AA, Eye Perfect, Maseczka przeciwzmarszczkowo - ujędrniająca wokół oczu i ust

AA, Eye Perfect, Maseczka przeciwzmarszczkowo - ujędrniająca wokół oczu i ust

Maseczka nasyca naskórek składnikami odżywczymi i zwiększającymi poziom nawilżenia. Olej z ogórecznika lekarskego, bardzo bogaty w Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe, szczególnie w gamma-linolenowy, uelastycznia i wzmacnia skórę oraz redukuje utratę wody. Dzięki zastosowaniu Nutriskinu (ekstrakt z ryżu) maseczka daje również doskonałe rezultaty ujędrniające i przeciwzmarszczkowe (znaczne zmniejszenie całkowitej powierzchni, długości, głębokości i ilości zmarszczek).
Testowana dermatologicznie i okulistycznie na osobach z chorobami alergicznymi skóry i skłonnością do podrażnień spojówek. Może być stosowana przez osoby noszące szkła kontaktowe.

Przecietna

Przecietna, jak kazdy dotad przeze mnie uzywany popularny kosmetyk pod oczy. Delikatnie nat?uszcza i wygladza....czy nawilza...moze tak ale na pewno za ma?o! Po na?ozeniu na noc zmarszczki owszem- rozprasowuje, ale tylko do pierwszego usmiechu albo potarcia oka wacikiem! Nie powoduje obrzekow ani cieni, nawet jesli na?ozy sie naprawde gruba warstwe...ale zadne cudenko to z tej maseczki nie jest!!!

ps. napewno nie nalezy jej scierac po 10min jak zaleca producent, bo wtedy efekt jest w?asciwie zaden!

U?ywam tego produktu od:5,5 mesiaca (2x w tygodniu)
Ilo?? zu?ytych opakowa?:1/2 (reszte trzeba wyrzucic, bo po otwarciu jest wazna tylko 6 miesiecy!)

fatalna

Maseczka nie zrobiła w moim przypadku nic pozytywnego, wręcz odwrotnie.Na dzień za tłusta,powieki błyszczące;źle się wchłaniała i rozmazywała maskarę.Na noc też nie- rano podrażnione spojówki i dość spuchnięte powieki(normalnie- żadnych obrzęków).Po kilku próbach przestałam używać i wyrzuciłam prawie całe opakowanie.

Używam tego produktu od:używałam w 2006
Ilość zużytych opakowań:nie zużyłam pierwszego i ostatniego

Ulubiona :-)

Jest to jak na razie ulubiony krem po oczy ( stosuje maseczke tylko jako krem i tylko pod oczy). Maseczka napina, wygładza. lekko rozprostowuje zmarszczki, nie uczula, jest wydajna i jak na jej zalety jest tania.

Używam tego produktu od:1 roku
Ilość zużytych opakowań:2 opakowania

Mój ulubiony:)

Moim głównym problemem jest (albo raczej była:) tragicznie sucha skóra pod oczami. Maseczka AA jest jedynym kosmetykiem, który naprawdę radzi sobie z jej nawilżeniem i natłuszczeniem, dlatego ją uwielbiam. Stosuję ją codziennie na noc, jak zwykły krem. Na dzień tylko wtedy, gdy się nie maluję (bo nie można na nią nałożyć podkładu). Efekt nawilżenia utrzymuje się baaardzo długo. Dodam, że próbowałam bardzo wiele kosmetyków pod oczy (Nivea Visage, Vichy) i żaden nie dał takiego rezultatu.
Moim zdaniem zmarszczki są dzięki niej mniej widoczne, bo po prostu skóra jest świetnie nawilżona. Nie wiem, czy zmniejsza sińce (chyba nie)
Jedną gwiazdkę odejmuję za cenę (moim zdaniem jednak zbyt wygórowana).

cudów nie zdziała

Mam 27 lat, niewielkie zmarszczki, główne moje zmartwienie to cienie pod oczyma. Efekt stosowania maseczki co do pierwszej "przypadłości"- uelastyczniona skóra, b. niewielkie spłycenie zmarszczek :(, co do drugiej- brak efektów!:( Stosowałam zgodnie z zaleceniami producenta, potem jako krem na dzień i na noc- żadna różnica szczerze pisząc...Teraz na noc stosuję Juvit- rewelacja (cienie po raz pierwszy w zyciu uległy WIDOCZNEMU zmniejszeniu, zmarszczki spłyciły się), natomiast maseczkę stosuję rano jako krem...Plusy tego produktu- łatwo się wchłania, świetny pod makijaż, napręża skórę, nie uczula, ale myślę, że za 5 razy mniejszą cenę zrobi to samo każdy żel ze świetlika. Ogólnie- lekkie rozczarowanie...

Bardzo porządny kosmetyk

Bardzo dobra maseczka pod oczy. Po pierwszym użyciu zauważyłam efekt jak po płatkach pod oczy Thalgo. W instukcji użycia napisane jest, że po 10 minutach nadmiar należy usunąć. Ja nadmiar wklepuję. Doskonale wsiąka. Lekka, delikatna konsystencja. Jestem alergikiem i mnie nie uczula!

Ostatnio przeczytałam w opisie, że nadaje się również do delikatnej skóry wokół ust. Do tego celu też jest naprawdę dobra. Mam bardzo wrażliwą skórę w okolicach ust i jak mam katar to od razu mam bardzo szorstką, podrażnioną skórę pod nosem. Maseczka dobrze regeneruje skórę pod nosem. Nie ma spektakularnych efektów, ale poprawa jest widoczna.
Jak skóra jest przesuszona to maseczka momentalnie się wchłania.

W przypadku głównego działania pod oczy: zauważyłam że skóra ładniej wygląda, jest wygładzona i rozjaśniona.

Jeżeli chodzi o wydajność: ja używam ją w zależności od potrzeb lub jak sobie przypomnę :-) najczęściej raz na 2 tygodnie (w moim przypadku idealnie byłoby stosować ją raz w tygodniu) - jest dosyć wydajna. Mam ją od października i jeszcze trochę jest.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: mam ją od 4 miesięcy i zostało ok. 1/3 - 1/4
Recenzja: ...

Z DALEKA!!!

Kupilam, poniewaz wtedy ta maseczka na KWC miala same pozytywne recenzje i byla wychwalana pod niebiosa. Efektow nie moge ocenic poniewaz... strasznie UCZULA!!! nigdy nie mialam jakis wrazliwych oczu, ale po tyej maseczce wydarzyl sie cud. Tak okropnie podraznila moje oczy, tak je wysuszyla, tak mi zapuchly i tak okropnie szczypaly ze teraz uzywam specjalnych specyfikow lagodzacychm juz nie przeciwzmarszczkowcyh tylko zeby moje oczy doprowadzic do normalnego stanu. Meczylam sie z nia i meczylam, myslalm ze moze minie, ale za kazdym kolejnym podjesciem bylo coraz gorzej.. A efektoz nie widzialam zadnych oprocz pieczacej skory:(

Co mnie dziwi najbardziej to to, ZE KOSMETYKI OCEANIC PRZEZNACZONE SA PODOBNO DLA ALERGIKOW I NIE POWODUJA PODRAZNIENM ja co rusz trafie na jkis krem to od razu mam czerwone oczy i szczypia i lzawia!!! To maja byc kosmetyki dla alergikow?? To ja takowym wspolczuje, bo ja alergikiem nie jestem a zaden krem tak jeszcze nie wypalil mi skory pod oczami. Okazalo sie ze nie jestem jedyna, ze sporo wizazanek ma podobny problem. Powinni przestac pisac na opakowanu podobne bzdury1 Ostatnio sprobowalam tez kremu pod oczy z Oceanic Face wygladzajacy z kofeina itd. Historia siepowtzarza!!! :(

30/12/05 pani kosmetyczka wytlumaczyla mi ze zawarte w nim skladniki, po prostu nie nadaja sie do mlodej buzi i do przewidzenia bylo ze mnie uczula. Takze skutecznie odradzam wszystkim mlodym, nadaje sie do dojrzalej cery i powinien znajdowac sie w kategorii +35.

Co to ma być?

Zapach odrażający. Efektów brak. Oczy mi po niej puchna i sa podraznione. Obecnie zuzywam ja na szyje ale nie moge zasnac od tego zapachu. Ale szyja jest wygładzona ;-) Wyrzucone pieniadze...

Nie polecam

zgadzam sie z Ptaskiem,mam te same objawy..w ogóle nie działa,!!!szczypie,podraznia i nie działa nic a nic..zuzyłam próbke i dobrze,ze tylko to,bo dla mnie szkoda pieniedzy...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

Pomyłka

Używam od niedawna więc jeszcze się łudzę i dlatego nie daję jednej gwiazki :(
Mam kilka zmarszczek mimicznych, nie widzę żeby cokolwiek działo się z nimi po tej maseczce - jakie były takie są. Nic mi sie nie ''wygładza'', nie nawilża, nie poprawia.
Moja sucha i wrazliwa skora pod jej wplywem zaczyna szczypac i miejscami czerwienieje. Ogólnie rozczarowanie i dyskomfort dla oczek :(

Żadna

Kupiłam tę maseczkę, żeby walczyć z okresowymi przesuszeniami pod oczami. Zazwyczaj używam pod oczy tego samego kremu co do twarzy, ale przesuszenia pod oczami pojawiają się od czasu do czasu (czasem do spółki z podrażnieniami), więc pomyślałam, że ten produkt pomoże mi z nimi walczyć (na działanie na zmarszczki naturalnie nie liczyłam i słusznie, jak się okazało). Niestety tak się nie stało. Maseczka nie wykazuje żadnego działania na moją skórę pod oczami. Kładłam ją zarówno na całą noc jak i na kilka godzin, jako maseczkę weekendową, gdy się nie malowałam. Nie zauważyłam ani lepszego nawilżenia, ani odżywienia, ani tym bardziej ujędrnienia czy lepszego napięcia skóry. Na dodatek, prawie za każdym razem, niemiłosiernie szczypała. Na szczęście nie powodowała podrażnień czy zaczerwienienia, ale i tak dziękuję bardzo za takie efekty specjalne. Co ciekawe - maseczka dostawszy się do oczu nie szczypała ani trochę, a oczy mam bardzo wrażliwe i wiecznie zmęczone komputerem, skłonne do pękania naczynek.

porządny polski produkt

Wegług mnie bardzo porządna maseczka pod oczy, chociaż ja uzywalam tak jak krem :)
ponieważ mam sucha skórę pod oczami mogę stosować i rano i wieczorem bez zmartwienia, ze nie nałoże makijażu...ona po prostu pod moimi oczętami po chwili znika i nie ma mowy o tłustej powłoce :)
Faktycznie wygładza delikatnie zmarszczki, napina skórę pod oczami, ale są to efekty, które widać po zastosowaniu...kiedy przestajemy używać efekty szybko znikają :(
Mi osobiście zapach nie odpowiada, ale widocznie ideału pod oczy nie znaję...
Co do wydajności ....w moim przypadku ,ktoś musiał wyjadać ze słoiczka :) szybko pojawiło się dno.