Eris, Forte Inter, Głęboko nawilżająca maseczka w tabletkach

Eris, Forte Inter, Głęboko nawilżająca maseczka w tabletkach

Zalecana do skóry zniszczonej, zmęczonej, przesuszonej, suchej, normalnej.
Preparat składa się z maseczki zwiniętej w formę tabletki oraz saszetki zawierającej skoncentrowane, bogate w substancje aktywne serum. Preparat głęboko i długotrwale nawilża oraz doskonale ujędrnia, wygładza, zmiękcza, i delikatnie rozjaśnia. Uzupełnia niedobory substancji niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania skóry. Usuwa nadmiar zrogowacialych komórek naskórka ułatwiając wnikanie substancji aktywnych. Po zabiegu skóra staje się jędrna, odświeżona i delikatna. Serum zawiera kompozycję wyciągu z czerwonego wina i świeżych owoców cytryny, a także mikroelementy, flawonoidy i naturalne kwasy tłuszczowe. Maseczka przeznaczona jest do każdego rodzaju cery, zwłaszcza przesuszonej, narażonej na stres i zmęczenie. Wiek: powyżej 25 roku życia.
Składniki aktywne:
czerwone wino, flawonidy, mikroelementy, NNKT, sok z cytryny, witamina B, witamina C, witamina PP.

opakowanie 5 tabletek, 5 saszetek po 10 ml

• mikroelementy,
  • Witamina C

Fajna była

Również bardzo podoba mi się ta maseczka oraz jej forma,która różni się od tradycyjnych maseczek,czyli tabletka + płyn aktywujący.Przede wszystkim lubię ją za wspaniałe nawilżenie skóry,niesamowite rozjaśnienie oraz lekkie wygładzenie,można stosować ją także pod okolice oczu,gdzie również lekko wygładza i rozjaśnia skórę.Jest bardzo delikatna,napewno nie podrażnia ,mam cerę naczynkową wrażliwą.Daje natychmiastowy efekt .Faktycznie chyba została już wycofana,bo nie widziałam jej już od pół roku w drogeriach, na stronie oficjalnej Eris też już nie występuje :( Wielka szkoda, bo to naprawdę był rewelacyjny kosmetyk.
Ostatnio pokusiłam się na podobną maseczkę z Dax Cosmetics ,jednak zdecydowanie lepsza była ta z Erisa.

ilość zużytych opakowań: sporo

Znakomita

Już samo używanie tej maseczki to prawdziwe misterium kosmetyczne. Najpierw wlewamy do kieliszka płyn z ampułki, a potem wrzucamy do niej maseczkę w tabletce wielkości aspiryny. Wtedy tabletka zaczyna rosnąć i powtaje z niej prawdziwa karnawałowa maseczka z otworami na oczy i usta. Nakładamy ją na twarz, a po zdjęciu- cera zmienia się nie do poznania. Moja ma ładniejszy koloryt, jest wygładzona, lepiej nawilżona i odżywiona. Zastanawiam się tylko czy ten kosmetyk nadal jest w sprzedaży, bo od dawna nie widziałam go w drogeriach.

superek

Kupiłam tę maseczkę przypadkiem, dla wypróbowania, nie czytajac nawet ulotki.Wiedziałam tylko tyle, że nawilża. A tu po użyciu miła niespodzianka, buźka wyraźnie wygładzona, skóra mięciutka, dobrze nawilżona,(pod oczami również). To ja natychmiast do sklepu po całe opakowanie. Przeprowadziłam dłuższą kurację nawilżającą, bo okazało się, że moja cera, jakkolwiek tłustawa, potrzebowała wody, jak powietrza. Rzeczywiscie długotrwale nawilża i jak pięknie trzyma sie po niej makijaż. Używam jej od roku, zawsze gdy moja skóra staje się szorstka, albo szara, albo gdy chcę wyjątkowo wyglądać. Zdecydowanie, to moja ulubiona maseczka ;))

Eris film 2

chyba nie

Trudno mi ocenic tę maseczkę. MOże dlatego, że spodziewałam się spektakularnych efektów a o zakupie zdecydowała idea maseczki w tabletce.Po zuzyciu 1 opakowania - 5 szt maseczek za 38 zł. raczej jestem rozczarowana. Żadnych specjalnych efektów (ani nawilżenia ani wygładzenia, tym bardziej rozjaśnienia skóry.Jednym słowem jest dużo innych ciekawszych, lepiej działających maseczek na rynku.Ja raczej następnego opakowania nie kupię.