Dr Irena Eris, Eris, Program 24h, Maseczka aktywnie regenerująca

Dr Irena Eris, Eris, Program 24h, Maseczka aktywnie regenerująca

Maseczka zawiera olej z pestek brzoskwini, kompleks witaminowy bogaty w witaminy A, E i F oraz naturalny, roślinny, odżywczo-regenerujący kompleks białkowy. Pobudza słabnące z wiekiem procesy biochemiczne zachodzące w skórze. Działa na włókna kolagenu i elastyny zwiększając ich odporność i elastyczność. Poprawia koloryt, wygląd i sprężystość skóry. Stosować dwa razy w tygodniu. Polecana po 25. roku życia dla wszystkich rodzajów cery, a zwłaszcza zmęczonej i starzejącej się.

Składniki aktywne:

Stosowanie:
dwa razy w tygodniu
powyżej 25 roku życia

Rewitalizuje

Jest w porządku. Ładnie nawilża cerę, rozjaśnia i ożywia. Dobrze się wchłania, przyjemnie pachnie. Mam wrażenie fajnego dotlenienia cery. Jednak uwaga: dla skóry tłustej maseczka trochę zbyt bogata, otwiera pory i twarz szybko się tłuści! Ja zmywam ją dokładnie tonikiem ściągającym (np. świetny Eris do cery tłustej) po jakiejś półgodzinie, a po kolejnej jeszcze raz i dopero nakładam krem.

świetna!!

Jedna z niewielu maseczek dająca IMHO błyskawiczny efekt. Często mam zmęczoną cerę, niewiele preparatów potrafi ją ożywić. Ta maseczka jednak robi to świetnie. Polecam zwłaszcza przed długodystansową imprezą, kiedy pod wieczór cera jest"zmarnowana", a tu trzeba świeżo wyglądać całą noc:)

świetna

Przyjemna w użyciu (relaksujący zapach), daje spektakularny efekt wygładzenia skóry, która po zmyciu maski wygląda na wypoczętą, jaśniejszą i młodszą - szczególnie po uprzednim zastosowaniu jednego z rewelacyjnych pilingów w tej serii. Warto potrzymać na twarzy nieco dłużej niż 5-10 minut podane na opakowaniu - efekt jest jeszcze lepszy (ja zwykle trzymam ok. 20 minut). Brawa dla firmy!!!

Oceniam na 4.00

poprawia ogolna kondycje cery,stosuje ja 2 razy w tygodniu, przystpna cenaPOLECAM wszystkie maseczki z ERISU