Minerały + osmoprotektor 24h, Żel do mycia twarzy z mikrogranulkami

Minerały + osmoprotektor 24h, Żel do mycia twarzy z mikrogranulkami

Zgłaszająca osoba: Ptasia:

Bardzo dobry produkt, także pod względem relacji jakość - cena. Pierwszy raz mam żel do mycia twarzy z mikrogranulkami i trochę się obawiałam, że wysuszy mi skórę, ale nic podobnego. Bardzo dobrze oczyszcza i ładnie pachnie.

Cena: 12,70 zł / 150 ml

Dobry:)

Plusy:

+ nie podrażnia mojej wrażliwej cery,
+ dobrze oczyszcza,
+ jest wydajny,
+ delikatnie złuszcza naskórek.

Minusy:

- morski, z lekka męski zapach jak dla mnie,
- lekko wysusza skórę.

Używam tego produktu od: używałam go kilka lat temu.
Ilość zużytych opakowań: 2 pełne opakowania.

Rewelacja

Czasem kupię inny żel do twarzy ale zawsze, z radością, wracam do niego: dla mnie zapach to kwintesencja 'morskości" :) czyli słony i rześki.
Używam go codziennie od dawna i na pewno nie wysusza (mojej) skóry - zresztą kilka chwil póżniej wklepuje sie krem....
Po użyciu skóra jest gładsza i świerza.
Powiem wam, że chyba się załamię jak Daxowi wpadnie do głowy, żeby przestać go produkować :D

ulubiony

Dla mnie to jak do tej pory najlepszy żel do mycia twarzy, dlatego dostaje maksymalną liczbę punktów. Mojej skóry jakoś nie wysusza, a używam go już bardzo długo i to codziennie. Uwielbiam ten zapach oraz poczucie świeżości i czystości, które mi daje. Zamierzam wypróbować w najbliższej przyszłości ten z serii Perfecta Czysta Cera, bo coś mi się zdaje, że też go polubię.

Manicure - pastelowe paski

nie dla mnie

Czy zapach kosmetyku jest przyjemny jest sprawą indywidualną.
Mnie się on nie podoba.
Najpierw używałam go codziennie wieczorem, twarz była gładka i dobrze oczyszczona, ale po paru dniach wysuszył mi ją potwornie. Mimo że mam cerę tłustą, mogłam go używać co parę dni, ale po każdym zastosowaniu odczuwałam nieprzyjemne ściągnięcie skóry, więc zakończył żywota jako peeling na dekolt i plecy.
Jako peeling można spróbować, ale jako żel do codziennego mycia sprawdzi się chyba dla niewielu osób.
Wydajny.
Nie mogę dać jednak 3 gwiazdek, bo na pewno go już nie kupię.

klasa produkt

Bardzo dobry, swietnie oczyszcza, ladny morski zapach. Drobinki zawarte w zelu lekko peelinguja. Do tego wydajny i opakowanie pozwala na bezproblemowe dozowanie kosmetyku, nie testowany na zwierzetach. Skuteczny a jednak lagodny. Daje 5 gwiazdek, bo spelnia wszystkie moje oczekiwania, jakie moge sobie zyczyc od zelu do mycia twarzy. Nic dodac, nic ujac. Jakosc naprawde rewelacyjna, za to cena przyjazna dla kazdej kieszeni ;)

ilość zużytych opakowań: 2

Zbyt intensywny zapach

Zbyt intensywny zapach i zbyt wodnista konsystencja, jak na moje gusta.Kuleczki bardzo delikatne i jest ich dużo, niemniej nie ścierają. Ale pal licho, to do użytku codziennego. Bardzo delikatny, od wielkiego dzwonu zmywałam nim nawet oczy (tak, to dla ekstremistów ;)) nie wysusza za mocno, nie nawilża w istocie. Przeciętnie wydajny, ale bardzo tani -kupiłam go jedynie dlatego, że był jednym z najtańszych w drogerii, a seria po maseczce nawilżającej wzbudziła moje zaufanie.Jestem przekonana i serce mi to mówi, że nie nadaje się dla skóry tłustej.Nie wyklinam go, jedynie zapach bryzy w koncentracie każe mi się trzymać od niego z daleka.Ilość zużytych opakowań: 1

trudno zmyc

Zapach jak zapach, troche "zbyt swiezy", ale da sie zniesc. Myje i oczyszcza dobrze, ma drobniusienkie drobinki scierajace, ale nie podrazniajace. Minusem jest to, ze te cholerne drobinki nijak nie daja sie splukac, moge sie zlewac woda i trzec recznikiem, a i tak mam to uczucie "piasku na twarzy". Wracam do zelu Garniera.

o mój Boże!!!

To był koszmar!!!!W związku z przedłużoną wizytą u Drugiej Mamy, zastałam się w sytuacji braku kosmetyków podręcznych. Taka sytuacja ma oczywiście swoje plusy - jest absolutnie usprawiedliwiona możliwość eksperymentowania z nieznanymi kosmetykami Mamy.Ale jak się okazało ma też swoje minusy...Ten ZAPACH!!!! Po raz pierwszy wyobraziłam sobie, jak to można się udusić pod prysznicem. Natomiast w przypadku nadużycia napojów alkoholowych, niechybnie doprowadziłoby to do niestrawności.. ;)Żeby inne walory byłyby nie wiem jakie, to i tak dyskwalifikacja.A innych walorów i tak nie było (chyba, że byłam totalnie zaślepiona tym smrodem, co jest możliwe).Ilość zużytych opakowań: dwa razy

gdyby nie ten zapach :(

Gdyby nie śmierdział tak metalicznie, jak skóra potraktowana prądem w gabinecie kosmetycznym dałabym mu 4 ****, jednak ten zapach jest tak okropny, że stanowczo na to nie zasługuje.Poza zapachem nie mam w zasadzie zastrzeżeń-świetnie oczyszcza, chyba działa na zasadzie peelingu enzymatycznego, jest bardzo poręczny, wydajny, średnio się spłukuje, po dłuższym stosowaniu lekko przesusza skórę.

pozytywne odczucia

Dobrze oczyszcza, dzięki mikrogranulkom złuszcza martwe komórki naskórka. Cera po jego zastosowaniu nie jest wysuszona. Przyjemnie się go stosuje, daje wrażenie świeżości. Zapach- dość specyficzny, z pewnością dla niektórych może być nieładny, ja natomiast nawet go lubię. Wracam do niego co jakiś czas.

Ilość zużytych opakowań: kilka

nie do twarzy

W przypadku mojej cery, zdecydowanie nie nadaje się do mycia dwa razy dziennie - wtedy skóra jest podrażniona i lekko przesuszona. Używałam go więc od czasu do czasu wieczorem, starannie traktując skórę kremem odżywczym. W końcu jednak wpadłam na pomysł, by zmywać nim, w czasie prysznica, szyję i dekolt - tu się sprawdził. Skóra nie jest podrażniona, za to gładziutka i odświeżona jak po peelingu ( i tak właśnie go traktuję). Efekt bardzo dobry. Za to daję trzy gwiazdki.

w porządku

Bardzo dobry żel do cery mieszanej. Odświeża, ma śliczny kolorek i moim zdaniem jest dość wydajny. Może odrobinę wysusza skórę na policzkach (za to cztery gwiazdki), ale tylko trochę... ;) Mnie się podoba, na pewno jeszcze go kupię.