupiłam po raz drugi...

ciekawy :-)

miałam ten żel jakis czas temu i zapomniałam o nim...ale lubie go,podoba mi się ładny zapach, delikatne peelingujace drobinki, można stosować codziennie bo jest bardzo delikatny.minusów brak.

świetny.

Niezwykły zapach zapewnia odprężenie podczas kąpieli. Doskonale się pieni i jest wydajny. Lubię go, bo używając go naprawdę się relaksuję. Pachnie świeżo, przyjemnie, doskonały na lato. Nie wysusza skóry, a nawet delikatnie ją nawilża. I czego chcieć więcej?Ilość zużytych opakowań: dwie próbki

super

Mój ulubiony z serii. Pięknie, morsko pachnie, dobrze się pieni i spłukuje, granulki nie zostają na ciele. Przyjemnie masuje dzięki mikrogranulkom i chłodzi, chyba dzięki mentolowi. Jednak nie pachnie miętą, czego nie lubię. Nie wysusza. Kąpiel z nim to przyjemność, świetny na lato.

zwyczajny

To po prostu zwykły żelik pod prysznic. Mikrogranulek masujących ma dość dużo.Pachnie świeżo, standardowo. Specjalnie nie wysusza, ani nie nawilża. Bardzo przeciętny produkt, żeby się po prostu umyć.